Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria Prawna w Poznaniu

  Kancelaria Prawna w Poznaniu »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne, porady prawne oraz kompleksową obsługę prawną. Jako adwokat Poznań świadczymy pomoc w sprawach karnych. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Oferta dla osób fizycznych to m.in. przygotowanie pism procesowych. Nasza kancelaria prawna Poznań podejmuje się także prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze i spółdzielcze. Dla przedsiębiorców oferujemy przede wszystkim stałą obsługę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Kula – radca prawny

  Przemysław Kula – radca prawny »

  Przemysław Kula - radca prawny Gdańsk

  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysława Kuli z siedzibą w Gdańsku oferuje pełną gamę usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Misją Kancelarii jest świadczenie doradztwa prawnego na najwyższym poziomie, dzięki profesjonalnemu oraz rzetelnym podejściu do powierzanych spraw.
  Kancelaria świadczy pomoc prawną w siedzibie Klienta lub innym miejscu uzgodnionym z Klientem, w siedzibie Kancelarii, a także za pośrednictwem środków przekazu takich jak telefon i internet.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria prawna białystok pomoc prawna

  kancelaria prawna białystok pomoc prawna »

  www.prawnikbialystok.com Kancelaria radcy prawnego Dura Lex. Wojciech Kłoskowski – prawnik, radca prawny Białystok. Kancelaria prawna oferująca doradztwo w zakresie: odszkodowania, windykacja Białystok, pomoc prawna, odzyskiwanie długów. Specjalność: obsługa prawna firm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zakres prowadzonych spraw sądowych obejmuje: rozwody Białystok, spadki, podział majątku, dział spadku, zachowek. Kancelaria świadczy też porady prawne Białystok.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka

  Kancelaria adwokacka »

  Kancelaria adwokacka Radziejewski Wiśniewski i Partnerzy Spółka Partnerska świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej dla firm i instytucji oraz osób fizycznych. Adwokaci i radcowie prawni zapewniają obsługę z zakresu doradztwa i prowadzenia spraw gospodarczych, obrony w sprawach karnych i karno-skarbowych

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa

  Prawnik Warszawa »

  Lexsmt reprezentują prawnicy z Warszawy.Udzielamy porad w prawie gospodarczym, energetycznym i handlowym.Przeprowadzamy zlecenia jednostek prywatnych a także spółek i osób fizycznych prowadzących swoją działalność.Poszukujesz wybornego i niedrogiego prawnika z Warszawy? Trafiłeś najlepiej jak mogłeś.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: