Poznań Podkategoria: Poznań

 • Michał Strzelecki Kancelaria Adwokacka w Poznaniu

  Michał Strzelecki Kancelaria Adwokacka w Poznaniu »

  Oferta obejmuje pełen zakres usług adwokackich w sprawach cywilnych, karnych i administracyjnych. Specjalnością Kancelarii jest prowadzenie spraw o odszkodowania za wypadki komunikacyjne i losowe oraz spraw spadkowych – dział spadku, testamenty, zachowek, a także obrona oskarżonych w sprawach o przestępstwa gospodarcze i reprezentacja pokrzywdzonego w postępowaniu karnym.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sed-Lex - Kancelaria prawna w Poznaniu

  Sed-Lex - Kancelaria prawna w Poznaniu »

  Sed-Lex Kancelaria Prawna Poznań swoje filie posiada też w Gnieźnie, Wągrowcu i we Wrześni. Porady prawne jak i obsługa prawna świadczone przez kancelarie adwokacką Sed-Lex, odznaczają się pełnym profesjonalizmem. Oprócz tego, zaangażowanie adwokatów, prawników jak i radców prawnych w każdy problem sprawia, iż kontrahenci mają pewność, że przeprowadzane przez kancelarie prawną Sed-Lex sprawy, będą skutecznie rozwiązywane.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Legal Masters

  Kancelaria prawna Legal Masters »

  - porady prawne
  - błędy medyczne, ochrona praw pacjenta,
  - alimenty, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem,
  - ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa
  - rozwód, podział majątku,
  - dział spadku, testamenty, zachowek,
  - odszkodowania powypadkowe,
  - zniesienie współwłasności, sprawy o eksmisję,
  - ochrona dĂłbr osobistych,
  - reprezentacja w postępowaniu egzekucyjnym,
  - prawo spółdzielcze, prawo pracy, prawo administracyjne.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Kowalczyk.

  Kancelaria Adwokacka Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Kowalczyk. »

  Usługi prawne dla firm i osób indywidualnych. Porady prawne. Windykacja należności. Rozwody. Kancelaria Adwokacka w Poznaniu Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Kowalczyk. Filia w Grodzisku Wlkp. Nasza Kancelaria specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym i karno - skarbowym. W ramach prawa cywilnego nasza Kancelaria prowadzi sprawy:• rodzinne - w szczególności sprawy o rozwód, o alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem;• spadkowe - w szczególności o stwierdzenie nabycia spadku, dochodzenie zachowku, dział spadku, kwestionowanie ważności testamentu, odrzucenie i przyjęcie spadku;• o zapłatę - w szczególności dochodzenie roszczeń z umów cywilnoprawnych, windykacja należności; • dotyczące nieruchomości - w szczególności obsługa prawna transakcji na rynku nieruchomości, opiniowanie umów,prowadzenie negocjacji, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, sprawy o eksmisje;• dotyczące ochrony praw autorskich;• odszkodowania- w szczególności wypadki komunikacyjne;• inne;Nasza Kancelaria jako jedna z niewielu w Polsce zajmuje się tzw. prawem zabytków i obrotem dziełami sztuki, które obejmuje w swym zakresie sprawy dotyczące handlu sztuką i antykami. W ramach prawa karnego i karno-skarbowego Kancelaria zajmuje się: • reprezentowaniem Klientów w postępowaniu przygotowawczym przed organami Policji i Prokuratury.• reprezentowaniem Klientów w postępowaniu karnym.
  Sprawy związane z dochodzeniem odszkodowań są prowadzone na preferencyjnych warunkach cenowych. Na nasze wynagrodzenie składa się bezzwrotna opłata wstępna oraz procentowe wynagrodzenie od wartości wygranej sprawy. Nasza Kancelaria- zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki adwokackiej i w przeciwieństwie do licznych na rynku kancelarii odszkodowawczych - nie ma możliwości rezygnacji z wynagrodzenia - opłaty wstępnej. Jednakże zapisana w naszej umowie kwota procentowego wynagrodzenia od wartości wygranej sprawy, nie jest tak wysoka jak w kancelariach prawnych zajmujących się wyłącznie dochodzeniem odszkodowań ( które nie pobierają opłat wstępnych, ale inkasują po zakończeniu sprawy od 35 do 50 % wartości odszkodowania). Dlatego też w ostatecznych rozrachunku nasze rozwiązanie jest znacznie korzystniejsze dla Klienta. W ramach prawa gospodarczego nasza Kancelaria prowadzi sprawy:• opiniowanie, przygotowywanie i negocjowanie umów w obrocie gospodarczym;• dochodzenie roszczeń cywilnych o zapłatę w sądzie gospodarczym, obejmujących zarówno czynności przedsądowe, jak i sądowe ( wezwanie do zapłaty, negocjacje, przygotowanie pozwu, reprezentacja w sądzie, czynności w postępowaniu egzekucyjnym);• stała obsługa prawna na rzecz przedsiębiorstw;• obsługa prawna transakcji na rynku nieruchomości;• opiniowanie umów w obrocie gospodarczym pod kątem odpowiedzialności karno-skarbowej;• inne;Kancelaria obecnie prowadzi między innymi sprawy firm spedycyjnych i transportowych, firm z branży metalurgicznej, meblowej, zdrowotnej i informatycznej.

  Data dodania: 01 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Zbigniew Tomaszkiewicz - Poznań

  Kancelaria Notarialna Zbigniew Tomaszkiewicz - Poznań »

  Właśnie odkryłeś wyjątkową notarialną kancelarię. Nie poszukuj dalej, jesteśmy liderami w mieście Poznań, zajmujemy się takimi sprawami prawnymi jak: akty notarialne, poświadczenia, umowy darowizny, dziedziczenie, zakładanie spółki, umowy sprzedaży jak i wszystko co związane z tym. Mocno zapraszam ciekawych. Prawdziwy profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie zapewnia najlepsze wyjście z każdej sytuacji. Dodatkowe dane uzyskać można za pośrednictwem firmowej witryny www.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poznań

Poznań - nowa strona: