Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Sznajder

  Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Sznajder »

  Serwis internetowy Kancelarii Radcy Prawnego Agnieszki Sznajder z siedzibą w Rzeszowie. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych. Na stronie dostępny pełen zakres usług, warunki ich świadczenia oraz zasady wynagradzania.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KLIMEK I REDECKI SPÓŁKA PARTNERSKA

  KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH KLIMEK I REDECKI SPÓŁKA PARTNERSKA »

  Kancelaria świadczy profesjonalną kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw, w szczególności spółek prawa handlowego. Obsługujemy również Zakłady Opieki Zdrowotnej. Prowadzimy negocjacje i procesy sądowe w sprawach szkód medycznych, błędów lekarskich, zakażeń szpitalnych.Reprezentujemy naszych klientów przed sądami, organami administracji, organami podatkowymi, w postępowaniu rejestrowym KRS. Bierzemy udział w negocjacjach handlowych, reklamacyjnych, ugodowych.Specjalizujemy się prawie gospodarczym, handlowym, cywilnym, administracyjnym, medycznym, podatkowym, antymonopolowym, zamówieniach publicznych.W naszym zespole znajdują się radcy prawni i prawnicy-specjaliści z zakresu podatków, prawa budowlanego, gospodarki przestrzennej, z wieloletnim doświadczeniem w organach skarbowych i urzędach administracji publicznej.Współpracujemy z adwokatem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, księgowym, geodetą, lekarzem medycyny.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon

  Porady Prawne, Infolinia Prawna 703-803-123, Porady prawne na telefon »

  PORADY PRAWNE PRZEZ TELEFON

  W celu otrzymania porady prawnej przez telefon prosimy zadzwoń do naszego prawnika. Infolinia czynna 24h/ dobę przez 7- dni w tygodniu. Nasi prawnicy postarają się odpowiedzieć na Państwa pytania oraz doradzą możliwe optymalne rozwiązania.


  Koszt połączenia to tylko 7,69 zł/min brutto.

  Kto udziela porad ?
  Porady prawne przez telefon udzielane są przez prawników z wieloletnim doświadczeniem.

  Dlaczego warto skorzystać z tej formy pomocy prawnej ?
  Usługa "Infolinii Prawnej" to forma telefonicznej pomocy prawnej oraz możliwość uzyskania porady prawnej od profesjonalisty bez konieczności wychodzenia z domu. Dzwoniąc do nas płacą Państwo tylko i wyłącznie za czas rozmowy z prawnikiem bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Hubert Lary we Wrocławiu

  Kancelaria Prawna Hubert Lary we Wrocławiu »

  Kancelaria Prawna Hubert Lary jest specjalistyczną kancelarią radcy prawnego. Kancelaria specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, podatkowym, transportowym i oświatowym. Oszczędzając na nas tracisz w interesach.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna EULEO M. Burczyńskiej-Radym

  Kancelaria Prawna EULEO M. Burczyńskiej-Radym »

  Kancelaria Prawna EULEO zapewnia zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym kompleksową pomoc prawną.
  Prawnicy Kancelarii to doświadczony zespół radców prawnych i aplikantów radcowskich, podchodzących do każdej sprawy indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć potrzeby i intencje Klienta.
  Doskonały system komunikacji pozwala podejmować trafne decyzje i wybierać optymalne rozwiązania, przekładające się na pełne zadowolenie Klientów ze świadczonych przez nas usług.

  Obszary specjalizacji:
  - Windykacja wierzytelności
  - Prawo spółek
  - Prawo upadłościowe i naprawcze
  - Prawo cywilne

  Kontakt:
  tel. 12 614 51 30,
  fax 12 614 51 36,
  kancelaria@euleo.pl

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: