Katowice Podkategoria: Katowice

 • Kancelarie AdwokatĂłw Rafała Macheckiego, Artura Heriana i Michała GĂłrskiego - Katowice

  Kancelarie AdwokatĂłw Rafała Macheckiego, Artura Heriana i Michała GĂłrskiego - Katowice »

  Jeśli poszukujemy konkretnego specjalisty to najczęściej korzystamy z informacji w internecie wprowadzając do przeglądarki odpowiednie zapytanie, jak przykładowo adwokat Katowice. Istotne mogą być dla nas opinie innych osób, które są dla nas odpowiedzią kto okaże się w tej sytuacji najlepszy. W szczególności w istotnych kwestiach, gdy może chodzić o większe kwoty pieniędzy czy jakieś przewinienia, odpowiedni prawnik jest w stanie nas po prostu wybronić, dlatego chcemy poświęcać dużo czasu na poszukiwania, co naturalnie później właściwie skutkuje. Oczywiście fraza adwokat Katowice to jedynie przykładowe zestawienie. Najczęściej szukamy pomocy prawnej w naszym mieście, chociaż nie jest to ogólnie jakieś ograniczenie. Jeżeli dobrze zapłacimy na pewno uzyskamy pomoc od prawnika również z najbardziej odległych rejonów kraju czy też z poza granic. Wiemy, że chyba nikt nie lubi wizyt w sądzie, niezależnie od tego czy występujemy w pozycji pokrzywdzonego czy tylko świadka, ale rożnie może dziać się w czasie naszego życia i na wszystko należy być odpowiednio przygotowanym. Po za tym warto także studiować prawo, co najmniej w małym wymiarze, ponieważ wówczas nie będziemy popełniać różnych błędów i o wiele prościej będziemy mogli bronić przed niesprawiedliwymi ludźmi. Mnóstwo kłopotów może wynikać obecnie z braku czytania zawieranych przez nas umów, co bardzo często może kończyć się w sądzie. Tak czy inaczej odpowiedni adwokat może wyprowadzić nas z dużych kłopotów, również jeśli kwestia nie wygląda dobrze.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Ĺťmij

  Kancelaria Prawnicza Ĺťmij »

  Kancelaria prowadzi obsługę prawną spółek oraz przedsiębiorców, przekształcenia, restrukturyzacje, inwestycje. Specjalizujemy się w bieżącej obsłudze, kontraktach handlowych i inwestycyjnych z udziałem podmiotów zagranicznych, prawie budowlanym, windykacji

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Wierzbickiego - Katowice

  Kancelaria Radcy Prawnego Andrzeja Wierzbickiego - Katowice »

  Od wieków wiadomo, że w pracy potrzebna jest chęć i doświadczenie. Zwłaszcza, kiedy liczy się dorobek człowieka. W takiej sytuacji potrzebni są profesjonaliści. I my tacy jesteśmy. Jeżeli twój były partner nie płaci alimentów, bez jakich trudno wiązać ci koniec z końcem to koniecznie przyjdź do nas. Takie sytuacje to dla nas codzienność. Możemy pomóc ci wydostać się z kłopotów i pokażemy najlepszą drogę. Istniejemy od 30 lat i cały czas rozwijamy się. Postaw na naszą kancelarię i unikaj problemów już teraz. Po kolejne szczegóły zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Marty WrĂłbel-Konsek w Katowicach

  Kancelaria Notarialna Marty WrĂłbel-Konsek w Katowicach »

  Kancelaria Notarialna Pani Notariusz Marty Wróbel-Konsek jest zlokalizowana w centrum Katowic w pobliżu placu Wolności przy ulicy Gliwickiej. Kancelaria świadczy pomoc w obszarze: sporządzania aktów notarialnych, sporządzania aktów potwierdzenia dziedziczenia, przygotowywania poświadczeń, doręczania oświadczeń, sporządzania protokołów, przygotowywania wyciągów z dokumentów, sporządzania protestów weksli i czeków. Pracownicy Kancelarii udzielają informacji w kwestiach dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia czynności notarialnej, wielkości taksy notarialnej oraz wielkości opłat skarbowych. Godziny otwarcia Kancelarii to: poniedziałki i środy w godzinach 9-16, wtorki i czwartki pomiędzy 9-17 oraz piątki pomiędzy 8-14. Istnieje również opcja sporządzenia czynności notarialnej poza godzinami pracy Kancelarii po indywidualnym telefonicznym lub mailowym umówieniu daty i godziny.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Agacka

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Agacka »

  Kancelaria świadczy pomoc prawną dla osób prywatnych i firm. Specjalizujemy się następujących sprawach: obsługa prawna podmiotów gospodarczych, prawo, cywilne i gospodarcze, sprawy konsumenckie, prawo rodzinne i osobowe, sprawy spadkowe a także sprawy karne. Staramy się zapewnić naszym klientom szybką i skuteczną pomoc prawną na jak najwyższym poziomie. Kancelaria mieści się w Katowicach przy ul. Sokolskiej. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 09 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Katowice

Katowice - nowa strona: