Radcy Podkategoria: Radcy

 • Pomoc Prawna Opole

  Pomoc Prawna Opole »

  Szanowni Państwo,

  Jesteśmy grupą młodych prawników, aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, pragnących podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

  Naszym celem jest zapewnienie niedrogiego i wygodnego dostępu do podstawowych usług prawnych, zarówno dla osób fizycznych jak i małych i średnich przedsiębiorców.

  Zgodnie z przyjętym przez nas standardem świadczenia usług, pierwszy kontakt z naszymi Klientami odbywa się telefonicznie, co pozwala wstępnie określić rodzaj problemu prawnego oraz ustalić dogodny termin spotkania. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Chcąc ograniczyć koszty prowadzonej działalności, a przede wszystkim zaoferować usługę dostosowaną Państwa możliwości, spotkania z naszymi prawnikami odbywają się w domu u Klienta, lub w innym miejscu dogodnym dla Klienta. Istnieje takze możliwość kontaktu za pomocą e-maila. W tej formule, po kontakcie telefonicznym mogą Państwo przesłać szczegółowe zapytanie lub kopie dokumentów do analizy za pomocą poczty elektronicznej. Także za pomocą poczty elektronicznej otrzymają Państwo rozwiązanie swojego problemu.

  Każdy z nas zatrudniony jest w kancelarii prawnej, dlatego nasze usługi świadczymy w godzinach popołudniowych, a przede wszystkim w weekendy, w godzinach dla Państwa dogodnych.

  Zachęcamy do kontaktu z nami,


  - Zespół "Pomocy Prawnej"

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Olsztyn

  Kancelaria prawna Olsztyn »

  Strona internetowa olsztyńskiej kancelarii prawnej - dr Jarosław Szczechowicz. Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i spółek, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, własności intelektualnej, ubezpieczeń majątkowych, zamówień publicznych. Kancelaria Szczechowicz to zespół specjalistów w swojej dziedzinie. Usługi kancelarii prawnej to gwarancja bezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak - Kancelaria

  Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Jagodzińska-Antczak - Kancelaria »

  Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak prowadzi kancelarię prawną we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w sprawach spadkowych, rozwodach, alimentach oraz szeroko pojętym prawie pracy, cywilnym i rodzinnym pozwala zaoferować wszechstronną ofertę usług prawnych dla osób fizycznych. Kancelaria posiada także bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej firm, przygotowywaniu projektów umów prawnych, opiniowaniu wewnętrznych aktów normatywnych, obsłudze prawnej zgromadzeń wspólników, posiedzeń zarządów, rad nadzorczych obsługiwanych podmiotów obsługiwanych podmiotów. Dodatkowo kancelaria specjalizuje się w windykacji należności i dochodzeniu odszkodowań na drodze prawnej. Radca Prawny Ewa Jagodzińska-Antczak posiada certyfikat pozwalający prowadzić sprawy prawne przed e-sądami w trybie Elektronicznego Postępowania Upominawczego. Zapraszam do skorzystanie z moich usług, profesjonalizm za rozsadna cenę

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa - morawski.eu

  Kancelaria Prawna Warszawa - morawski.eu »

  Kancelaria Morawski & Wspólnicy zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej i podatkowej, zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także dla osób fizycznych. Naszą zasadą jest, aby raczej zapobiegać problemom, niż tylko je rozwiązywać. Dlatego niezależnie od praktyki procesowej, koncentrujemy się na bieżącym doradztwie na każdym etapie transakcji oraz projektów realizowanych przez naszych Klientów.

  Prawnicy kancelarii nie tylko są ekspertami w swoich dziedzinach, ale posiadają także rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie polskiego i międzynarodowego biznesu. Kancelaria oferuje indywidualne podejście do każdego Klienta i zapewnia praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania dla prowadzonej przez Klientów działalności.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Ewy Katarzyny Skrodzkiej

  Kancelaria radcy prawnego Ewy Katarzyny Skrodzkiej »

  Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

  Kancelaria świadczy swoje usługi w języku angielskim i francuskim.

  Przedmiotem działalności Kancelarii jest:
  1) udzielanie bieżących porad prawnych,
  2) sporządzanie pism procesowych,
  3) reprezentacja przed sądami powszechnymi i urzędami,
  4) sporządzanie umów, regulaminów i oświadczeń,
  5) sporządzanie opinii prawnych.

  Kancelaria specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu:
  prawa cywilnego zobowiązaniowego,
  prawa egzekucyjnego,
  prawa rzeczowego,
  prawa wieczystoksięgowego,
  prawa spadkowego,
  prawa rodzinnego,
  prawa pracy,
  prawa rejestrowego,
  prawa ochrony konsumentĂłw i konkurencji,
  prawa upadłościowego.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: