Katowice Podkategoria: Katowice

 • Adwokat Katowice

  Adwokat Katowice »

  Adwokat Katowice - Kancelaria Adwokacka Piotra Bańczyka oferuje prowadzenie spraw z kazdego rodzaju dzienin prawa krajowego, jak i międzynarodowego. Mamy podpisane umowy z Kancelariami Adwokackimi z calej europy, m. in. z Niemiec, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Węgier, Słowacji, Czech, itd. Nasz zespół prawników i referentów poprowadzi każdą sprawę w sposób indywidualny i poufny. serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki

  Rzecznik Patentowy Katowice Kancelaria Patentowa Radecki »

  Kancelaria Patentowa "Radecki" to prężnie działająca kancelaria patentowa, profesjonalnie i kompleksowo zajmującą się ochroną własności intelektualnej. Doświadczenie zawodowe naszych rzeczników patentowych wynosi 30 lat pracy.

  Posiadamy uprawnienia do reprezentowania klientów przed właściwymi polskimi i europejskimi urzędami udzielającymi ochrony w zakresie ochrony własności przemysłowej.

  Rzecznicy patentowi naszej kancelarii należą do Polskiej Izby Rzeczników Patentowych. Każdy rzecznik patentowy posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczonych usług.

  Pomagamy w uzyskiwaniu ochrony na wynalazki, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, znaki towarowe oraz doradzamy jak uniknąć naruszenia cudzych praw ochronnych.

  Świadczymy usługi w zakresie ochrony własności przemysłowej i działamy jako pełnomocnicy krajowych i zagranicznych klientów.

  Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędem Patentowym RP, sądami powszechnymi w sprawach dotyczących:
  - wynalazkĂłw
  - wzorĂłw uĹźytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znakĂłw towarowych

  Dane teleadresowe:
  Kancelaria Patentowa Radecki

  40-082 Katowice
  ul.Jana III Sobieskiego 11
  kom.: 516 188 991
  tel.: +48 32 411 52 64
  e-mail: apatent@apatent.pl

  42-200 Częstochowa
  ul. Struga 18
  kom.: 504 136 020
  tel./fax: +48 34 323 08 31
  e-mail: radecki@apatent.pl

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego w Krakowie - Adwokaci Kościelni

  Kancelaria Prawa Kanonicznego w Krakowie - Adwokaci Kościelni »

  Sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa - tzw. "rozwód kościelny", "unieważnienie ślubu kościelnego", "unieważnienie małżeństwa". Prawo kanoniczne. Kancelaria Prawa Kanonicznego w Krakowie.

  Prowadzenie spraw o unieważnienie, stwierdzenie nieważności małżeństwa stanowi główny profil działalności Kancelarii. Zakres usług obejmuje między innymi sporządzanie pism procesowych oraz aktywną reprezentację strony w procesie.

  Przed jego wszczęciem szczegółowo omawiane są z adwokatem przyczyny rozpadu związku małżeńskiego, by ustalić na jakiej podstawie prawnej zostanie oparta skarga oraz jaki sąd będzie właściwy do rozpatrzenia sprawy.

  W zakresie świadczonych usług mieści się pomoc przy doborze materiału dowodowego, na podstawie którego będzie stwierdzana nieważność małżeństwa, sporządzanie skargi powodowej, w przypadku reprezentowania zaś strony pozwanej przygotowanie odpowiedzi na skargę wniesioną przez stronę powodową oraz sporządzenie skargi wzajemnej.

  W trakcie procesu w ramach działalności Kancelarii świadczona jest pomoc w przedmiocie opracowywania uwag do opinii biegłych sądowych, a także składania repliki na głos obrońcy węzła małżeńskiego lub adwokata kościelnego strony przeciwnej.

  Do uprawnień adwokata kościelnego należy także przedkładanie głosu obrończego, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym. Reprezentacja klienta obejmuje uczestnictwo w każdym etapie procesu, we wszystkich krajowych instancjach.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Katowice

  Biuro rachunkowe Katowice »

  Nasze przedsiębiorstwo
  biuro rachunkowe Katowice - Ekonomist to więcej niż 20 lat bogatego doświadczenia z obszaru księgowości oraz rachunkowości. Realizujemy dodatkowo badanie bilansu - auditingu finansowego.

  Służymy doradztwem oraz wspomagamy w podobny sposób małe jak i wielkie przedsiębiorstwa po to by pomóc Wam w pokonywaniu zawikłanych traktów statutów rachunkowych również fiskalnych. Nasza jednostka to głównie jej personel - osoby profesjonalne. To ich wprawa tudzież kwalifikacje kształtują naszą reputację. W dodatku wciąż się szkolimy również polepszamy, zróżnicowując naszą propozycję tak aby dotrzymać kroku Waszym najogromniejszym żądaniom.

  W swoje obowiązki inwestujemy wiele zaintrygowania. Kładziemy wyjątkowo na stan wdrożonych usług, a także Wasze bezpieczeństwo. Do wszystkich klientów podchodzimy poszczególnie, wskutek tego u nas wynajdziesz ogół tego czego potrzebujesz.

  Najlepsze usługi księgowe Katowice - to Ekonomist. Jesteśmy konkretnym kontrahentem dla naszych klientów. Już teraz wstąp na naszą stronę ekonomist.pl dodatkowo skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Rochowiak - Katowice

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Rochowiak - Katowice »

  Adwokat Natalia Rochowiak - Kancelaria adwokacka Katowice: pomoc prawna, zastępstwo procesowe, porady prawne.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Katowice

Katowice - nowa strona: