Bydgoszcz Podkategoria: Bydgoszcz

 • Biuro Rachunkowe, Usługi Księgowe i Finansowe - Kancelaria Księgowa KR

  Biuro Rachunkowe, Usługi Księgowe i Finansowe - Kancelaria Księgowa KR »

  Kancelaria Księgowa K&R oferuje kompleksową obsługę księgową podmiotów gospodarczych wszelkiej formy działalności.
  Księgowość w biurze prowadzona jest z użyciem specjalistycznych oprogramowań zgodnych z prawnymi normami w celu zapewnienia fachowej, rzeczowej i profesjonalnej obsługi klienta.
  Rzetelność usług w zakresie prowadzenia ewidencji księgowych potwierdzają uprawnienia. (Certyfikat Ministra Finansów nr. 53251/2011)
  Biuro ponosi pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń klientów przed US i ZUS.
  Firma zatrudnia najwyższej klasy specjalistów z zakresu księgowości, ekonomi, kadr i płac, oraz prawa pracy, tak aby Państwa firma była rozliczana zgodnie z "literą" prawa.
  Wysoka jakość usług, indywidualne podejście do każdego klienta oraz miła atmosfera, to jest to co nas wyróżnia.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Jagielski Radca Prawny Jerzy Jagielski

  Kancelaria Prawna Jagielski Radca Prawny Jerzy Jagielski »

  Kancelaria prawna Jagielski oferuje kompleksową pomoc oraz opiekę prawną w wielu zakresach. Jeżeli masz w planach kupić jakąkolwiek nieruchomość, to powinieneś zgłosić się z tym do specjalisty, który pomoże Ci sporządzić taką umowę, albo zapewnić sumienną analizę umowy sporządzonej przez drugą stronę. Oferujemy również pomoc przy wątpliwościach z otrzymaniem spadku, bądź darowizny.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych Rafał Glamowski

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych Rafał Glamowski »

  Kancelaria Radcowska Rafała Glamowskiego specjalizuje się w sprawach z zakresu nieruchomości, windykacji należności, prawa spadkowego, spraw rodzinnych i małżeńskich i innych. Firma swoje usługi kieruje zwłaszcza do firm i przedsiębiorstw, niemniej o pomoc mogą się też zwrócić osoby prywatne, które będą potrzebować pomocy. Kancelaria swoje doświadczenie buduje od 1999 roku, a więc już kilkanaście lat świadczy swoje usługi.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Cieśla

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Cieśla »

  Profesjonalna pomoc prawna, zastępstwo przed sądami, organami administracji publicznej. Doradzamy jak umiejscowić biznes w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiemy jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci, dlatego każdego dnia staramy się o nie dbać.

  Proponujemy naszym Kontrahentom rozwiązania proste i rzetelne.

  Na rynku wyróżnia nas elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów, a także krótkie terminy realizacji. Nasz obszar działania to województwo kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław i okolice), ale także województwa ościenne.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz Bartosz Hernacki, Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy

  Adwokat Bydgoszcz Bartosz Hernacki, Kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy »

  Pomoc prawna dla KlientĂłw indywidualnych i podmiotĂłw gospodarczych w sprawach karnych, sprawach cywilnych - w tym w sprawach gospodarczych, odszkodowawczych, o rozwĂłd, sprawach administracyjnych.

  Szeroka oferta dedykowana przedsiębiorcom polskim i zagranicznym, w tym spółkom prawa handlowego. Stała obsługa prawna bądź doraźna pomoc przy rozwiązywaniu zaistniałych w toku prowadzonej działalności problemów prawnych.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Bydgoszcz

Bydgoszcz - nowa strona: