Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Justyny Ostapiuk - Czechowice

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Justyny Ostapiuk - Czechowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Justyny Ostapiuk posiada swoją siedzibę w mieście Czechowice-Dziedzice, lecz współpracują z Kancelariami Notarialnymi mieszczącymi się w miastach: Katowice, Bielsko-Biała i Sucha Beskidzka. Swoją ofertę kierują zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw. Zadaniami Kancelarii jest nie tylko bieżąca obsługa prawna lecz również rozwiązywanie problemów wymagających specjalistycznej wiedzy prawnej. Zapraszamy na strony naszego serwisu w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego dr Tomasz Ĺťal

  Kancelaria Radcy Prawnego dr Tomasz Ĺťal »

  Kancelaria świadczy usługi prawne oraz usługi windykacyjne.

  W zakresie specjalizacji obejmujących pomoc prawna znajdują się sprawy spadkowe, sprawy rodzinne (w szczególności rozwodowe oraz o alimenty), kancelaria prowadzi sprawy o zapłatę oraz o odszkodowania komunikacyjne i inne majątkowe. Spory sądowe znajdują szczególne miejsce w bieżącej praktyce kancelarii.

  Porady prawne udzielane są zarówno w trakcie spotkań osobistych, jaki i drogą elektroniczną (eporady prawne).

  W szczególnie uzasadnionych przypadkach pomoc prawna świadczona jest bezpłatnie (za darmo).

  Kancelaria tworzy spółki handlowe oraz zapewnia ich obsługę bieżącą. Praktyka zawodowa obejmuje również sprawy podatkowe oraz sprawy administracyjne.

  Kancelaria prowadzi również sprawy o ustanowienie służebności przesyłu oraz wspiera negocjacje w sprawach zadłużenia klientów.

  Usługi windykacyjne obejmują szczególne miejsce w zakresie oferty kancelarii, która specjalizuje się w ściąganiu długów od dłużników trudnych.

  Data dodania: 15 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wiesław Kliś

  Kancelaria Radcy Prawnego Wiesław Kliś »

  Kancelaria Radcy Prawnego Wiesław Kliś świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie.

  Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Klientom usług wysokiej jakości, a co za tym idzie wysokiej skuteczności podejmowanych na ich rzecz działań. Wiedza, doświadczenie i pełne zaangażowanie w sprawy naszych Klientów to środki, które pozwalają nam sprostać wysokim standardom jakościowym. Obsługujemy najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują rzetelnej, profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz żelaznej konsekwencji w dążeniu do obranych celów. W relacjach z Klientami stawiamy na partnerstwo, otwartość i transparentność. Jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy się z podjętych zobowiązań.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Błach Kancelaria Prawna

  Błach Kancelaria Prawna »

  Błach Kancelaria Prawna specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Naszym podstawowym celem jest zapewnienie naszym klientom rzetelnej i skutecznej pomocy w podjęciu trudnych decyzji. Dzięki naszej pomocy oszczędzają oni czas, pieniądze i podnoszą swoje szanse na osiągnięcie sukcesu. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, terminowością jak i zaangażowaniem w prowadzone przez nas sprawy.

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna

  Biuro Prawnik - Kancelaria Prawna »

  Zakres usług:
  - Pomoc prawna, porady prawne sprawy ZUS i KRUS (w tym: rent i emerytur, zasiłków chorobowych, odszkodowań z tytułu wypadków)

  - Sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego (w tym: spadkowe, alimentacyjne, rozwodowe, odszkodowania, ubezpieczenia, dot. prawa bankowego

  - Sprawy roszczeń z Kodeksu Pracy

  - Prawa Administracyjnego (rĂłwnieĹź prawa podatkowego)

  - Windykacja zadłużeń, pomoc i ochrona prawna wierzycielom i dłużnikom, dot. egzekucji komorniczej i bankowej

  - Działania negocjacji ugodowych przedsądowych w imieniu stron, celem pozasądowego zaspokojenia roszczeń

  - Obsługa prawna firm

  -Współpraca z kancelariami prawnymi prowadzącymi zastępstwo sądowe

  Data dodania: 17 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: