Prawnicy Podkategoria: Prawnicy

  • Kanclaria Notarialna Krzysztof Warzyński Legnica

    Kanclaria Notarialna Krzysztof Warzyński Legnica »

    Kancelaria świadczy usługi notarialne.
    Dokonujemy następujących czynności:
    1. Sporządzamy akty notarialne w szczególności: umowy zbycia nieruchomości - darowizna, sprzedaż, zamiana, umowa spółki z o.o., statut spółki akcyjnej, pełnomocnictwo, umowy majątkowe małżeńskie – tzw. intercyza, a ponadto czynności obejmujące spadek: testament, przyjęcie spadku, odrzucenie spadku, dział spadku),
    2. Sporządzamy akty poświadczenia dziedziczenia.
    3. Sporządzamy poświadczenia np. poświadczenie podpisu, poświadczenie za zgodność z oryginałem).
    4. Doręczamy oświadczenia.
    5. Spisujemy protokoły.
    6. Sporządza protesty weksli i czeków,
    7. Przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe.
    8. Sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów.
    9. Sporządzamy – na żądanie stron – projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
    10. Wykonujemy inne czynności prawne, wynikające z odrębnych przepisów.
    Posiadamy salę konferencyjną pozwalającą na przeprowadzenie walnych zgromadzeń akcjonariuszy i zgromadzeń wspólników.
    Zapraszam do Kancelarii.

    Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
  • Odszkodowania KrakĂłw

    Odszkodowania KrakĂłw »

    Lex-Compensum. Nasza kancelaria świadczy pomoc w zakresie doradztwa prawnego oraz likwidacji szkód. Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa międzynarodowego. Pomagamy również uzyskać odszkodowanie poszkodowanym w wypadkach. Oferujemy profesjonalne wsparcie prawników będących specjalistami w zakresie odszkodowań.

    Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
  • Windykacja-Wektor Inkaso Firma Windykacyjna Biuro Prawne

    Windykacja-Wektor Inkaso Firma Windykacyjna Biuro Prawne »

    Windykacja Należności Pieczęć prewencyjna Szybko i skutecznie bez opłat wstępnych, na każdym etapie postępowania Powierzając odzyskanie pieniędzy naszej firmie, możesz być pewien że je odzyskasz. Firma Wektor Inkaso to gwarancja rzetelnie i skutecznie przeprowadzonego postępowania windykacyjnego.Powierzając odzyskanie długu naszej firmie naprawdę go odzyskasz. Windykacją należności zajmujemy się od kilkunastu lat, firma nasza - Wektor Inkaso - Biuro Prawne - świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi windykacyjne na terenie całej Polski, oraz U.E. prowadzimy szybką i skuteczną windykację należności na każdym etapie postępowania, wspartą procedurami prawnymi, ponieważ tylko taki sposób windykacji zapewnia szybkie i skutecznie odzyskanie długu. Powierzając odzyskanie pieniędzy naszej firmie,możesz być pewien że je odzyskasz. Firma Wektor Inkaso to gwarancja rzetelnie i skutecznie przeprowadzonego postępowania windykacyjnego,zapewniamy nie standardowe procedury windykacyjne, nie pobieramy opłat wstępnych, zapewniamy bezpłatne doradztwo windykacyjne w sprawach związanych z odzyskaniem Państwa należności. www.kancelariawektor.pl

    Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Waldemar Giezowski

    Adwokat Waldemar Giezowski »

    Adwokat Waldemar Giezowski po studiach na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze, od 1990 roku prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się udzielaniem porad prawnych i prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, karnego i gospodarczego na terenie miejscowości Nowa Sól, Zielona Góra i okolic.

    Data dodania: 12 10 2009 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Warszawa

    Adwokat Warszawa »

    Kancelaria Adwokacka mecenasa Andrzeja Rogoyskiego działa od 1998 roku. Podstawową formą działalności kancelarii są porady prawne i reprezentacja w postępowaniach sądowo-administracyjnych na rzecz osób fizycznych, głównie w sprawach rodzinnych i karnych oraz w zakresie prawa pracy i cywilnego, a także także przedsiębiorców, samorządów i innych podmiotów.

    Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawnicy

Prawnicy - nowa strona: