KrakĂłw Podkategoria: KrakĂłw

 • Adwokat Eleonora Tubis - O kancelarii

  Adwokat Eleonora Tubis - O kancelarii »

  Kancelaria adwokat Eleonory Tubis w Krakowie świadczy pomoc prawną z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, karnego, prawa pracy, jak również administracyjnego oraz innych dziedzin prawa.

  Kancelaria adwokat Eleonory Tubis świadczy usługi prawne zarówno dla klientów z Polski, jak i klientów zagranicznych, w szczególności z Europy Wschodniej.

  Adwokat Eleonora Tubis biegle włada językiem rosyjskim i litewskim, stąd też obsługa prawna jest możliwa także w języku litewskim oraz rosyjskim. Kancelaria oferuje także doradztwo prawne z zakresu prawa litewskiego, jak również innych krajów Europy Wschodniej.

  Zakres usług prawnych oferowanych przez kancelarię adwokat Eleonory Tubis obejmuje ustne oraz pisemne porady, przygotowanie projektów umów, regulaminów, uchwał, jak również pism procesowych oraz zastępstwo procesowe klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji publicznej.

  Kancelaria adwokat Eleonory Tubis proponuje elastyczne warunki rozliczeń za świadczone przez kancelarię usługi prawne, uzależnione od potrzeb i możliwości klientów. Możliwe jest ustalenie wynagrodzenia w formie ryczałtowej lub według stawki godzinowej, jak również rozłożenie wynagrodzenia na raty. Wstępna ocena sprawy jest bezpłatna.

  Adwokat Eleonora Tubis nie stroni się od udzielania bezpłatnych porad prawnych za pośrednictwem portali internetowych, jak również w siedzibie kancelarii w ramach organizowanych przez władze samorządu adwokackiego akcji mających na celu niesienie bezpłatnej pomocy prawnej.
  Szczegółowy opis świadczonych przez kancelarię usług prawnych, jak również terminy udzielania bezpłatnych porad prawnych zawarte są na stronie kancelarii.

  Celem kancelarii adwokat Eleonory Tubis jest ochrona interesów klientów oraz ich zadowolenie z uzyskanej pomocy prawnej. Kancelaria świadczy usługi prawne z najwyższą profesjonalną starannością, zapewniając klientom maksymalny komfort i szybkość obsługi.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Piotr Pałucki

  Kancelaria Adwokacka Piotr Pałucki »

  Kancelarię Adwokacką Piotr Pałucki tworzą adwokat Piotr Pałucki oraz aplikant adwokacki Jakub Szkutnik. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w obsłudze prawnej przedsiębiorców możemy Państwu zaoferować zarówno kompleksowe usługi doradcze niezbędne w bieżącej działalności gospodarczej, jak również profesjonalną reprezentację przed sądami i urzędami państwowymi.

  Nasza strona:
  www.kancelariapalucki.pl


  Nasza oferta:

  * Bieżące doradztwo prawne dla małych i średnich przedsiębiorstw
  * Obsługa korporacyjna spółek prawa handlowego i reprezentacja przed KRS
  * Tworzenie, kontrola i negocjowanie umów, regulaminów oraz porozumień
  * Tworzenie i przekształcanie spółek prawa handlowego
  * Negocjowanie i obsługa przejęć spółek prawa handlowego
  * Przeprowadzanie audytĂłw prawnych
  * Reprezentacja w sprawach gospodarczych przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz urzędami państwowymi
  * Obrona w sprawach karnoskarbowych przed UKS i w sądach karnych
  * Obrona w gospodarczych sprawach karnych
  * Sądowa windykacja należności
  * Prowadzenie postępowań egzekucyjnych
  * Mediacja i alternatywne sposoby rozwiązywania sporów
  * Ocena prawna i regulacja stanu prawnego nieruchomości

  Nasze zalety:

  * Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców, mediacji sporów
  i prowadzeniu postępowań sądowych
  * Doradztwo w j. angielskim i niemieckim
  * Możliwość świadczenia usług w siedzibie Klienta oraz doradztwo elektroniczne (skype, komunikatory internetowe)
  * Siedziba Kancelarii w centrum Krakowa, filia w Chrzanowie
  * Prowadzenie działalności w całej Polsce
  * Koszt usług dostosowany do faktycznie wykonanej pracy i stopnia jej skomplikowania
  * Dostosowane do potrzeb Klienta formy współpracy i wynagrodzenia
  * Elastyczne godziny pracy i szybka reakcja na wszelkie problemy prawne Klienta
  * Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów prawnych, wybór najszybszych,
  i najbardziej praktycznych rozwiązań

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Krakowie, Kancelaria Notarialna w Krakowie

  Notariusz w Krakowie, Kancelaria Notarialna w Krakowie »

  Już od 1998 roku świadczymy wysokiej klasy czynności i usługi notarialne dla wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic. Nawiąż kontakt z naszą Kancelarią a gwarantujemy pełen profesjonalizm i fachową obsługę, neizalenie od rodzaju wykonywanej czynności. Nasza siedziba znajduje się w świetnej lokalizacji w Krakowie (tuż bok Urzędu Miasta Krakowa oraz sądu). Posiadamy również stronę internetową, na której to znajdziecie wszystkie ważne informacje na temat naszej działaności (informacje o kancelarii, wykaz wykonywanych czynności notarialnych, informacje kontaktowe). Swoje usługi świadczymy w języku polskim i angielskim. W niektórych szczególnych przypadkach (na specjalne życzenie Klienta) udzielamy pomocy poza siedzibą naszej Kancelarii. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy!

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat KrakĂłw Prawo Karne Sprawy Karne

  Adwokat KrakĂłw Prawo Karne Sprawy Karne »

  Specjalizacją Kancelarii jest prawo karne, w tym prawo karne skarbowe, prawo karne gospodarcze - white collar crime, prawo wykroczeń oraz prawo karne wykonawcze. Prawo karne i sprawy karne to główny obszar praktyki Kancelarii. Reprezentujemy w sprawach karnych klientów w zakresie wszystkich rodzajów przestępstw. Posiadamy doświadczenie w zakresie przestępczości zorganizowanej, w tym przestępstw gospodarczych i karno-skarbowych. Świadczymy usługi prawne w sprawach karnych dotyczących narkotyków i środków odurzających. Skuteczne przygotowanie linii obrony wymaga udziału obrońcy już na najwcześniejszym etapie postępowania, aby klient uniknął popełnienia błędów, które mogą mieć negatywny wpływ na sytuacje procesową w dalszych etapach postępowania karnego. Opieramy się w naszej pracy na wszechstronnej analizie spraw karnych i przygotowywaniu sposobu prowadzenia sprawy w oparciu dogłębną znajomość nauki prawa karnego i orzecznictwa Sądu Najwyższego i sądów apelacyjnych. Przygotowywanie skutecznej obrony w sprawach karnych, o najwyższym stopniu trudności i skomplikowania wymusza wykorzystanie całej wiedzy prawnej zawartej w literaturze i najszerszej analizy całego orzecznictwa karnego. W tym także krytycznych poglądów doktryny oraz najnowszego orzecznictwa.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka KrakĂłw

  Kancelaria Adwokacka KrakĂłw »

  Profil działalności: prawo karne, rozwody, spadki, prawo gospodarcze i prawo Internetowe. Adwokat Maciej Bartnik. Siedziba Kancelarii Kraków. . Pomoc dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Prawo karne, spadki, rozwody, prawo nowych technologii

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: KrakĂłw

KrakĂłw - nowa strona: