Radcy Podkategoria: Radcy

 • Prawnik Białystok - Kancelaria RadcĂłw Prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow

  Prawnik Białystok - Kancelaria RadcĂłw Prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow »

  Kancelaria radców prawnych Iwaniuk, Rola-Pawłow z siedzibą w Białymstoku jest miejscem, gdzie cenimy sobie zwłaszcza wydajność pracy. Wielką wagę przywiązujemy do terminowego wywiązywania się z powierzonych zadań, dlatego że wiemy, jak ważny jest czas naszych mocodawców.

  Mamy wszechstronną wiedzę z zakresu prawa plus wieloletnią praktykę, które procentuje w naszej pracy. Nasza kancelaria radców prawnych to wspaniały zespół, którego trzon tworzą kompetentni radcy.

  W ramach oferowanej pomocy adwokackiej: udzielamy porad, sporządzamy ekspertyzy prawne, analizujemy dokumenty, występujemy w imieniu Klientów przed sądami i jednostkami administracyjnymi, całościowo obsługujemy firmy.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Onufrzak - kancelaria radcy prawnego - Warszawa

  Onufrzak - kancelaria radcy prawnego - Warszawa »

  Popadłeś w problemy z prawem, toteż zmuszony jesteś do skorzystania z usług wartego polecenia adwokata, jaki pomoże Ci z nich wyjść? Jeżeli poszukujesz prawnika w Łodzi albo stolicy nasza kancelaria będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skąd to przeświadczenie? Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które posiadamy z całą pewnością pozwolą nam rozwiązać Twą sprawę – bez względu na to, czy dotyczy ona prawa rodzinnego, cywilnego czy administracyjnego. Poznaj naszą ofertę zaglądając na internetową witrynę naszej kancelarii, a przekonasz się, że słowa zapisane wyżej wcale nie są przesadzone. Żeby dowiedzieć się czegoś więcej tyczące się oferowanych przez nas zasad współpracy, bezpośrednio się z nami spotkaj w jednej z naszych kancelarii w Łodzi lub Warszawie.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Ĺťyto

  Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Ĺťyto »

  Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto ("CDZ") jest niezależną kancelarią prawną zatrudniającą bisko 40 wykwalifikowanych specjalistów w Warszawie i Krakowie. Prawnicy CDZ doradzają we wszystkich istotnych dziedzinach prawa. Nasze doświadczenie zdobyliśmy podczas wieloletniego doradztwa w transakcjach i sprawach na rynku polskim i międzynarodowym. Dysponujemy doświadczeniem w pracy nad dokumentacją i procedurami prawnymi obowiązującymi w Polsce, innych krajach Unii Europejskiej oraz Stanach Zjednoczonych. Do grona naszych klientów należą zarówno największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa, instytucje finansowe, jak też mniejsze i nowopowstałe firmy, działające w różnych branżach, m.in. nieruchomościowej, mediach, telekomunikacji i branży medycznej. Stale współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi firmami prawniczymi w zakresie projektów i transakcji transgranicznych. Reprezentujemy naszych Klientów w sądach wszystkich instancji. Zajmujemy się głównie sprawami związanymi z praktyką obrotu gospodarczego, które wymagają specjalistycznej wiedzy i przygotowania, jak np. dochodzenie wykonania umów lub odszkodowań, obrona przed zarzutem stosowania lobbingu, jak również w postępowaniach upadłościowych.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa

  Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  SZUKASZ POMOCY PRAWNEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię w formie on-line.KOSZT POMOCY ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  OFERUJEMY KORZYSTNE ABONAMENTY MIESIĘCZNE NA ŚWIADCZONE PRZEZ NAS USŁUGI DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW!

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Wrocław - Aleksander Stal

  Radca Prawny Wrocław - Aleksander Stal »

  Kancelaria Prawna z Wrocławia - Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal, posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej dla osób fizycznych i firm. Radca Prawny specjalizuje się w sprawach o odszkodowania powypadkowe i odszkodowania za śmierć osoby bliskiej. Drugą specjalizacją kancelarii prawnej z Wrocławia jest prawo rodzinne - sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku i sprawy spadkowe.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: