Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria Prawna Jagielski Radca Prawny Jerzy Jagielski

  Kancelaria Prawna Jagielski Radca Prawny Jerzy Jagielski »

  Kancelaria prawna Jagielski oferuje kompleksową pomoc oraz opiekę prawną w wielu zakresach. Jeżeli masz w planach kupić jakąkolwiek nieruchomość, to powinieneś zgłosić się z tym do specjalisty, który pomoże Ci sporządzić taką umowę, albo zapewnić sumienną analizę umowy sporządzonej przez drugą stronę. Oferujemy również pomoc przy wątpliwościach z otrzymaniem spadku, bądź darowizny.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Gospodarczego i Upadłościowego Karol Tatara

  Kancelaria Prawa Gospodarczego i Upadłościowego Karol Tatara »

  Kancelaria specjalizująca się w doradztwie w zakresie postępowania upadłościowego i naprawczego, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości układowej. Ponadto Kancelaria doradza w sprawach z zakresu odpowiedzialności członków Zarządu z art. 299 ksh, jak również oferuje usługi z zakresu szeroko rozumianego prawa gospodarczego (zakładanie, łączenie, przekształcanie i likwidacja spółek, emisja obligacji korporacyjnych).

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna - Radca Prawny Waldemar Podel

  Kancelaria Prawna - Radca Prawny Waldemar Podel »

  Radca Prawny Waldemar Podel to prawnik biznesu, wieloletni praktyk i ekspert prawa gospodarczego, były syndyk i nadzorca sądowy, doświadczony doradca strategiczny, negocjator, patron, pracodawca oraz opiekun prawników, wykonujących obecnie zawody radcy prawnego, adwokata i sędziego, autor licznych publikacji, w tym książek (ponad 5000 stron) na tematy prawne i biznesowe, wykładowca, prezes fundacji „Instytut Copernicus” (promującej przedsiębiorczość). Mecenas świadczy usługi obsługi prawnej firm, windykacji, upadłości oraz sporządzania umów.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci i radcowie prawni - LexMercatoria - RzeszĂłw, Krosno

  Adwokaci i radcowie prawni - LexMercatoria - RzeszĂłw, Krosno »

  LexMercatoria jest kancelarią prawną oferującą usługi radców prawnych i adwokatów. Kancelaria świadczy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym jak również jest w stanie obsługiwać dużych klientów biznesowych.Na stronie lexmercatoria.pl zostały zaprezentowane szczegółowe dane lokalizacyjne każdego z oddziałów i godzin pracy a także informacje o kwalifikacjach pracowników.Dzięki współpracy i doświadczeniu pięciu pracujących w kancelarii prawników możliwa jest obsługa prawna w bardzo szerokim zakresie - m.in prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Rafał Glamowski

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Rafał Glamowski »

  Kancelaria Radcowska Rafała Glamowskiego specjalizuje się w sprawach z zakresu nieruchomości, windykacji należności, prawa spadkowego, spraw rodzinnych i małżeńskich i innych. Firma swoje usługi kieruje zwłaszcza do firm i przedsiębiorstw, niemniej o pomoc mogą się też zwrócić osoby prywatne, które będą potrzebować pomocy. Kancelaria swoje doświadczenie buduje od 1999 roku, a więc już kilkanaście lat świadczy swoje usługi.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: