Łódź Podkategoria: Łódź

 • Janina Dębska - Komornik Sądowy - ŁódĹş Widzew

  Janina Dębska - Komornik Sądowy - ŁódĹş Widzew »

  Kontakt:Komornik Janina Dębskaul. Łąkowa 4,90-563 Łódźtel/fax.: 42 6377356 Adresy e-mail:kancelarii - kancelaria@komornik-lodz.pldla dłużników - dluznik@komornik-lodz.pldla wierzycieli - wierzyciel@komornik-lodz.plKancelaria:Godziny pracy kancelarii:Poniedziałek, Środa, Czwartek Piątek - 07:30 - 15:30Wtorek - 09:00 - 17:00Godziny przyjęć interesantów:Wtorek 10:00 - 17:00

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Andrzej Świąder

  Kancelaria Adwokacka - Andrzej Świąder »

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Świąder oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę prawną dla podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i klientów indywidualnych.

  Wieloletnie doświadczenie adwokata Andrzeja Świąder zdobyte w trakcie praktyki adwokackiej i podczas wykonywania funkcji syndyka masy upadłości, zarządcy, nadzorcy sądowego i likwidatora umożliwia świadczenie usług na najwyższym poziomie merytorycznym przy zachowaniu wysokiego standardu wykonywania zawodu adwokata.
  Zakres usług kancelarii jest dostosowany do aktualnych potrzeb naszych klientów i obejmuje w szczególności:

  profesjonalne doradztwo prawne dla firm i osĂłb indywidualnych,

  bieżącą obsługę działalności gospodarczej,

  prowadzenie spraw sądowych w postępowaniu cywilnym i karnym z szczególnym uwzględnieniem spraw karnych gospodarczych,

  doradztwo w zakresie prawa upadłościowego, naprawczego i postępowania egzekucyjnego,

  kompleksową obsługę w zakresie restrukturyzacji i windykacji wierzytelności,

  doradztwo w zakresie tworzenia i likwidacji spółek,

  prowadzenie spraw o odszkodowania za urządzenia przesyłowe istniejące na nieruchomości,

  kompleksową obsługę w zakresie transakcji kupna - sprzedaży nieruchomości.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka ŁódĹş - Katarzyna Kazimierczak ul.Zachodnia 97

  Kancelaria Adwokacka ŁódĹş - Katarzyna Kazimierczak ul.Zachodnia 97 »

  Jeśli masz problemy prawne, nie wiesz jak napisać poprawnie pismo, otrzymałeś wezwanie do sądu lub musisz stawić się przed organami ścigania zapraszamy do kontaktu z kancelarią pani mecenas Katarzyny Kazimierczak w Łodzi. Świadczy ona usługi prawne z wielu dziedzin prawa. Oferta obejmuje swoim zakresem m.in. prawo cywilne, karne, gospodarcze, administracyjne i rodzinne.Próbujesz uzyskać odszkodowanie lub uważasz, iż świadczenie jest za niskie? W kancelarii otrzymasz informację oraz pomoc prawną w skutecznym jego uzyskaniu.Ponadto kancelaria prawna oferuje pomoc w innych życiowych przypadkach jak rozwody, próby uzyskania/podwyższenia alimentów, podziały majątku, testamenty i tym podobne.Kancelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Łodzi przy ulicy Zachodniej 97, skrzyżowanie z ulicą Więckowskiego. Zapraszamy na stronę w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.z pozdrowieniami Twój Adwokat w Łodzi

  Data dodania: 18 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Haasa »

  Kancelaria Haas świadczy w szerokim zakresie usługi prawne dla osób fizycznych i biznesu, spółek prawa handlowego, stowarzyszeń i fundacji oraz podmiotów zagranicznych. Usługi świadczone są na obszarze centralnej Polski, województwa Łódzkiego, miejscowości takich jak Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice, Szadek, Łódź i inne. Pomoc prawna obejmuje sprawy z zakresu szeroko pojętego postępowania cywilnego, a więc o odszkodowanie, windykację, naruszenie dóbr osobistych, niewykonanie umów. Kancelaria świadczy także usługi w sprawach spadkowych, o zachowek oraz o dział spadku. Z zakresu prawa rodzinnego pomoc może dotyczyć spraw o rozwód, separację, majątek wspólny, alimenty, opiekę i kuratelę. Kancelaria świadczy pomoc w sprawach administracyjnych, karnych, wykroczeń, skarbowych oraz zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Usługi obejmują doradztwo, sporządzanie pism i innych dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracji publicznej.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ŁódĹş

Łódź - nowa strona: