Radcy Podkategoria: Radcy

 • Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn

  Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn »

  Marcin Osiecki to prawnik zajmujący się m. in. prawem pracy, odszkodowaniami, prawem konsumenckim, prawem podatkowym i spadkowym. Znajduje się na ul. Kościuszki w Olsztynie. Dodatkowo pomaga odzyskać należności dla przedsiębiorstwo i przeprowadzić skuteczną windykacje.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz - Poznań

  Kancelaria Prawna Siciarz & Siciarz - Poznań »

  Jeżeli poszukujecie Państwo wsparcia ze strony prawnika i oczekujecie by był on osobą nie tylko kompetentną merytorycznie, ale również prawdziwie zaangażowaną w rozwiązywanie problemów, a nadto kimś kto zna realia obrotu gospodarczego to radca prawny prowadzący Kancelarię Prawną Siciarz & Siciarz z siedzibą w Poznaniu jest w stanie spełnić te oczekiwania. Kancelaria jest podmiotem zawodowo zajmującym się świadczeniem usług prawnych, który może spełnić nadzieje nawet najbardziej wymagających klientów. Za skorzystaniem z usług świadczonych przez kancelarie przemawia przede wszystkim szeroki wachlarz możliwości oferowanych klientom. Skorzystać z usług prawniczych bowiem zarówno wówczas, gdy w grę wchodzi prawo cywilne (zwłaszcza prawo spadkowe i zagadnienia prawne dotyczące nieruchomości), jak i prawo gospodarcze (w tym zwłaszcza prawo spółek handlowych) a także prawo rodzinne (rozwody, alimenty, podział majątku). W przypadku zaś problemów o mniejszej wadze skorzystać można porad prawnych udzielanych ustnie przez prawnika. Prawnicy kancelarii udzielają wsparcia również wówczas, gdy problemem klienta jest windykacja należności, ich ogromną zaletą jest zaś umiejętność dopasowania środków oddziaływania na dłużnika do sytuacji, w jakiej się on znajduje. Oferta kancelarii systematycznie się zresztą poszerza, pracownicy reagują bowiem na zmieniające się potrzeby swoich klientów. Kancelaria Prawna wspiera zarówno klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm serdecznie zapraszając do skorzystania ze świadczonych przez nią usług.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna LexStrada

  Kancelaria prawna LexStrada »

  Kancelaria Prawna została założona w 1998r w Poznaniu. Prowadzi ją radca prawny Przemysław Dziubak. Dostaniesz to czym wygrywają korporacje - wszechstronną obsadę, jednocześnie unikając ich słabości - bezosobowego, mechanicznego traktowania klienta. Unikniesz słabej strony kameralnej kancelarii - ograniczonej oferty, dostając jej atut: znajomość niuansów, ludzi, przyzwyczajeń. Każdy jest inny! Zarządza inaczej! Inne zadania stawia sobie i swoim ludziom! ażeby kancelaria mogła zapewnić kompleksową obsadę prawną konieczny jest zgrany zespół specjalistów. Tylko wtedy pomoc prawna może stać się skuteczna. Jeśli potrzebujesz pomocy radcy prawnego – jesteśmy wśród Twoich usług. Jedną z naszych domen jest prawo pracy. Zapraszamy wśród kontaktu, ochoczo odpowiemy na Twoje pytania.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna easyLEX Olsztyn. Prawnik Olsztyn

  Kancelaria Prawna easyLEX Olsztyn. Prawnik Olsztyn »

  Witryna Kancelarii easyLEX z Olsztyna.Kancelaria easyLEX zapewnia obsługę prawną osób fizycznych oraz firm. Zajmujemy się kompleksową pomocą prawną od udzielania porad prawnych po reprezentację naszych klientów przed sądami.Kancelaria posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorcówZajmujemy się sprawami prawa cywilnego, karnego, ubezpieczeń i administracyjnymi. Kancelaria easyLEX. Piłsudskiego 11/17 pok. 40010-575 Olsztyn

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Berlin Niemcy - radca prawny Niemcy, Berlin, Adwokat Niemcy

  Adwokat Berlin Niemcy - radca prawny Niemcy, Berlin, Adwokat Niemcy »

  Adwokat Radca prawny Berlin, Adwokat Niemcy
  Kancelaria adwokacka Dr. Schulte i wspólnicy w Berlinie działa na niemieckim rynku prawnym już od ponad 15 lat. Specjalizuje się ona w przepisach prawnych niemieckiej ustawy prawa bankowego, prawa lokat kapitałowych, przepisów prawa upadłościowego i naprawczego, prawa ochrony konkurencji, prawa karnego oraz prawa umów. Swoją ofertę kancelaria powiększyła o ofertę dla polskich firm, przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych poszukujących odpowiedzi na pytanie: jak założyć legalnie działalność gospodarczą w Niemczech. Kancelaria Dr. Schulte i wspólnicy posiada dwa biura na terenie Berlina. Lokalizacje biur kancelarii w Berlinie znajdziecie Państwo w naszym Impressum.

  Oferujemy stałą obsługę, jak również pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych każdego rodzaju. Wykorzystując nasze centralne położenie w Niemczech oraz wieloletnie doświadczenie specjalizujemy się również w polsko - niemieckim obrocie prawnym. Współpraca z polskimi i niemieckimi adwokatami oraz specjalistami w innych dziedzinach pozwala nam świadczyć usługi prawne na najwyższym poziomie. Zakres pomocy prawnej, jej strategię oraz zasady wynagradzania ustalamy każdorazowo indywidualnie z klientem. W relacjach z klientami nasi prawnicy oferują indywidualne podejście i zaangażowanie. Naszą dewizą jest skuteczność.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: