Olsztyn Podkategoria: Olsztyn

 • Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn

  Radca Prawny Marcin Osiecki - Olsztyn »

  Marcin Osiecki to prawnik zajmujący się m. in. prawem pracy, odszkodowaniami, prawem konsumenckim, prawem podatkowym i spadkowym. Znajduje się na ul. Kościuszki w Olsztynie. Dodatkowo pomaga odzyskać należności dla przedsiębiorstwo i przeprowadzić skuteczną windykacje.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Ewa Stankiewicz - Olsztyn

  Adwokat Ewa Stankiewicz - Olsztyn »

  Witryna kancelarii adwokackiej z Olsztyna. Kancelaria powstała w 2005 roku. Biegły team kancelarii obsługuje podmioty gospodarcze również osoby fizyczne. Dla przedsiębiorstw świadczymy usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa spółek jak i spraw karnych gospodarczych w tym reprezentację w sprawach karnoskarbowych. Dla osób fizycznych świadczymy usługi z zakresu prawa karnego, inwestycji budowlanych, prawa rodzinnego, administracyjnego i cywilnego.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna easyLEX Olsztyn. Prawnik Olsztyn

  Kancelaria Prawna easyLEX Olsztyn. Prawnik Olsztyn »

  Witryna Kancelarii easyLEX z Olsztyna.Kancelaria easyLEX zapewnia obsługę prawną osób fizycznych oraz firm. Zajmujemy się kompleksową pomocą prawną od udzielania porad prawnych po reprezentację naszych klientów przed sądami.Kancelaria posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów indywidualnych oraz przedsiębiorcówZajmujemy się sprawami prawa cywilnego, karnego, ubezpieczeń i administracyjnymi. Kancelaria easyLEX. Piłsudskiego 11/17 pok. 40010-575 Olsztyn

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Pokropiński - Olsztyn

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Pokropiński - Olsztyn »

  Adwokat Łukasz Pokropiński prowadzący kancelarię adwokacką z siedzibą w Olsztynie, to młody prawnik świadczący usługi prawne dla firm, osób prywatnych a także organizacji społecznych. Głównym obszarem udzielnej pomocy jest szeroko rozumiane prawo cywilne, prawo rodzinne i prawo pracy. Kancelaria zajmuje się także problematyką związaną z prawem karnym i prawem gospodarczym. Kancelaria udziela klientom porad prawnych, reprezentuje ich przed sądami powszechnymi i organami administracji a także pomaga w przygotowaniu umów, opinii prawnych i pism procesowych. Naszą pracę cechuje rzetelność, zaangażowanie i terminowość w realizacji powierzonych nam zadań. Wyznajemy zasadę, że każdy klient wymaga indywidualnego podejścia bez względu na wagę problemu. Z tego względu dokładamy starań, aby poznać wszystkie okoliczności sprawy i potrzeby klienta. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Michał Pietkiewicz

  Kancelaria Adwokacka Michał Pietkiewicz »

  Adwokacka kancelaria w Olsztynie powstała w roku 2010. Kompetentny team złożony z radców prawnych, adwokatów i rzecznika patentowego oferuje usługi prawnicze na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw i stowarzyszeń. Kancelaria współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, jak też z doradcami podatkowymi i kancelariami notarialnymi w obrębie całej Polski.

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Olsztyn

Olsztyn - nowa strona: