Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski

  Kancelarie Adwokata i Radcy Prawnego Miecznikowska & Miecznikowski »

  Kancelarie tworzone są przez Adwokat Martę Miecznikowską oraz Radcę Prawnego Marka Miecznikowskiego. Siedziba obu Kancelarii mieści się w Gdyni, lecz świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju oraz za granicą. Obsługa prowadzona jest również w języku angielskim. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną, przede wszystkim w zakresie prawa karnego, prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa rodzinnego, prawa spółek handlowych i prawa medycznego. Tworzymy zespół młodych, aczkolwiek już doświadczonych prawników, którzy swoje szlify zbierali przez lata studiów i aplikacji pracując w trójmiejskich kancelariach. Zapewniamy ze swojej strony zaangażowanie i kreatywność pomagającą w rozwiązywaniu niestandardowych problemów prawnych. Współpraca Adwokata i Radcy Prawnego powoduje z kolei większą łatwość w ocenie spraw, które w swoim zakresie zahaczają o różne, często odmienne dziedziny prawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółowym zakresem usług oraz z sylwetkami prawników.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY

  DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY »

  Prawnik Niekorporacyjny/ Doradca Prawny Dawid Kokot w swojej praktyce zawodowej zajmuje się i specjalizuje się:w sprawach karnych, w sprawach cywilnych oraz w sprawach rodzinnych.Lex non debet deficere conquerentibus in iustitia exhibenda.(tłum. Prawo nie powinno opuszczać tych, którzy szukają sprawiedliwości.) Aktualnie stawka wynagrodzenia za udzielenie porady wynosi od 50 do 100zł. Do ustalonej kwoty DOJAZD NA TERENIE LUBLIŃCA GRATIS!!!!.Uprzejmie proszę o telefoniczne bądz e-mailowe umawianie się na wizytę w Kancelarii.Uwaga! prawnik DAWID KOKOT może umówić się z Państwem w każdym odpowiadającym Państwu terminie, również w soboty i niedziele.ORADY PRAWNE PRZEZ TELEFONDzwoniąc na podany poniżej numer telefonu połączysz się od razu z naszym prawnikiem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pokieruje jak najlepiej rozwiązać problem prawny. Dzwoniąc na infolinię prawną płacisz za połączenie, zaś oczekiwanie na zgłoszenie prawnika jest bezpłatne.Opłata za porade Prawna od 19 zł!!Nasi prawnicy odpowiadają na Państwa pytania:Poniedzialek - Piątek w godzinach od 8:00 do 21:00Sobota i Niedziela w godzinach od 10:00 do 21:00LUB CAŁA DOBE POD NUMEREM 798-612-664!Prawnicy udzielający porad prawnychPorad prawnych przez telefon udzielają dyplomowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się na co dzień rozwiązywaniem problemów natury prawnej.Warto skorzystać z telefonicznej formy pomocy prawnejKorzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Dzwoniąc do nas płacisz tylko za rzeczywisty czas udzielania pomocy prawnej, natomiast oczekiwanie na zgłoszenie się prawnika jest całkowicie bezpłatne. Do nas dodzwinisz się z każdego miejsca w Polsce, z małej miejscowiści oraz dużego miasta jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice. Doradca prawny zawsze rzetelnie podejdzie do twojego problemu prawnego.W ramach każdej wykupionej u nas usługi otrzymujesz dodatkową bezpłatną 7–dniową opiekę prawną. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jakie pojawią się z Twojej strony możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc.Prowadzący Twoją doradca prawny lub asystent poinformuje Cię o ewentualnej potrzebie skorzystania z innej formy pomocy prawnej; gdyby np. sama porada prawna była niewystarczająca dla pełnej ochrony Twoich interesów.INTERNETOWA PORADA PRAWNA OD 49 ZŁ + BEZPŁATNA 7-DNIOWA OPIEKA PRAWNA.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna ZKZ Wrocław

  Kancelaria Prawna ZKZ Wrocław »

  Kancelaria ZKZ specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw. Wykwalifikowani adwokaci i prawnicy z wieloletnim doświadczeniem pomogą z problemami prawnymi oraz udzielą fachowych wskazówek. Główne obszary działań to: prawo transportowe, prawo międzynarodowe oraz prawo rolne.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz

  Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz »

  Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz.
  Kim jesteśmy? Jesteśmy prężnie rozwijającą się Kancelarią złożoną z doświadczonych i profesjonalnych prawników.
  Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie handlowym i gospodarczym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie administracyjnym.
  Czym się zajmujemy? Reprezentujemy klientó przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi, udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa, sporządzamy umowy oraz sporządzamy opinie prawne.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Komorowska

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Komorowska »

  Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Komorowska świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych i indywidualnych. Kancelaria mieści się w Warszawie. Kancelarię charakteryzuje profesjonalne, zindywidualizowane i pełne zaangażowania podejście do spraw każdego Klienta. W staraniach na jego rzecz pozostajemy bezkompromisowi i zorientowani na osiągnięcie założonych rezultatów.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: