Radcy Podkategoria: Radcy

 • Marcin Szakiewicz - Kancelaria Radcy Prawnego - Elbląg

  Marcin Szakiewicz - Kancelaria Radcy Prawnego - Elbląg »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcina Szakiewicza to kancelaria świadcząca usługi profesjonalego doradztwa prawnego na rzecz małych firm, średnich i dużych przedsiębiorstw, jak również osób fizycznych.Nie świadczymy usług najtaniej, ani najszybciej. Podstawowym celem Kancelarii jest zapewnienie Klientom profesjonalnej, sprawnej i kompleksowej obsługi prawnej.Uważamy, że na rynku świadczonych przez Kancelarię usług priorytetem pozostać musi profesjonalizm i wszechstronna analiza zagadnień zgłaszanych przez Klienta.Pomoc prawna może być świadczona w zależności od zapotrzebowania wyrażonego przez Klienta: w siedzibie Kancelarii, w siedzibie Klienta lub w innym miejscu, jak rownież za pośrednictwem środków komunikacji na odległość, takich jak telefon, poczta e-mail.Zapraszam do zapoznania się z ofertą zamieszczoną na stronie.

  Data dodania: 29 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Cieśla

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Cieśla »

  Profesjonalna pomoc prawna, zastępstwo przed sądami, organami administracji publicznej. Doradzamy jak umiejscowić biznes w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiemy jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci, dlatego każdego dnia staramy się o nie dbać.

  Proponujemy naszym Kontrahentom rozwiązania proste i rzetelne.

  Na rynku wyróżnia nas elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów, a także krótkie terminy realizacji. Nasz obszar działania to województwo kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław i okolice), ale także województwa ościenne.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Renke i Partnerzy Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Gdańsk

  Renke i Partnerzy Kancelaria RadcĂłw Prawnych - Gdańsk »

  Radca prawny jest to prawnik, który świadczący pomoc prawną podmiotom gospodarczym, jednostkom organizacyjnym oraz osobom fizycznym. Pomoc Radcy prawnego polega przede wszystkim na udzielaniu porad prawnych, opracowywaniu projektów aktów prawnych oraz sporządzaniu opinii prawnych. Również występowanie przed sądami i urzędami należy do obowiązków i praw Radcy prawnego. Radcowie prawni zorganizowani są na zasadach samorządu zawodowego. Jednostkami organizacyjnymi samorządu posiadającymi osobowość prawną są okręgowe izby radców prawnych i Krajowa Izba Radców Prawnych. Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego określa ustawa o radcach prawnych. Zawody radcy prawnego i adwokata się między sobą różnią niewiele, a istniejący podział na dwie korporacje jest sztuczny. W stosunku do klienta Radcowie prawni mogą pozostawać w stosunku pracy czego nie wolno adwokatom. Radcowie prawni natomiast nie mogą być obrońcami w sprawach karnych i w sprawach o przestępstwa skarbowe do czego są uprawnieni adwokaci. Radcowie prawni mogą natomiast być pełnomocnikami oskarżyciela posiłkowego w procesie karnym.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku

  Kancelaria Prawna, prawnik, radca prawny w Płocku »

  Kancelaria Prawna "JUSTICE" w Płocku zrzesza wielu doświadczonych prawników specjalizujących się w wybranych dziedzinach prawa. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, specjalistą od pozyskiwania funduszy unijnych, rzeczoznawcą majątkowym oraz doradcą finansowym.

  Kancelaria Radców Prawnych JUSTIICE i Wspólnicy świadczy usługi prawne jak pomoc prawna czy porada prawna pozostawiając każdorazowo do Państwa dyspozycji zorganizowany zespół prawników działający w ramach określonej kategorii specjalizacyjnej. Obsługa prawna za pośrednictwem specjalistów w konkretnej dziedzinie maksymalizuje efektywność naszych działań, jak również pozwala znaleźć rozwiązania problemów niestandardowych, wymagających wnikliwej analizy sprawy oraz wyspecjalizowanej, fachowej wiedzy w zakresie danego zagadnienia.

  Oferujemy szeroki zakres pomocy prawnej, udzielając porad prawnych, zapewniając zastępstwo procesowe w postępowaniach przed sądami powszechnymi w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz rodzinnych i spadkowych w tym o podział majątku. Nasza Kancelaria reprezentuje również swoich Klientów w postępowaniu przed sądami administracyjnymi, wnosząc skargi na ostateczne decyzje administracyjne, przed organami administracji, prowadząc sprawy administracyjne oraz sporządzając odwołania od decyzji organów pierwszej instancji. Do zakresu pomocy prawnej świadczonej przez radców prawnych kancelarii, należą również usługi polegające na przygotowywaniu umów oraz opiniowaniu umów przedłożonych przez Klientów, doradztwo w zakresie ich zawierania, a także egzekucja należności i dochodzenie odszkodowań.

  Prawnicy kancelarii reprezentują również swoich Klientów przy rozwiązywaniu różnego rodzaju sporów na etapie przedsądowym.

  Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego biura w Płocku na ul. Narutowicza 3 codziennie od poniedziałku do piątku, oraz w soboty. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Urszula Buczkowska

  Kancelaria Radcy Prawnego Urszula Buczkowska »

  Zapraszam Państwa do korzystania z usług Kancelarii Radcy Prawnego Urszula Buczkowska z siedzibą w Lublinie. Doświadczony radca prawny, praktyk prawa oferuje pełną i profesjonalną pomoc prawną biznesu, służy pomocą w rozwiązywaniu bieżących problemów prawnych. Kancelaria przyjmuje stałe zlecenia na obsługę przedsiębiorców, jak również zlecenia doraźne. Wysokość opłaty miesięcznej jest ustalana z każdym klientem indywidualnie w zależności od wkładu pracy na obsługę firmy. Wieloletnie, bogate doświadczenie radcy prawnego zdobyte w obsłudze prawnej dużych, średnich, małych firm, jasność i przejrzystość zasad oferowanej współpracy stanowią gwarancję szybkiej i solidnej realizacji każdego podjętego przeze mnie zadania oraz stanowią o wiarygodności Kancelarii. Niniejsza oferta ma charakter kompleksowy co wpływa na jej konkurencyjność zarówno pod względem jakości świadczonych usług jak i oferowanych cen.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: