Poznań Podkategoria: Poznań

 • Windykacja Poznań

  Windykacja Poznań »

  Nie stać nas na profesjonalną pomoc prawną, a chcielibyśmy zwrócić się do sądu o rozstrzygnięcie sporu. Co robić w takiej sytuacji? Istnieje tak zwana pomoc prawna z urzędu, czyli jest możliwe ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu, który profesjonalnie poprowadzi naszą sprawę. Cała procedura odbywa się dwustopniowo. Wniosek o ustanowienie adwokata lub radcy prawnego z urzędu zgłasza strona zwolniona w całości lub częściowo z ponoszenia kosztów sądowych, a to znaczy, że jednocześnie składając wniosek o ustanowienie pełnomocnika z urzędu, wnioskujemy o zwolnienie od kosztów sądowych. Na piśmie składamy również oświadczenie, że nie jesteśmy w stanie ponieść kosztów sądowych. Ocena naszej sytuacji majątkowej jest niezbędna w rozpoznaniu naszego wniosku przez sąd. Oświadczenie majątkowe trzeba złożyć na odpowiednim formularzu dostępnym w sądzie, a najczęściej sąd, wzywając do złożenia oświadczenia, przesyła odpowiedni druk. Po jakimś czasie przyznany przez sąd radca prawny bądź adwokat zadzwoni do nas, by umówić się na spotkanie.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna w Poznaniu

  Kancelaria Prawna w Poznaniu »

  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne, porady prawne oraz kompleksową obsługę prawną. Jako adwokat Poznań świadczymy pomoc w sprawach karnych. Rzetelnie i fachowo reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Oferta dla osób fizycznych to m.in. przygotowanie pism procesowych. Nasza kancelaria prawna Poznań podejmuje się także prowadzeniem postępowań sądowych z takich dziedzin, jak: prawo cywilne i rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze i spółdzielcze. Dla przedsiębiorców oferujemy przede wszystkim stałą obsługę dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb, zapewniając przy tym elastyczne zasady wynagradzania.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Nowy Tomyśl - Kancelaria Adwokacka Marek Figaszewski

  adwokat Nowy Tomyśl - Kancelaria Adwokacka Marek Figaszewski »

  Kancelaria Adwokacka adwokata Marka Figaszewskiego w Nowym Tomyślu oferuje doradztwo oraz reprezentację prawną m.in. w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, administracyjnego, karnego oraz prawa pracy.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne przede wszystkim osobom i podmiotom gospodarczym z obszaru powiatów nowotomyskiego, grodziskiego i wolsztyńskiego, a także względem tych, którzy prowadzą bądź zamierzają prowadzić sprawy przed instytucjami lub organami wymiaru sprawiedliwości w obszarze Województwa Wielkopolskiego. Tym niemniej Kancelaria w razie potrzeby zapewnia pomoc prawną w każdym miejscu w kraju.

  Kancelaria prowadzi sprawy m.in. z zakresu:
  •prawa cywilnego (sporządzanie umów, wezwań do zapłaty, pism procesowych, pozwów i wniosków, reprezentacja przed sądem m.in. w sprawach spadkowych oraz z zakresu prawa rzeczowego, zobowiązaniowego i dotyczącego nieruchomości, porady prawne, opinie)
  •prawa gospodarczego (sporządzanie umów gospodarczych, reprezentacja przed sądem gospodarczym, rejestracja spółek, porady prawne, opinie)
  •prawa karnego (obrona w postępowaniu przygotowawczym i sądowym, sporządzanie pism i wniosków, reprezentacja pokrzywdzonych - dochodzenie roszczeń)
  •prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, ustalenie ojcostwa, podział majątku wspólnego, ustalenie kontaktów z dzieckiem itp.)
  •prawa pracy (reprezentacja w sprawach sądowych pracowników i pracodawców, dochodzenie roszczeń pracowniczych - odszkodowanie, przywrócenie do pracy, wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych itp.)
  •prawa administracyjnego (reprezentacja i sporządzanie pism w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych, opinie prawne)

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności

  Windykacja Poznań Obsługa prawna Niemcy monitoring wierzytelności »

  Kancelaria prawa gospodarczego Legal Adviser Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu wierzytelnościami. Oferujemy całościowe podejście do tematu windykacji - od monitoringu wierzytelności po asystę w postępowaniu komorniczym.
  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria NMB - Poznań

  Kancelaria NMB - Poznań »

  Zespół prawników - adwokatów i radców prawnych zajmujący się od 10 lat kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz obługą osób prywatnych mających problemy prawne. Kancelaria prowadzi stała obsługę prawną firm, postępowania sądowe, zajmuje się m.in, prawem handlowym, upadłościowym, własności przemysłowej i znakami toawrowymi, rzeczowym, prawem nieruchomościowym i lokalowym, zamówieniami publicznymi, prawem karnym, rolnym i leśnym, prawem pracy, prawem spółdzielczym i wekslowym. Prowadzi sprawy sądowe. Dla osób fizycznych prowadzi sprawy rodzinne, rozwodowe i karne. Kancelaria z dobrym skutkiem prowadzi także sprawy majątkowe w tym odszkodowawcze, podziały majatku i zniesienia współwłasności. Prowadzone są windykacje, ale także ochrona dłuznika. Kancelaria zajmuje się także sprawami niestandardowymi. Możliwe dla firm wynagrodzenie ryczałtowe lub godzinowe, a dla osób fizycznych za sprawę lub z pramia za sukces.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poznań

Poznań - nowa strona: