Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria Prawnicza Versus - Paulina Lasocka Bielsko-Biała

  Kancelaria Prawnicza Versus - Paulina Lasocka Bielsko-Biała »

  Kompleksowa obsługa prawna firm w zakresie:
  - prawa handlowego i gospodarczego
  - prawa cywilnego
  - prawa pracy
  - nieruchomości
  - reprezentacji przez sądami i urzędami
  oraz osĂłb fizycznych w zakresie:
  - prawa cywilnego
  - prawa rodzinnego (rozwody, alimenty)
  - prawa pracy

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Lexcarta— Wskazujemy właściwy kierunek

  Kancelaria prawna Lexcarta— Wskazujemy właściwy kierunek »

  KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA to kancelaria radców prawnych posiadających bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Kancelaria prawnicza LEXCARTA założona została w 2007 r. przez radcę prawnego Piotra Zakrzewskiego jako odpowiedź na zapotrzebowanie na doradztwo prawne ze strony kontrahentów biznesowych. Od momentu założenia Kancelaria stale się rozwija pozyskując nowych klientów oraz zwiększając obszary praktyk prawa, w których się specjalizuje.

  MISJA KANCELARII naszą misją jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientów. Zaletą decydującą o przewadze naszej oferty jest znakomite rozumienie procesów rządzących biznesem i dostosowywanie proponowanych przez nas rozwiązań prawnych do potrzeb naszych klientów, z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i marketingowych. Nasze doświadczenie umożliwia nam oferowanie porad prawnych idealnie dopasowanych dla celów biznesowych naszych klientów. Oprócz kompleksowego doradztwa prawnego, dla naszych klientów przygotowujemy stałą informację o zmianach w prawie, tak aby w porę dostosować działalność firmy do wymogów prawa.

  JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii prawniczej zrzeszeni są w samorządzie zawodowym – Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Krajowej Izbie Radców Prawnych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług doradztwa prawnego. Przede wszystkim dlatego, iż przynależność naszych radców prawnych do samorządu zawodowego uwarunkowana była odbyciem 3,5 letniej aplikacji radcowskiej starannie przygotowującej do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu radców prawnych, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia pomocy prawnej, zawartych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego.

  ZASADY WSPÓŁPRACY i WYNAGRADZANIA Oferujemy stałą obsługę prawną stosownie do Państwa potrzeb opartą na zasadzie ryczałtu miesięcznego bądź opłaty za faktyczną ilość pracy prawnika. W projektach specjalnych oraz sprawach sądowych możliwe jest ustalenie wynagrodzenia na zasadzie premii za sukces. Naszą dewizą jest ustalenie wynagrodzenia za usługi w taki sposób aby nie stanowiło nadmiernego obciążenia, a było ekwiwalentem za korzyści jakie osiągnie klient w ramach naszego doradztwa.Przy dużej ilości spraw możliwe jest ustalenie jeszcze korzystniejszych stawek indywidualnych. W szczególności posiadamy atrakcyjną ofertę kompleksowych usług windykacyjnych. Ostateczne warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie zgodnie z zasadą – najwyższa jakość za rozsądną cenę. Oferujemy także nowoczesną pomoc prawną online dla klientów preferujących obsługę prawną przez internet.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Borowiec Kancelaria

  Borowiec Kancelaria »

  Kancelaria kieruje swoje usługi do przedsiębiorców, klientów instytucjonalnych oraz do osób fizycznych. Celem działalności Kancelarii jest stworzenie profesjonalnego zaplecza dla biznesu oraz skuteczne reprezentowanie interesów osób fizycznych. Pomagamy w sprawach skomplikowanych, wymagających dużego nakładu pracy i środków, jak również w sprawach dotyczących sfery osobistej.

  Poszukujemy optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów. Znamy potrzeby biznesu oraz rozumiemy różne sytuacje życiowe. O ile leży to w interesie naszego Klienta, negocjujemy rozwiązania polubowne zamykające spór. Dzięki współpracy Kancelarii z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz specjalistami z różnych branż, jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić całość Państwa spraw biznesowych (tzw. usługi „one stop shop”).

  Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie oraz biuro w Połańcu. Świadczymy obsługę w języku polskim, angielskim oraz francuskim.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna - CGO Legal Counseling - ŁódĹş

  Kancelaria prawna - CGO Legal Counseling - ŁódĹş »

  Łódzka kancelaria doradztwa prawnego. Profesjonalne usługi w przystępnych cenach. Młody i nowoczesny zespół. Biegła znajomość nietypowych gałęzi prawa takich jak: prawo internetu, ustawa o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, ustawa o ochronie danych osobowych, prawo autorskie, prawo własności przemysłowej.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego

  Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego »

  Zapraszamy firmy oraz indywidualne osoby fizyczne do korzystania z naszej oferty.

  Oferta obejmuje m.in.:
  - udzielanie porad i konsultacji prawnych,
  - stałą obsługę prawną firm,
  - reprezentowanie przed sądami i urzędami,
  - udział w mediacjach,
  - sporządzanie opinii prawnych,
  - sporządzanie pism procesowych, umów, wzorów, regulaminów, statutów itp,

  Kancelaria oferuje rzetelną i profesjonalną pomoc prawną z następujących dziedzin prawa:
  - prawo cywilne (umowy, własność, zniesienie współwłasności, zasiedzenia, odszkodowania itp),
  - prawo lokalowe (najem, własność lokali, księgi wieczyste),
  - prawo gospodarcze,
  - prawo spółek,
  - prawo stowarzyszeń,
  - prawo transportowe (w tym transport międzynarodowy w oparciu o konwencję CMR),
  - prawo pracy,
  - prawo rodzinne (rozwody, kontakty z dzieckiem),
  - prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, porady dotyczące testamentów).

  Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.kancelariaksz.pl

  Naszą wiedzę i doświadczenie oddajemy do Państwa dyspozycji.
  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: