Radcy Podkategoria: Radcy

 • Kancelaria Prawna radca prawny Karolina Szał

  Kancelaria Prawna radca prawny Karolina Szał »

  Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Szał świadczy pomoc prawną zarówno na rzecz przedsiębiorców jak i osób fizycznych.
  Kancelaria prowadzi obsługę prawną w pełnym zakresie od bieżącej obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych poprzez zastępstwo procesowe w toku postępowań sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, aż po realizację pojedynczych zleceń i kompleksowe doradztwo prawne.
  Kancelarię charakteryzuje pełny profesjonalizm i indywidualne podejście do interesów klientów oraz kierowanie się przede wszystkim ich dobrem i interesem
  Kancelaria stawia na bezpośrednią i sprawną komunikację, skupiając się na celach strategicznych, które chce osiągnąć klient.
  Współpracujemy z klientami na każdym etapie postępowania, aby końcowy rezultat był zgodny z ich oczekiwaniami.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Szajerski adwokat - Poznań

  Kancelaria Adwokacka - Szajerski adwokat - Poznań »

  Kancelaria adwokacka adwokata Radosława Szajerskiego to dynamicznie rozwijająca się firma prawnicza. Mieści się w ścisłym centrum Poznania, przy ulicy Św. Marcin 35/2. Zakres świadczonych usług obejmuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców, jak również pomoc prawną dla Klientów indywidualnych. W ramach swojej działalności kancelaria współpracuje z księgowymi, doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami. Kancelaria specjalizuje się w zakresie prawa karnego i karno-skarbowego, cywilnego, gospodarczego, handlowego, upadłościowego, administracyjnego, rodzinnego, a także prawa europejskiego. Adwokat Radosław Szajerski biegle włada językiem angielskim. Profesjonalne doradztwo i wszechstronna pomoc prawna świadczone są zarówno klientom mieszkającym w kraju, jak i za jego granicami. W swojej karierze zawodowej adwokat Szajerski reprezentował Klientów mieszkających m.in.: w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Indiach, na Ukrainie.Zapraszamy: http://www.szajerski-adwokat.pl

  Data dodania: 16 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu adwokat Marcin Skrzypiec

  Kancelaria Adwokacka w Jarosławiu adwokat Marcin Skrzypiec »

  Kancelaria świadczy kompleksową obslugę prawną osób fizycznych i przedsiębiorcow na etapie przedsądowym, sądowym i egzekucyjnym.
  Obsługa jest prowadzona w zakresie, m. in. prawa:
  administracyjnego,
  budowlanego,
  celnego,
  cywilnego,
  karnego,
  gospodarczego,
  rodzinnego,
  nieruchomości,
  upadłościowego.

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego KRZYSZTOF WITES | RADCA PRAWNY STARGARD

  Kancelaria Radcy Prawnego KRZYSZTOF WITES | RADCA PRAWNY STARGARD »

  Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztofa Witesa oferuje kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Priorytetem naszej działalności jest uzyskanie zadowolenia naszych klientów. W tym celu swoje funkcjonowanie opieramy na trzech filarach - wiedzy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmie. Pozwoliło nam to zdobyć znaczną liczbę klientów, którym na co dzień świadczymy pomoc prawną.

  Data dodania: 03 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konrad Krasuski i WspĂłlnicy Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  Konrad Krasuski i WspĂłlnicy Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria prawna Krasuski i Wspólnicy we Wrocławiu świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

  Zespół kancelarii stanowią młodzi i wykształceni prawnicy, którzy zdobywali dotychczas doświadczenie obsługując przedsiębiorców z branż: nieruchomości, budownictwo, ubezpieczenia, telekomunikacja, finanse, IT i ecommerce.

  Prawnicy kancelarii służą kompleksowa pomocą dla klientów indywidualnych. Nasi radcowie prawni posiadają doświadczenie w sprawach spadkowych, rodzinnych, pracowniczych, imigracyjnych, windykacji należności, oraz w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych przy pracy itd.

  Zapraszamy do siedziby naszej kancelarii prawnej we Wrocławiu

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: