Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk

  Adwokat Iwona Kropiwnicka Ełk »

  Powierzając sprawę naszej Kancelarii Adwokackiej w Ełku zdajesz się na doświadczenie i wiedzę opartą na 5 letnim wykształceniu uniwersyteckim, kilkuletniej aplikacji adwokackiej oraz praktyce zawodowej. Świadczymy kompleksowe usługi prawne na terenie Ełku oraz okolic zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Pomoc prawna obejmuje w szczególności: porady prawne, opinie prawne, projekty umów i pism procesowych, takich jak pozew czy apelacja oraz zastępstwo przed sądami powszechnymi.

  Adwokat, w przeciwieństwie do biur pomocy prawnej, jest zobowiązany z mocy ustawy zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z wykonywaniem obowiązków zawodowych i jest to obowiązek nieogranoczony w czasie. Dodatkowym zabezpieczeniem prawnym klienta jest to, iż każdy adwokat posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

  Zlecając sprawę naszej kancelarii adwokackiej możesz być pewien, że otrzymasz profesjonalną i rzetelną pomoc prawną.

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin - Adwokat Michał Skwira

  Kancelaria Prawna Szczecin - Adwokat Michał Skwira »

  Kancelaria prawna Skwira jest prędko rozwijającą się w branży kancelarią adwokacką prowadzącą niezwykle obfity zakres oferowanych usług w doradztwie.

  Usługi świadczy w identycznych proporcjach dla firm oraz osób prywatnych co doskonale pokazuje niezwykle obfita oferta owej kancelarii.

  Główną gałęzią firmy jest doradztwo w zakresie jakim jest prawo morskie oraz prawo cywilne również w kwestii sporów rozwodowych i testamentów.

  Dodatkowe usługi wchodzące w część oferty to także doradztwo z zakresu prawa karnego, rodzinnego, a także i ochrona prawna ecommerce.

  Budynek adwokatów znajduje się w Szczecinie, nadmorskim mieście w którym doradztwo w temacie praw morza obarczone jest niezwykle dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria WzgĂłrze

  Kancelaria WzgĂłrze »

  Kancelaria prawnicza Wzgórze w Bielsku-Białej to zespół wyszkolonych adwokatów oferujących obsługę prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Sekretariat Kancelarii czynny jest od poniedziałku do piątku. Adwokaci prowadzą obsługę także w języku angielskim.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Trajan Szuladziński i Partnerzy. Doradca Podatkowy

  Kancelaria Prawna Trajan Szuladziński i Partnerzy. Doradca Podatkowy »

  Kancelaria Prawna w Warszawie, Doradca Podatkowy Trajan Szuladziński i Partnerzy oferuje kompleksową obsługę prawną i gospodarczą, a także zapewnia obsługę Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych Adwokatów, Rzeczoznawców Majątkowych, Rzeczników Patentowych, Księgowych i Notariuszy.

  Zachęcam Państwa do kontaktu osobistego albo poprzez telefon lub e-mail. Szersza informacja o Kancelarii znajduje się na stronach internetowych www.tsp-kancelaria.pl i www.doradcapodatkowyotwock.pl.

  Z powaĹźaniem
  Trajan Szuladziński

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum »

  Doświadczony notariusz tzw. osoba zaufania publicznego to gwarancja Twoich transakcji oraz pewność zawartych umów. W dzisiejszych czasach, gdzie prawo stanowi skomplikowaną gałąź życia codziennego odpowiedni wybór zapewni Ci spokój ducha i brak nieprzewidzianych okoliczności. Domeną Naszej Kancelarii Notarialnej jest solidność i rzetelność, poparta nieprzerwanym funkcjonowaniem na rynku od 1994 roku. Nasza doświadczona kadra prawników zadba o Twój interes najlepiej jak tylko możliwe. Zawsze służymy bezpłatną, fachową poradą zarówno w siedzibie Kancelarii jak i Nasi pracownicy pozostają do państwa dyspozycji telefonicznej w godzinach urzędowania Kancelarii.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: