Radcy Podkategoria: Radcy

 • MARIUSZ BOBOLEWSKI KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - Wrocław

  MARIUSZ BOBOLEWSKI KANCELARIA RADCY PRAWNEGO - Wrocław »

  Kancelaria radcy prawnego Mariusza Bobolewskiego świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i osób fizycznych. Kancelaria udziela porad prawnych oraz sporządza opinie prawne. Kancelaria radcy prawnego Mariusza Bobolewskiego proponuje również pomoc w sporządzaniu pism procesowych, urzędowych oraz umów. Prowadzi postępowania polubowne na etapie przedsądowym, mające na celu zawarcie ugody między stronami, ale także oferuje zastępstwo procesowe w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji, w postępowaniu rejestrowym, wieczystoksięgowym oraz egzekucyjnym. Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie spółdzielczym i lokalowym.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński

  Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński »

  Kancelaria prawnicza adwokata Jakuba Kamińskiego oferuje kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, przedsiębiorcom indywidualnym i spółkom prawa handlowego w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, w tym zajmuje się reprezentacją przed sądami. Adwokat Jakub Kamiński zajmuje się także doradztwem prawnym w zakresie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu adwokat Jakub Kamiński gwarantuje wysoki poziom merytoryczny usług. Kancelaria współpracuje z innymi biurami adwokatów i radców prawnych z największych miast Polski, w tym Poznania, Gdańska, Warszawy i Katowic, dzięki czemu oferta kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
  Kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi nieruchomości, umowami handlowymi cywilno-prawnymi, umową darowizny, odwołaniem darowizny, kwestią zadatku i zaliczki, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, umowami najmu i dzierżawy, służebnościami gruntowymi, a także podziałem majątku małżeńskiego, działem spadku, rozliczeniami wspólników, zniesieniem współwłasności nieruchomości. Kancelaria pomaga także w sprawach o rozwód i separację.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pawlicki

  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Pawlicki »

  Kancelaria prawna Przemysława Pawlickiego w Gostyniu to sprawdzony partner w szeroko pojętym biznesie. Bogata wiedza pozyskiwana w Polsce i za granicami oraz duże doświadczenie gwarantują wysoki poziom świadczonych usług doradczych. Radca prawny zaprasza do współpracy firmy oraz jednostki prywatne, które mają trudności z interpretacją prawa. W ofercie kancelarii występuje doradztwo zawierające przede wszystkim prawo gospodarcze i cywilne. Radca prawny posiada także duże doświadczenie w zakresie obsługi ważnych projektów dotyczących dotacji unijnych. Wszyscy przedsiębiorcy mający problemy z odzyskiwaniem swoich należności mogą oczekiwać na specjalistyczną pomoc w kwestii efektywnej windykacji. Prawnik zajmuje się ochroną interesu klientów, przeprowadza postępowania zabezpieczające, a także monitoruje prace komornicze. Oprócz tego w kancelarii świadczone są porady prawne objaśniające prawo pracy, prawo dla budownictwa, a także prawo wykroczeń. Posiadamy liczne referencje od zadowolonych Klientów.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny - Lucyna Filas - Wrocław - Kancelaria

  Radca Prawny - Lucyna Filas - Wrocław - Kancelaria »

  Kancelaria Radcy Prawnego Lucyny Filas - świadczy pomocy prawną dla Klientów indywidualnych- sprawy rozwodowe i alimentacyjne (porady, pozwy)- Darowizy- Odszkodowania (za wypadki przy pracy, w rolnictwie, komunikacyjne)- wezwania o zapłatę należności- Prawo pracyKancelaria oferuje również pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych:- porady prawne i opiniowanie umów - zastępstwo procesowe - weksle- windykacja należności

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA "MONERE" - obsługa organizacji pozarządowych

  KANCELARIA PRAWNA "MONERE" - obsługa organizacji pozarządowych »

  Kancelaria Prawna MONERE świadczy kompleksową pomoc i obsługę prawną organizacjom pozarządowym, a także osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym tradycyjnie i przez Internet. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowej usługi lub zlecenia stałej obsługi prawnej zgodnie z wybranymi abonamentami. Ich wybór uzależniony jest od indywidualnych potrzeb Klientów. Oprócz obsługi prawnej specjalizujemy się w opracowywaniu założeń projektów, sporządzaniu wniosków o ich dofinansowanie, a następnie koordynujemy realizację zgodnie z wymogami konkursowymi

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: