Gdańsk Podkategoria: Gdańsk

 • Kancelaria radcy prawnego Ewy Katarzyny Skrodzkiej

  Kancelaria radcy prawnego Ewy Katarzyny Skrodzkiej »

  Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną zarówno klientów indywidualnych, jak również podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

  Kancelaria świadczy swoje usługi w języku angielskim i francuskim.

  Przedmiotem działalności Kancelarii jest:
  1) udzielanie bieżących porad prawnych,
  2) sporządzanie pism procesowych,
  3) reprezentacja przed sądami powszechnymi i urzędami,
  4) sporządzanie umów, regulaminów i oświadczeń,
  5) sporządzanie opinii prawnych.

  Kancelaria specjalizuje się w postępowaniach sądowych z zakresu:
  prawa cywilnego zobowiązaniowego,
  prawa egzekucyjnego,
  prawa rzeczowego,
  prawa wieczystoksięgowego,
  prawa spadkowego,
  prawa rodzinnego,
  prawa pracy,
  prawa rejestrowego,
  prawa ochrony konsumentĂłw i konkurencji,
  prawa upadłościowego.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysław Kula – radca prawny

  Przemysław Kula – radca prawny »

  Przemysław Kula - radca prawny Gdańsk

  Kancelaria Radcy Prawnego Przemysława Kuli z siedzibą w Gdańsku oferuje pełną gamę usług prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy i prawa administracyjnego. Misją Kancelarii jest świadczenie doradztwa prawnego na najwyższym poziomie, dzięki profesjonalnemu oraz rzetelnym podejściu do powierzanych spraw.
  Kancelaria świadczy pomoc prawną w siedzibie Klienta lub innym miejscu uzgodnionym z Klientem, w siedzibie Kancelarii, a także za pośrednictwem środków przekazu takich jak telefon i internet.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Makowski - Gdynia

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Tomasz Makowski - Gdynia »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Tomasza Makowskiego prowadzi obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W zależności od potrzeb, Kancelaria służy Klientom swoim czasem zarówno w swojej siedzibie, jak i w miejscu działalności Klienta. Pomoc prawna jest świadczona na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Mimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, stałe doradztwo prawne, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia. W toku realizacji zlecenia kancelaria dąży do rozstrzygnięć pozwalających zaoszczędzić Klientowi kosztów oraz doradza ugodowe zakończenie sprawy, gdy jest to uzasadnione interesem Klienta.Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronach kancelarii http://www.adwokat-makowski.pl

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ARKADIUSZ SAPAŁA

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ARKADIUSZ SAPAŁA »

  Kancelaria Radcy Prawnego Arkadiusz Sapała oferuje świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej z zakresu różnych dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych i przedsiębiorców. Kancelaria prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 2006r. świadcząc usługi nie tylko dla podmiotów polskich, ale i zagranicznych.Oferta Kancelarii obejmuje udzielanie kompleksowych porad prawnych, sporządzanie pisemnych opinii prawnych, umów oraz aktów wewnętrznych, a także ich analizę i weryfikację. Oferta Kancelarii zawiera także zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, administracyjnych, egzekucyjnych oraz o wykroczenia.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • United Professionals Kancelarie Adwokackie

  United Professionals Kancelarie Adwokackie »

  Kancelarie adwokackie United Professionals powstały w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się biznesu oraz Klientów oczekujących usług prawnych na najwyższym poziomie.

  Specjalizujemy się w dziedzinach prawa, bez których nie jest możliwe efektywne funkcjonowanie we współczesnej gospodarce: prawie własności intelektualnej, zwłaszcza prawie autorskim, a także prawie nowych technologii, w tym prawie komputerowym, prawie internetu oraz zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych.

  Doradzamy w sprawach o ochronę dóbr niematerialnych takich jak: dobra osobiste, prawo do firmy, renomy, know-how oraz w sprawach ochrony konkurencji i zwalczania nieuczciwej konkurencji.

  Prowadzimy obsługę prawną przedsiębiorców oraz sprawy Klientów indywidualnych.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi związane z zakładaniem i przekształcaniem spółek oraz ochroną praw autorskich.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gdańsk

Gdańsk - nowa strona: