Białystok Podkategoria: Białystok

 • Kancelaria Adwokacka Paweł Gorlewski Warszawa

  Kancelaria Adwokacka Paweł Gorlewski Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka Pawła Gorlewskiego w Warszawie świadczy usługi prawne związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych oraz pomoc prawną osobom fizycznym.

  Zakres usług: prawo cywilne (m.in.:spadki, podział majatku), rodzinne (m.in.:rozwody, alimenty, władza rodzicielska), prawo karne, prawo pracy,prawo gospodarcze.

  Kontakt: tel: 22 622-07-61 lub 507-928-304, e-mail:adwokatpg@op.pl, www.gorlewski.com.pl

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Michał Wierzbicki Kancelaria Radcowsko - Adwokacka Sp. p.

  Michał Wierzbicki Kancelaria Radcowsko - Adwokacka Sp. p. »

  Jesteśmy nowo powstałą Kancelarią, którą tworzy zespół prawników specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa. Członkowie zespołu poza świadczeniem pomocy prawnej w ramach prowadzonej przez nich działalności zawodowej posiadają także wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w administracji publicznej, w takcie zajmowania najwyższych stanowisk kierowniczych w administracji samorządowej.Nasza oferta:Doradztwo inwestycyjne, prawo budowlane i ochrona środowiskaNieruchomościPrawo cywilnePrawo karnePrawo pracy i ubezpieczeń społecznychPrawo handlowePodatkiZamówienia publiczne Spory sądowe, arbitraż gospodarczy i postępowanie administracyjneDoradztwo w pozyskiwaniu funduszy strukturalnych Unii EuropejskiejKompleksowa obsługa podmiotów publicznych

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Białystok

  Kancelaria Prawna Białystok »

  Prawnik, czyli osoba znająca się na prawie bardzo dobrze niekiedy w życiu okazje się niezbędna. Jeśli szukasz bardzo dobrego adwokata w Białystoku to bardzo dobrze trafiłeś. Kancelaria radcy prawnego Eugenii Jabłokow świadczy wszechstronną obsługę prawną skierowaną do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw, jak i jednostek samorządu terytorialnego, a także różnego rodzaju stowarzyszeń. Jednoosobowa kancelaria to gwarancja indywidualnego zajęcia się każdą sprawą.Służy pomocą w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i spadkowego. Podejmuje się spraw cywilnych, rodzinnych (o podział majątku), egzekucyjnych, gospodarczych, z zakresu ubezpieczeń społecznych, pracowniczych (np. przywrócenie do pracy, o zapłatę), spraw karnych, administracyjnych i podatkowych. W tej kancelarii przestrzega się zasad etyki zawodowej. W branży adwokackiej Kancelaria Eugenii Jabłokow w Białymstoku funkcjonuje już od od kilkunastu lat. MOże pochwalić się licznym gronem w pełni zadowolonych klientów. W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych usług przeprowadza analizę szans na osiągnięcie zamierzonego celu. Klient może liczyć na konsultację dalszej strategii działań. Kancelaria Eugenii Jabłokow to synonim doskonałej jakości. Serdecznie zapraszamy! Kontakt tel. 605-425-827, tel.(fax) (85)7437593, e-mail biuro@kancelariajablokow.pl

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria prawna białystok pomoc prawna

  kancelaria prawna białystok pomoc prawna »

  www.prawnikbialystok.com Kancelaria radcy prawnego Dura Lex. Wojciech Kłoskowski – prawnik, radca prawny Białystok. Kancelaria prawna oferująca doradztwo w zakresie: odszkodowania, windykacja Białystok, pomoc prawna, odzyskiwanie długów. Specjalność: obsługa prawna firm, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Zakres prowadzonych spraw sądowych obejmuje: rozwody Białystok, spadki, podział majątku, dział spadku, zachowek. Kancelaria świadczy też porady prawne Białystok.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Białystok

  Adwokat Białystok »

  Potrzebny jest Ci doświadczony adwokat? Białystok to Twoje miasto? Nie mogłeś trafić lepiej! Kancelaria adwokacka z Białegostoku z pewnością znajdzie dla Ciebie cenne porady prawne i zastępstwo procesowe. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Białystok

Białystok - nowa strona: