Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

 • Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica

  Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie medycznym. Pomagamy pacjentom którzy doznali jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu i obiegają się o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Błąd medyczny lub błąd lekarski to zjawiska bardzo powszechne w publicznej i nie publicznej służbie zdrowia. Ich efektem jest często źle wykonany zabieg medyczny bądź źle wykonany zabieg kosmetyczny. Obok takich przypadków nie powinniśmy przechodzić obojętnie, wręcz przeciwnie, powinniśmy ubiegać się odszkodowanie i zadośćuczynienie.

  Pomagamy również lekarzom, pielęgniarkom i położnym, które nie dopuściły się żadnego zaniedbania ani błędu w sztuce medycznej, a zostały oskarżone o narażenie pacjenta na uszczerbek na zdrowiu.

  Nasza kancelaria mieści się w Warszawie na Starym Mokotowie, na ulicy Puławskiej 111A. Wejście znajduje się w klatce B.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konrad Krasuski i WspĂłlnicy Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  Konrad Krasuski i WspĂłlnicy Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria prawna Krasuski i Wspólnicy we Wrocławiu świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

  Zespół kancelarii stanowią młodzi i wykształceni prawnicy, którzy zdobywali dotychczas doświadczenie obsługując przedsiębiorców z branż: nieruchomości, budownictwo, ubezpieczenia, telekomunikacja, finanse, IT i ecommerce.

  Prawnicy kancelarii służą kompleksowa pomocą dla klientów indywidualnych. Nasi radcowie prawni posiadają doświadczenie w sprawach spadkowych, rodzinnych, pracowniczych, imigracyjnych, windykacji należności, oraz w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych przy pracy itd.

  Zapraszamy do siedziby naszej kancelarii prawnej we Wrocławiu

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c.

  Kamiński & Gawłowska Kancelaria adwokacko-radcowska s.c. »

  Kancelaria adwokacka Kamiński & Gawłowska to dynamiczny zespół doświadczonych specjalistów z wybranych dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia całościową obsługę prawną instytucjom, jednostkom samorządowym lub osobom fizycznym. Wieloletnie doświadczenie, szerokie spektrum dostarczanych świadczeń i wyjątkowe podejście do oczekiwań i potrzeb każdego Klienta czynią Kancelarię jedną z najlepszych w Stolicy. Siedziba kancelarii znajduje się w Stolicy, na ulicy Obrzeżnej 5. Budynek Park Projects Group. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska trudnią się takimi działami prawa jak np.: prawo autorskie, prawo energetyczne, prawo pracy oraz ubezpieczeń społecznych i prawo zamówień publicznych. Specjaliści z firmy Kamiński & Gawłowska chlubią się sporządzonym szeregiem ofert praktycznych oraz efektywnych, gwarantując obsługę prawną na najlepszym poziomie. Aby nawiązać kontakt, należy wpisać w przeglądarce następujące wyrażenia: adwokat grójec, kancelaria adwokacka mokotow, obsługa prawna warszawa Mokotów lub radca prawny warszawa mokotów.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kuczmowski

  Kancelaria Kuczmowski »

  Kancelaria Kuczmowski Partnerzy specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa podatkowego, handlowego, ubezpieczeniowego. Mamy duże doświadczenie i sprawdzone sposoby optymalizacji podatkowej m.in. poprzez założenie fundacji prywatnej. Odpowiednio prowadzona fundacja prywatna nie płaci podatku dochodowego od dochodu z prowadzonej działalności gospodarczej. Dodatkowo cały majątek fundacji jest chroniony przed wierzycielami.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska

  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska »

  Kancelaria Adwokacka Agnieszka Jakubowska z siedzibą w Piasecznie zapewnia kompleksową obsługę prawną z zakresu spraw karnych, cywilnych, rodzinnych oraz gospodarczych.
  W zakres świadczonych przez Kancelarię Adwokacką usług wchodzi m.in. reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami, organami ścigania oraz organami administracji państwowej, a także udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych, opracowywanie regulaminów oraz umów.
  Kancelaria Adwokacka adwokat Agnieszki Jakubowskiej oferuje usługi w zakresie stałego doradztwa prawnego oraz obsługę prawną konkretnych przedsięwzięć, czy też indywidualnych zleceń. Podstawą prowadzenia spraw jest rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej sprawy i potrzeb naszych Klientów.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: