Radcy Podkategoria: Radcy

 • MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe

  MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe »

  MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic. Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Pietruk s.c.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. »

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest dynamicznie rozwijającym się zespołem. Stawiamy
  na doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych współpracowników oraz profesjonalizm. Oprócz praktyki prawniczej prowadzimy również działalność dydaktyczno – naukową. Nasi pracownicy biorą udział w licznych konferencjach naukowych i posiadają swoje publikacje krajowe i międzynarodowe.

  Doradztwo prawne
  Oferujemy obsługę prawną w pełnym zakresie dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach prawa gospodarczego oraz cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem kwestii nieruchomości w obrocie gospodarczym.

  Szkolenia
  Prowadzimy szkolenia zarówno dla instytucji publicznych jak i dla firm. Specjalizujemy się
  w szkoleniach wysoko specjalistycznych z zakresu prawa oraz pozyskiwania funduszy Unii Europejskiej. W swojej ofercie posiadamy około 25 szkoleń opracowanych w ramach autorskich programów szkoleniowych.

  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. jest wpisana jako instytucja szkoleniowa do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.14/00068/2007

  Pozyskiwanie Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej
  Kancelaria Prawna Pietruk s.c. oferuje wsparcie przy pozyskiwaniu Funduszy Strukturalnych Unii Europejskiej. Podchodzimy do projektów kompleksowo. Nie tylko pomagamy przygotować biznes plan i zgromadzić niezbędne dokumenty, ale również doradzamy w sprawach prawnych związanych z projektem oraz na życzenie pomagamy w zarządzaniu projektami.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Prawnicza - Kancelaria prawna, prawnik, radca prawny ŁódĹş

  Firma Prawnicza - Kancelaria prawna, prawnik, radca prawny ŁódĹş »

  Firma Prawnicza jest największą kancelarią prawną w Łodzi - pod względem zatrudnianych radców prawnych. Nasi prawnicy są specjalistami z wielu dziedzin prawa, naszymi klientami są duże i małe firmy oraz osoby fizyczne. Na stronie internetowej naszej kancelarii prawnej znajduje się informacja o świadczonych przez nas usługach prawnych. Nasza firma działa również jako kancelaria adwokacka reprezentując naszych klientów przed sądami.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Monika Białas

  Kancelaria Radcy Prawnego Monika Białas »

  /Kancelaria radcy prawnego Moniki Białas od lat wspiera podmioty gospodarcze i osoby fizyczne w zakresie pomocy prawnej. Szeroki wachlarz usług i specjalizacji zapewnia klientom wszechstronną obsługę prawną w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego, prawa pracy i prawa upadłościowego. Usługi prawne świadczone są terminowo i rzetelnie. Prowadzimy również obsługę prawną firm w języku francuskim.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domański Kancelaria Prawna Poznań

  Domański Kancelaria Prawna Poznań »

  Domański Kancelaria Prawna w Poznaniu prowadzi sprawy osób fizycznych i zajmuje się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Windykacja należności.
  Kancelaria prawna oferuje kompleksowe doradztwo prawne w zakresie czynności prawnych, w obszarach: prawa gospodarczego, cywilnego, finansów. Prowadzimy sprawy osób fizycznych i zajmujemy się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw. Doradzamy w skomplikowanych transakcjach. Doświadczeni radcowie prawni i adwokaci przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi, negocjacje i mediacje.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Radcy

Radcy - nowa strona: