Radcy Podkategoria: Radcy

 • Adwokat Monika Habdas Kancelaria Adwokacka adwokathabdas.pl

  Adwokat Monika Habdas Kancelaria Adwokacka adwokathabdas.pl »

  Opis działalnościKancelaria adwokacka zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych oraz firm. Reprezentuje klientów w postępowaniach przedsądowych oraz sądowych w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, gospodarczych oraz administracyjnych. Zapraszamy na stronę internetową: adwokathabdas.plO kancelariiAdwokat Monika Habdas świadczy usługi prawne, oferując w szczególności:porady prawne,reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych,sporządzanie pism procesowych oraz umów,kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych.Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu:prawa karnego i wykroczeń – obrona oskarżonego jak i reprezentacja pokrzywdzonegoprawa karnego wykonawczego – sprawy o odroczenie, przerwę, warunkowe zawieszenie wykonania kary, odwołanie listu gończego i in.prawa cywilnego, rodzinnego, rzeczowego i spadkowego, ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych, o podział majątku wspólnego, o alimenty, kontakty z dzieckiem, spraw spadkowych, odszkodowawczych, egzekucyjnych oraz dotyczących służebności przesyłuprawa pracy i ubezpieczeń społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o prawo do renty i świadczenia rehabilitacyjnegoprawa gospodarczegoprawa administracyjnego, w szczególności spraw związanych z użytkowaniem wieczystymAdwokat Monika Habdas prowadzi sprawy klientów przebywających za granicą. Istnieje możliwość udzielania porad prawnych oraz zlecania spraw za pośrednictwem maila: monika@habdas.pl, bez konieczności bezpośredniego spotkania. Kancelaria adwokacka mieści się w dogodnej lokalizacji w centrum Bielska-Białej. Adres strony internetowej to: adwokathabdas.pl.Adwokat Monika Habdas przyjmuje klientów od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.Kancelaria Adwokacka obejmuje zasięgiem swoich usług obszar Bielska-Białej i okolic, a w szczególności Żywca, Cieszyna, Pszczyny, Tychów, Oświęcimia, Jastrzębia Zdroju.

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry

  Adwokat Tarnowskie GĂłry | Radca prawny Tarnowskie GĂłry »

  Zajmujemy się obsługą prawną firm i wszelkich instytucji, a także obsługujemy klientów indywidualnych na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi stałe, okresowe oraz doraźne. Naszym atutem jest wysoki standard usług połączony ze zrównoważonym poziomem kosztów. Poprzez naszą stronę udzielamy również porad prawnych on-line.
  Adwokat Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla osĂłb fizycznych.
  Radca prawny Tarnowskie GĂłry - Kancelaria prawna Komandzik - porady prawne dla firm i instytucji.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kuczmowski

  Kancelaria Kuczmowski »

  Kancelaria Kuczmowski Partnerzy specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa podatkowego, handlowego, ubezpieczeniowego. Mamy duże doświadczenie i sprawdzone sposoby optymalizacji podatkowej m.in. poprzez założenie fundacji prywatnej. Odpowiednio prowadzona fundacja prywatna nie płaci podatku dochodowego od dochodu z prowadzonej działalności gospodarczej. Dodatkowo cały majątek fundacji jest chroniony przed wierzycielami.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chrześcijańska Kancelaria Radcowska

  Chrześcijańska Kancelaria Radcowska »

  Kancelaria Radcy Prawnego oferuje pomoc prawną z takich dziedzin prawa jak: prawo cywilne, gospodarcze, leasing, korporacyjne, umów, bankowe, wekslowe, rodzinne, opiekuńcze, nieruchomości, spadkowe, pracy, upadłościowe i naprawcze. Zajmuje się windykacją należności zarówno na etapie sądowym jak i przed-sądowym. Oferuje mediacje cywilne, gospodarcze i pracownicze. Wszystkie osoby zaangażowane w świadczenie usług w ramach Kancelarii to osoby wierzące, które każdego dnia także i w pracy zawodowej kierują się wartościami wynikającymi z Ewangelii.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa, Radca prawny, Porady prawne, Prawnik, Targówek, Białołęka

  Warszawa, Radca prawny, Porady prawne, Prawnik, Targówek, Białołęka »

  Oferujemy obsługę firm i porady prawne (Porady prawne Warszawa). Zapewnia je radca prawny (Radca prawny Warszawa)
  oraz prawnik (Prawnik Warszawa). Radca prawny i prawnik zapewniają obsługę Klientów w pełnym zakresie. Udzielenie porady prawnej jest szybkie i powoduje kompleksowe rozwiązanie problemu. Radca Prawny i prawnik udzielają porady prawnej na terenie miasta Warszawa również w dzielnicy Białołęka i Targówek.

  Data dodania: 04 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: