Katowice Podkategoria: Katowice

 • Gabrysz i Doradcy Kancelaria Partnerska - Sukcesja Finansowa

  Gabrysz i Doradcy Kancelaria Partnerska - Sukcesja Finansowa »

  Sukcesja Finasowa. Gabrysz i Doradcy oferuje kompleksowe doradztwo finansowe, prawne i podatkowe.
  Jak istotne są dla Ciebie wyższe dochody na emeryturze? Poszukujesz nowoczesnych metod inwestowania? Czy jesteś pewny zdrowia i pieniędzy? Co robimy?
  Szukamy środków finansowych na wypadek różnych zdarzeń jak wypadek czy choroba, śmierć. Zapobiegamy problemom finansowym. Służymy dobrą radą Tobie i Twojej rodzinie.
  Długi w spadku są często dramatem finansową. Jak przyjąć długi po zmarłym?
  Przekażesz kredyt w spadku, którego nie spłacasz ? Chciałbyś uchronić firmę przed przykrymi konsekwencjami?
  Śmierć wspólnika, jakie są konsekwencje tego?
  Spadek bez podatku? Czy to moĹźliwe?
  Samochód w spadku czy mieszkanie w spadku to zazwyczaj przekazywane składniki majątku przez spadkodawców.
  Wspólnie zaplanujemy jak przebiega dziedziczenie przedsiębiorstwa.
  Dziedziczenie dotyczy każdego. Jak je zaplanować? Potrzebne jest planowanie spadkowe.
  Na wszystkie wątpliwości znajdziesz u nas poradę.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Anna Słupińska-Mitas, Weronika Urgacz Notariusze S.C. - Katowice

  Kancelaria Notarialna Anna Słupińska-Mitas, Weronika Urgacz Notariusze S.C. - Katowice »

  Kancelaria Notarialna Anny Słupińskiej-Mitas i Weroniki Urgacz oferuje Państwu usługi notarialne na najwyższym poziomie. Wśród wykonywanych przez nas czynności notarialnych wymienić można między innymi sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, weksli i czeków jak i inne czynności opisane w ustawie o notariacie. Kancelaria przyjmuje swoich klientów przy placu ulicy Mickiewicza 15 w Katowicach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00.Jeśli planujecie Państwo zakup lub sprzedaż swojej nieruchomości serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, żeby dołączyli Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów. Szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Hirszberg

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Hirszberg »

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzaty Hirszberg świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Celem kancelarii jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie.Dla wygody Klientów kancelaria świadczy pomoc prawną przez Internet – porady ponline. Mogą Państwo zwrócić się o udzielenie porady prawnej czy analizy prawnej, o zaopiniowanie dokumentów, sporządzenie umowy czy pisma procesowego.Zapewniamy przystępne i przejrzyste warunki finansowe.Kancelaria oferuje pomoc prawną w następującym zakresie: - obsługa prawna firm, - udzielanie porad prawnych, - porady prawne online, - sporządzanie pisemnych opinii i analiz prawnych, - negocjowanie, opiniowanie i sporządzanie umów, - reprezentowanie przed sądami, organami administracji, a także występowanie przed organami egzekucyjnymi, - sporządzanie pozwów, środków zaskarżania i innych pism procesowych, - pomoc prawna w pozasądowym rozstrzyganiu sporów, udział w negocjacjach, - zakładanie spółek, - audyt prawny przedsiębiorstwa, - windykacja wierzytelności.Nasza specjalność to:- prawo cywilne,- prawo gospodarcze i prawo spółek,- prawo pracy i ubezpieczenia społeczne,- prawo upadłościowe i naprawcze,- prawo rodzinne,- prawo spadkowe,- prawo nieruchomości,- windykacja wierzytelności, - odszkodowania.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katowice

  Kancelaria Notarialna Katowice »

  Zastanawiasz się co chcesz działać w przyszłości? Najlepiej złączyć zaciekawienia z dobrą wynagrodzeniem. Przykładem takiego fachu może być notariusz, przyjrzyjmy się bliżej tej pracy.
  Zawód notariusza to niezwykle ekskluzywny oraz majestatyczny w społeczeństwie fach, dlatego również osobą oczekującą utrzymywać się zawodowym notariuszem musi doprowadzić do realizacji sporo wymagań aby osiągnąć zaplanowany zamiar mówi Janina Durzyńska - Trybus . Pełny proces układa się z kilku etapów dodatkowo powinno się liczyć się spośród tym, iż potrzeba będzie dużo więcej czasu dodatkowo wytrwałości aby cel.
  Notariusz Katowice przede wszystkim opracowuje akty notarialne oraz projekty aktów. Zajmuje uprawomocnionych odpisów dokumentów, przygotowuje protesty weksli dodatkowo czeków, przechowuje depozyty, przyjmuje dotyczące spadków, dotacyj, obrotu posiadłościami

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda wierzytelności - alternatywne i skuteczne rozwiązanie

  Giełda wierzytelności - alternatywne i skuteczne rozwiązanie »

  GWG to nowe rozwiązanie dla przedsiębiorców, które umożliwia windykację długu poprzez działania połączone z wystawieniem go na sprzedaż w ogólnodostępnym serwisie internetowym, co zapewnia dużą skuteczność windykacji.
  Platforma administrowana jest przez profesjonalny, niezaleĹźny podmiot, ktĂłry posiada Certyfikat KPF.
  Giełda Wierzytelności Gospodarczych wydaje zarejestrowanym firmom rekomendacje, które poświadczają brak upublicznionych zobowiązań.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Katowice

Katowice - nowa strona: