KrakĂłw Podkategoria: KrakĂłw

 • Odszkodowania KrakĂłw

  Odszkodowania KrakĂłw »

  Lex-Compensum. Nasza kancelaria świadczy pomoc w zakresie doradztwa prawnego oraz likwidacji szkód. Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego oraz prawa międzynarodowego. Pomagamy również uzyskać odszkodowanie poszkodowanym w wypadkach. Oferujemy profesjonalne wsparcie prawników będących specjalistami w zakresie odszkodowań.

  Data dodania: 21 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe KrakĂłw

  Kancelaria Podatkowa MKM sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe KrakĂłw »

  MKM Kraków jest to profesjonalne biuro rachunkowe, które oferuje pełną obsługę księgową dla firm. Nasza oferta zawiera także obsługę kadrowo-płacową. Współpracujemy tak z podmiotami o ugruntowanej pozycji na rynku, jak i z nowo powstającymi, którym proponujemy bezpłatne przygotowanie oraz złożenie dokumentów rejestracyjnych firmy. Nasz zespół to kadra doświadczonych i dobrze przeszkolonych pracowników. Żeby ciągle podnosić poziom proponowanych usług, współpracujemy z Kancelarią Biegłych Rewidentów, jak też z doradcami prawnymi. Nasza firma prowadzi księgi handlowe oraz podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Dbamy o bezpieczeństwo Klientów, dlatego usługi biura księgowego są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. W trosce o to, aby nasi Klienci mogli skupić się na swojej głównej działalności, bierzemy za nich na siebie ciężar kontaktów z Urzędami Skarbowymi i Inspektoratami ZUS.
  Biuro rachunkowe proponuje swoim Klientom usługi: prowadzenie ksiąg w zgodzie z ustawą o rachunkowości, prowadzenie rozliczeń podatku VAT, CIT i PIT, przygotowywanie bilansów oraz innych sprawozdań. Prócz tego biuro księgowe sporządza sprawozdania z transakcji obrotu wewnątrzunijnego i przygotowuje sprawozdania statystyczne. W obszarze obsługi kadrowo-płacowej, zajmujemy się sporządzaniem list wynagrodzeń pracowników, prowadzimy dokumentację do rozliczeń z ZUS oraz przygotowujemy dokumenty związane z zatrudnianiem oraz zwalnianiem pracowników. Prócz tego nasza księgowość prowadzi akta osobowe pracowników, czuwa nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP. O wysokiej jakości naszych usług świadczą liczne referencje do wglądu na naszej stronie firmowej. Dla nowych Klientów, w pierwszych 3 miesiącach współpracy, przygotowaliśmy atrakcyjne upusty cenowe. Wszystkich potencjalnych Klientów zapraszamy do wysyłania zapytań na adres naszej poczty elektronicznej.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anna Słodkowska-Pęk - Kancelaria Notarialna KrakĂłw

  Anna Słodkowska-Pęk - Kancelaria Notarialna KrakĂłw »

  Kancelaria notarialna Anna Słodkowska-Pęk Kraków oferuje obsługę notarialną na wysokim poziomie. Klient, który chce skorzystać z oferty powinien z odpowiednim wyprzedzeniem umówić się z kancelarią w celu pozyskania dokładnych wytycznych odnoszących się do tego, jakie dokumenty trzeba przygotować do danej czynności prawnej. Zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak również firmy. Zakres naszych usług obejmuje między innymi sporządzanie aktów notarialnych, doręczanie oświadczeń, tworzenie protokołów, przygotowywanie protestów dla weksli, odpisów różnego typu dokumentów. Gdy zachodzi potrzeba notariusze przygotowują również projekty aktów oraz oświadczeń. Zajmujemy się także przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i innych papierów wartościowych.
  Ze względu na fakt, że rodzime prawo nie stanowi o pracy notariuszy w konkretnych rejonach, każdy Klient może wybrać dogodną dla niego kancelarię notarialną. Zapewniamy Państwa, że prowadzona u nas obsługa prawna odbywa się w zgodzie z przepisami prawa, a ponadto pracujemy niezwykle sprawnie, dzięki czemu osiągamy krótkie terminy spotkań. Troszczymy się o to, by świadczone u nas usługi notarialne w zupełności zabezpieczały interesy Klientów. Stale uzupełniamy specjalistyczną wiedzę, uczestniczymy w szkoleniach i wykładach. Nasze obowiązki realizujemy bardzo sumiennie, mając na uwadze zaufanie, jakie pokładają w nas Klienci. Dbamy również o to, by działania notarialne były przeprowadzane bezpiecznie i w pełnej dyskrecji. Nawiązanie współpracy z kancelarią może odbywać się drogą telefoniczną lub przez Internet, ponadto informacje adresowe udostępniają najbardziej znane bazy firm. Klienci wizytując osobiście kancelarię notarialną, mają szansę umówić się na spotkanie, zapytać co powinien zawierać zestaw niezbędnych dokumentów i przejrzeć cennik usług.

  Data dodania: 28 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisma Prawne

  Pisma Prawne »

  Chciałabym Państwu zaoferować usługę pisania pism procesowych i przedprocesowych, a także różnego rodzaju umów cywilnoprawnych niezbędnych podczas prowadzenia działalności gospodarczej, w kontaktach z kontrahentami. Mogę również napisać ogólne wzory pism, które przydają się w życiu codziennym podczas składania dokumentów w sądzie, a także wzory umów cywilnych dotyczących podstawowych dziedzin naszego życia – umowy najmu, umowy zlecenie, umowy o dzieło, umowy użyczenia i innych. Profesjonalne napisanie ukierunkowanego na daną sprawę pisma i pozwu, a także wzoru takiego pisma jest trudnym zadaniem, wymaga znajomości przepisów prawa w danej dziedzinie i często warunkuje powodzenie naszej sprawy na etapie sądowym i również przedsądowym. Jeżeli pozew będzie błędnie napisany i nie będzie zawierał koniecznych elementów i postanowień, przegramy sprawę w sądzie, co może mieć przykre konsekwencje i wiele nas kosztować. Dlatego profesjonalizm w pisaniu pozwów, pism i umów cywilno-prawnych jest bardzo ważnym elementem i warunkuje sukces naszych argumentów i osiągnięcie zamierzonych rezultatów i celów.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe

  MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe »

  MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic. Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: KrakĂłw

KrakĂłw - nowa strona: