Opole Podkategoria: Opole

 • Pomoc Prawna Opole

  Pomoc Prawna Opole »

  Szanowni Państwo,

  Jesteśmy grupą młodych prawników, aplikantów radcowskich przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Opolu, pragnących podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

  Naszym celem jest zapewnienie niedrogiego i wygodnego dostępu do podstawowych usług prawnych, zarówno dla osób fizycznych jak i małych i średnich przedsiębiorców.

  Zgodnie z przyjętym przez nas standardem świadczenia usług, pierwszy kontakt z naszymi Klientami odbywa się telefonicznie, co pozwala wstępnie określić rodzaj problemu prawnego oraz ustalić dogodny termin spotkania. Nie pobieramy z tego tytułu żadnych opłat. Chcąc ograniczyć koszty prowadzonej działalności, a przede wszystkim zaoferować usługę dostosowaną Państwa możliwości, spotkania z naszymi prawnikami odbywają się w domu u Klienta, lub w innym miejscu dogodnym dla Klienta. Istnieje takze możliwość kontaktu za pomocą e-maila. W tej formule, po kontakcie telefonicznym mogą Państwo przesłać szczegółowe zapytanie lub kopie dokumentów do analizy za pomocą poczty elektronicznej. Także za pomocą poczty elektronicznej otrzymają Państwo rozwiązanie swojego problemu.

  Każdy z nas zatrudniony jest w kancelarii prawnej, dlatego nasze usługi świadczymy w godzinach popołudniowych, a przede wszystkim w weekendy, w godzinach dla Państwa dogodnych.

  Zachęcamy do kontaktu z nami,


  - Zespół "Pomocy Prawnej"

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek - Opole

  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek - Opole »

  Biuro Rachunkowe Izabela Wawrzynek świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz kadrowo-płacową podmiotów gospodarczych o różnej formie prawnej i różnych profilach działalności. Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając zgodność z obowiązującym prawem podatkowym i międzynarodowymi standardami rachunkowości. Współpracujemy z podmiotami o ugruntowanej pozycji rynkowej jak i nowo powstałymi. Oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji VAT, rozliczeń PIT, CIT, ZUS, transakcji wewnątrzwspólnotowych, INTRASTAT i innych. W trakcie współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań klienta.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria AdwokatĂłw i RadcĂłw Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c.

  Kancelaria AdwokatĂłw i RadcĂłw Prawnych Pokuszyński i S-ka s.c. »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych "Pokuszyński i S-ka" s.c. oferuje profesjonalne i rzetelne usługi w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, rodzinnego oraz prawa pracy. Dodatkowo w zakres kompetencji wchodzi udzielanie porad i opinii prawnych(w tym w trybie online),
  reprezentacja sądowa, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zakładnie i obsługa podmiotów gospodarczych. Kancelaria ma swoją siedzibę w Opolu.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meissner Partnerzy: Kancelaria RadcĂłw Prawnych

  Meissner Partnerzy: Kancelaria RadcĂłw Prawnych »

  Kancelaria Meissner & Partnerzy świadczy usługi prawne i podatkowe na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorców.

  Kancelaria Radców Prawnych Meissner & Partnerzy - oferuje usługi z zakresu: prawo bankowe, prawo korporacyjne, nieruchomości, postępowania sądowe, prawo pracy, prawo podatkowe, prawo celne, prawo własności intelektualnej, prawo antymonopolowe, ubezpieczenia.

  Doradzamy naszym klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Naszym zadaniem jest również reprezentowanie klientów w sporach sądowych i arbitrażowych w zakresie prawa cywilnego i szeroko rozumianego prawa gospodarczego oraz prawa pracy.

  Do tej pory mieliśmy przyjemność pracować dla klientów z Austrii, Japonii, Korei Południowej, Finlandii, Francji, Belgii, Czech, Estonii, Hiszpanii, Norwegii, Polski, Portugalii, Szwajcarii, Szwecji, Włoch, Holandii, Niemiec,Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

  Zapraszamy do naszej kancelarii.

  Meissner & Partnerzy Radcowie Prawni

  ul. Kośnego 62
  45-372 Opole
  tel. (+48 77) 453 73 21, 454 01 15
  fax (+48 77) 454 01 15
  e-mail: opole@meissner.com.pl

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kluczbork, Kancelaria Notarialna Irena Sachta-Grosz

  Notariusz Kluczbork, Kancelaria Notarialna Irena Sachta-Grosz »

  Notariusz Irena Sachta-Grosz Plac Niepodległości 4 46-200 Kluczbork Tel.: 77 418 58 24Kancelaria czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00. Istnieje możliwość indywidualnego umówienia czynności w późniejszych godzinach lub w sobotę.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opole

Opole - nowa strona: