Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria Prawna Warszawa

  Kancelaria Prawna Warszawa »

  Kancelaria Radców Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P działa aktywnie pomagając w tym czasie wielu podmiotom gospodarczym a także pojedynczym osobom. Radcy owej Kancelarii prowadzą sprawy rodzinne, cywilne, doradztwo podatkowe etc. Współpracują z firmami zarówno większymi jak i tymi dopiero zaczynającymi swą działalność na rynku gospodarczym. Informacje na temat kancelarii, chociażby zakres działalności radców oraz lista firm, które powierzyły swoje sprawy kancelarii dostępne są na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna KWW ŁódĹş - radca prawny ŁódĹş, adwokat ŁódĹş

  Kancelaria prawna KWW ŁódĹş - radca prawny ŁódĹş, adwokat ŁódĹş »

  Kancelaria KWW w Łodzi specjalizuje się w takich dziedzinach jak rejestracja spółek oraz ich przekształcenia. Do Państwa dyspozycji pozostaje adwokat Łódź i radca prawny.Kancelaria świadczy pomoc w sprawach o odszkodowania, rozwody, rejestracja spółek.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oskar Hładki Kancelaria Radcy Prawnego

  Oskar Hładki Kancelaria Radcy Prawnego »

  Sporządzamy opinie prawne, pisma procesowe, projekty wniosków i umów, udzielamy porad prawnych oraz oferujemy zastępstwo procesowe przed sądami.

  Specjalizujemy się w uzyskiwaniu na rzecz poszkodowanych odszkodowań. Zajmujemy się wypadkami komunikacyjnymi. Obsługujemy szkody osobowe i uzyskujemy odszkodowania i zadośćuczynienia. Zajmujemy się również szkodami rolniczymi. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań z tytułu szkód majątkowych (pożar, powódź, zalanie, huragan, kradzież, dewastacja mienia. Uzyskujemy odszkodowania za szkody wyrządzone przez wadliwe decyzje administracyjne. Opiniujemy umowy ubezpieczeniowe Auto casco (AC), od odpowiedzialności cywilnej (OC) i następstw nieszczęśliwych wypadków (NW).

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań

  Windykacja Poznań »

  Nie stać nas na profesjonalną pomoc prawną, a chcielibyśmy zwrócić się do sądu o rozstrzygnięcie sporu. Co robić w takiej sytuacji? Istnieje tak zwana pomoc prawna z urzędu, czyli jest możliwe ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu, który profesjonalnie poprowadzi naszą sprawę. Cała procedura odbywa się dwustopniowo. Wniosek o ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu zgłasza strona zwolniona w całości lub częściowo z ponoszenia kosztów sądowych, a to znaczy, że jednocześnie składając wniosek o ustanowienie pełnomocnika z urzędu, wnioskujemy o zwolnienie od kosztów sądowych. Na piśmie składamy również oświadczenie, że nie jesteśmy w stanie ponieść kosztów sądowych. Ocena naszej sytuacji majątkowej jest niezbędna w rozpoznaniu naszego wniosku przez sąd. Oświadczenie majątkowe trzeba złożyć na odpowiednim formularzu dostępnym w sądzie, a najczęściej sąd, wzywając do złożenia oświadczenia, przesyła odpowiedni druk. Po jakimś czasie przyznany przez sąd radca prawny bądź adwokat zadzwoni do nas, by umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Michał Wierzbicki Kancelaria Radcowsko - Adwokacka Sp. p.

  Michał Wierzbicki Kancelaria Radcowsko - Adwokacka Sp. p. »

  Jesteśmy nowo powstałą Kancelarią, którą tworzy zespół prawników specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Członkowie zespołu poza świadczeniem pomocy prawnej w ramach prowadzonej przez nich działalności zawodowej posiadają także wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w administracji publicznej, w takcie zajmowania najwyższych stanowisk kierowniczych w administracji samorządowej.Nasza oferta:Doradztwo inwestycyjne, prawo budowlane i ochrona środowiskaNieruchomościPrawo cywilnePrawo karnePrawo pracy i ubezpieczeń społecznychPrawo handlowePodatkiZamówienia publiczne Spory sądowe, arbitraż gospodarczy i postępowanie administracyjneDoradztwo w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych Unii EuropejskiejKompleksowa obsługa podmiotów publicznych

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: