Gdańsk Podkategoria: Gdańsk

 • Adwokat Gdańsk - Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska

  Adwokat Gdańsk - Kancelaria Adwokacka Aleksandra Sompolińska »

  Kancelaria adwokacka prowadzona jest przez adwokat Aleksandrę Sompolińską, która jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Przewodnim celem kancelarii jest rzeczowa i profesjonalna obsługa prawna swoich Klientów. Założeniem świadczonej przez Kancelarię pomocy jest jej jakość i kompleksowość. Działania kancelarii to usługi dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, które mają na celu zapewnienie pełnego bezpieczeństwa prawnego Klientów.Kancelaria adwokacka świadczy usługi w postaci doraźnej pomocy prawnej jak porady prawne, indywidualne konsultacje, sporządzenie opinii prawnej lub pisma (np. umowy, wezwania do zapłaty, pozwu), jak również reprezentacji strony w toku postępowania sądowego w każdej instancji. Kancelaria oferuje stałą obsługę prawną przedsiębiorców – zarówno osób prowadzących własną działalność gospodarczą, jak też spółek prawa handlowego.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DARLEX

  Kancelaria Prawna DARLEX »

  Nowoczesna kancelaria Prawna nasze usługi to Stała Ochrona Prawna w Programie Mecenas już od 1,23 zł dziennie, Bezpłatna Pomoc Prawna, Pogotowie Prawne, Jesteśmy Liderem w Odszkodowaniach, Windykacje.
  Potrzebujesz pomocy prawnej?

  Nie wiesz jak napisac pismo, odwołanie badź apelację?

  Zostałeś pozwany bądź organ administracji publicznej wydał krzywdzącą dla Ciebie decyzję?

  Potrzebujesz wsparcia w Twojej sprawie?

  A może należy się Tobie spadek po bliskich?

  NIE CZEKAJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JAK NAJSZYBCIEJ.

  POMOŻEMY USTALIĆ TWOJE PRAWA

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ

  Kancelaria komornicza - komornik Gdańsk Północ »

  Wniosek egzekucyjny, a ściślej mówiąc wniosek o wszczęcie egzekucji jest dokumentem składanym pisemnie lub też składanym ustnie do protokołu komornika. Na podstawie wniosku egzekucyjnego komornik rozpoczyna postępowanie egzekucyjne. Przy składaniu wniosku egzekucyjnego należy pamiętać o tytule wykonawczym, który powinien być dołączony do wniosku egzekucyjnego w oryginale. W sytuacji, gdy w momencie składania wniosku egzekucyjnego wierzycielem jest osoba poniżej osiemnastego roku życia lub gdy jest ubezwłasnowolniona wniosek egzekucyjny powinien zostać złożony przez ustawowego opiekuna, którym może być na przykład rodzic lub kurator. W oparciu o sam wniosek egzekucyjny (bez tytułu wykonawczego) komornik nie uruchomi postępowania egzekucyjnego.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Katarzyna NagĂłrska-Protasiuk Notariusz

  Kancelaria Notarialna - Katarzyna NagĂłrska-Protasiuk Notariusz »


  Notariusz Katarzyna Nagórska - Protasiuk jako osoba zaufania publicznego dokonuje czynności notarialnych zgodnych z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa przy zachowaniu zasad etyki zawodowej, zapewniając tym samym stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego.
  Notariusz lub pracownicy Kancelarii udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących dokumentów wymaganych do dokonania czynności, wysokości wynagrodzenia notarialnego oraz wysokości koniecznych opłat i podatków. W tym celu przed przewidzianym terminem przeprowadzenia czynności, prosimy o kontakt z Kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobiście, telefonicznie lub mailowo.

  Godziny otwarcia:
  poniedziałek 9:00-18:00
  wtorek-czwartek 9:00-17:00
  piątek 9:00-16:00

  tel. 58 3419359, 519 818 186

  Data dodania: 22 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz

  Prawnik Gdańsk i Elbląg, Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz »

  Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Prawnej Radcy Prawnego Krzysztof Kardasz.
  Kim jesteśmy? Jesteśmy prężnie rozwijającą się Kancelarią złożoną z doświadczonych i profesjonalnych prawników.
  Specjalizujemy się w prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie handlowym i gospodarczym, prawie pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawie administracyjnym.
  Czym się zajmujemy? Reprezentujemy klientó przed sądami powszechnymi oraz sądami administracyjnymi, udzielamy porad prawnych z zakresu obowiązującego prawa, sporządzamy umowy oraz sporządzamy opinie prawne.

  Data dodania: 21 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gdańsk

Gdańsk - nowa strona: