Radcy Podkategoria: Radcy

 • Adwokat Gdańsk

  Adwokat Gdańsk »

  Jeszcze nie tak dawno dostęp do porad prawnych był bardzo utrudniony, a same usługi prawne ze wzgląd na ich ceny były dostępne tylko dla wybranych.
  Te czasy na szczęście mamy za sobą, a dobrych kancelarii prawnych jest coraz więcej.
  Niestety ludzie wciąż traktują porady prawne jako coś bezcelowego i nieprzydatnego, a po pomoc prawną zwracają się dopiero wtedy gdy popadną w tarapaty.
  Dlatego warto zastanowić się nad swoimi działaniami i zwrócić się po poradę czy opinię zanim podpiszemy szkodliwą dla nas umowę, kontrakt albo zniweczymy swoim postępowaniem szanse na przychylne zakończenie dla nas sporu prawnego czy sprawy sądowej.
  Kancelaria prawna adwokata Borysa Laskowskiego proponuje nam pełną gamę usług prawniczych z takich sfer jak prawo budowlane i nakazy dotyczące nieruchomości, sprawy rodzinne i spadkowe, prawo spółek handlowych, oraz pełną obsługę firm i przedsiębiorstw. Warto korzystać z usług tej kancelarii zwłaszcza gdy prawo które jest tworzone w naszym kraju jest skomplikowane i niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka, a kruczki prawne w umowach, które podpisujemy są niemal na porządku dziennym. Lepiej uniemożliwiać aniżeli leczyć, tak jest i w tym wypadku.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa

  Kancelaria Warszawa »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą świadczonych przez Kancelarię usług prawniczych.Nasza praktyka koncentruje się świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym oraz wszelkim podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w ściśle określonych dziedzinach prawa. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, oraz osób fizycznych. Szczególnym obszarem zainteresowań kancelarii są zgadnienia prawa korporacyjnego a, w szczególności problematyka prawa działalności spółek prawa handlowego w tym fuzji, przejęć, podziałów i przekształceń spólek handlowych.Kancelaria zajmuje się także prawem pracy w zakresie niezbędnym do prowadzenia działalności gospodarczej.Świadczymy usługi zarówno w siedzibie kancelarii, jak i w miejscu prowadzenia działalności przez Klientów. Współdziałamy z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi. Klientów w sprawach gospodarczych, cywilnych i rodzinnych reprezentujemy przed sądami powszechnymi oraz organami administracji i sądami administracyjnymi. Zapewniamy wszechstronną pomoc prawną opartą na doświadczeniu i długoletniej praktyce. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy Gospodarcze Bielsko Biała

  Sprawy Gospodarcze Bielsko Biała »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego świadczy profesjonalną pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz dla osób fizycznych na wszelkich polach ich aktywności. Tylo u nas otrzymasz m.in. doraźną pomoc prawną, sporządzanie dokumentów, windykacje należności czy doradztwo w prowadzeniu spółek prawa handlowego. Wysokość ceny za usługę uzależniona jest od rodzaju i stopnia skomplikowania sprawy oraz wartości przedmiotu sporu - dla firm korzystających regularnie z naszych usług oferujemy rozliczenie według stawek godzinowych (za ilość przepracowanych godzin). Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń ASK - tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa

  Biuro tłumaczeń ASK - tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa »

  Biuro tłumaczeń ASK (tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa) oferuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka francuskiego na język polski oraz z języka polskiego na język francuski, a także tłumaczenia zwykłe z języka włoskiego na język polski i odwrotnie.
  W naszej pracy liczy się jakość i terminowość.

  Wykonujemy

  * tłumaczenia zwykłe
  * tłumaczenia przysięgłe
  * tłumaczenia dokumentów samochodowych
  * tłumaczenia dokumentów sądowych
  * tłumaczenia medyczne
  * tłumaczenia techniczne
  * i inne

  Właścicielka biura będąca jednocześnie tłumaczem jest absolwentką Filologii Romańskiej,
  posiada dyplom Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris (C.C.I.P.) Dîplome de Français des Affaires poświadczający znajomość języka francuskiego finansów i ekonomii.
  Od roku 2006 jest tłumaczem przysięgłym języka francuskiego wpisanym na listę tłumaczy Ministra Sprawiedliwości.
  Od roku 2006 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • LCO Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Puciłowski

  LCO Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Puciłowski »

  LCO Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Puciłowski oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Obok stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi, Kancelaria udziela również jednorazowych konsultacji i porad prawnych. Oferujemy również inne usługi prawnicze, w tym m.in: sporządzanie opinii prawnych oraz analiz umów, projektów statutów, udział w negocjacjach.Naszymi atutami jest pełne zaangażowanie w realizowane projekty, przygotowywanie nowoczesnych rozwiązań prawnych, natychmiastowa realizacja zleceń oraz dostosowanie sposobu świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta, przy minimalnym zaangażowaniu jego środków finansowych.

  Kontakt
  LCO Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Puciłowski
  ul. Krakowskie Przedmieście 7 (wejście od ul. Zielonej) 20-002 Lublin
  tel/fax (81) 442-35-41
  tel kom: 502112589
  tel kom: 501070197

  Oddział w Warszawie
  Al. Jerozolimskie 83/20, 02-001Warszawa
  tel kom: 502112589

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: