Częstochowa Podkategoria: Częstochowa

 • Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki

  Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki »

  Kancelaria Patentowa "Radecki" to prężnie działająca kancelaria patentowa, profesjonalnie i kompleksowo zajmującą się ochroną własności intelektualnej. Doświadczenie zawodowe naszych rzeczników patentowych wynosi 30 lat pracy.

  Posiadamy uprawnienia do reprezentowania klientów przed właściwymi polskimi i europejskimi urzędami udzielającymi ochrony w zakresie ochrony własności przemysłowej.

  Rzecznicy patentowi naszej kancelarii należą do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Każdy rzecznik patentowy posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

  Pomagamy w uzyskiwaniu ochrony na wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe oraz doradzamy jak uniknąć naruszenia cudzych praw ochronnych.

  Świadczymy usługi w zakresie ochrony własności przemysłowej i działamy jako pełnomocnicy krajowych i zagranicznych klientów.

  Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi w sprawach dotyczących:
  - wynalazkĂłw
  - wzorĂłw uĹźytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znakĂłw towarowych

  Dane teleadresowe:
  Kancelaria Patentowa Radecki

  40-082 Katowice
  ul.Jana III Sobieskiego 11
  kom.: 516 188 991
  tel.: +48 32 411 52 64
  e-mail: apatent@apatent.pl

  42-200 Częstochowa
  ul. Struga 18
  kom.: 504 136 020
  tel./fax: +48 34 323 08 31
  e-mail: radecki@apatent.pl

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ścigała - Steller | Kancelaria Adwokacka

  Ścigała - Steller | Kancelaria Adwokacka »

  Ścigała Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Zapewniamy reprezentację przed sądami. Prowadzimy sprawy o odszkodowania, w tym z zakresu błędów medycznych i zakażeń szpitalnych.
  Kancelaria oferuje również stałą obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY

  DAWID KOKOT PRAWNIK/DORADCA PRAWNY »

  Prawnik Niekorporacyjny/ Doradca Prawny Dawid Kokot w swojej praktyce zawodowej zajmuje się i specjalizuje się:w sprawach karnych, w sprawach cywilnych oraz w sprawach rodzinnych.Lex non debet deficere conquerentibus in iustitia exhibenda.(tłum. Prawo nie powinno opuszczać tych, którzy szukają sprawiedliwości.) Aktualnie stawka wynagrodzenia za udzielenie porady wynosi od 50 do 100zł. Do ustalonej kwoty DOJAZD NA TERENIE LUBLIŃCA GRATIS!!!!.Uprzejmie proszę o telefoniczne bądz e-mailowe umawianie się na wizytę w Kancelarii.Uwaga! prawnik DAWID KOKOT może umówić się z Państwem w każdym odpowiadającym Państwu terminie, również w soboty i niedziele.ORADY PRAWNE PRZEZ TELEFONDzwoniąc na podany poniżej numer telefonu połączysz się od razu z naszym prawnikiem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pokieruje jak najlepiej rozwiązać problem prawny. Dzwoniąc na infolinię prawną płacisz za połączenie, zaś oczekiwanie na zgłoszenie prawnika jest bezpłatne.Opłata za porade Prawna od 19 zł!!Nasi prawnicy odpowiadają na Państwa pytania:Poniedzialek - Piątek w godzinach od 8:00 do 21:00Sobota i Niedziela w godzinach od 10:00 do 21:00LUB CAŁA DOBE POD NUMEREM 798-612-664!Prawnicy udzielający porad prawnychPorad prawnych przez telefon udzielają dyplomowani prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się na co dzień rozwiązywaniem problemów natury prawnej.Warto skorzystać z telefonicznej formy pomocy prawnejKorzystając z telefonicznej formy pomocy prawnej masz możliwość nie wychodząc z domu uzyskać poradę prawną w nurtującej Cię sprawie. Dzwoniąc do nas płacisz tylko za rzeczywisty czas udzielania pomocy prawnej, natomiast oczekiwanie na zgłoszenie się prawnika jest całkowicie bezpłatne. Do nas dodzwinisz się z każdego miejsca w Polsce, z małej miejscowiści oraz dużego miasta jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice. Doradca prawny zawsze rzetelnie podejdzie do twojego problemu prawnego.W ramach każdej wykupionej u nas usługi otrzymujesz dodatkową bezpłatną 7–dniową opiekę prawną. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, jakie pojawią się z Twojej strony możesz liczyć na naszą bezpłatną pomoc.Prowadzący Twoją doradca prawny lub asystent poinformuje Cię o ewentualnej potrzebie skorzystania z innej formy pomocy prawnej; gdyby np. sama porada prawna była niewystarczająca dla pełnej ochrony Twoich interesów.INTERNETOWA PORADA PRAWNA OD 49 ZŁ + BEZPŁATNA 7-DNIOWA OPIEKA PRAWNA.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Częstochowa

Częstochowa - nowa strona: