Poznań Podkategoria: Poznań

 • Komornik Sądowy w Środzie Wlkp. Agnieszka Rita Herda

  Komornik Sądowy w Środzie Wlkp. Agnieszka Rita Herda »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Agnieszka Rita Herda. Kancelaria Komornika znajduje się w centrum Środy Wlkp. około 100 metrów od Sądu, położonego przy Starym Rynku. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wlkp. Agnieszka Rita Herda prowadzi postępowania egzekucyjne w szczególności na obszarze swojego rewiru komorniczego, to jest – obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Środzie Wlkp.Gmina Środa Wlkp, Gmina Września, Gmina Dominowo, Gmina Kleszczewo, Gmina Kołaczkowo, Gmina Kostrzyn, Gmina Kórnik, Gmina Krzykosy, Gmina Miłosław, Gmina Nekla, Gmina Nowe Miasto nad Wartą, Gmina Zaniemyśl."Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytoriumRzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucjęz nieruchomości oraz spraw, w których przepisyo egekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio"

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Michał Borowski

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SR W ŚRODZIE WIELKOPOLSKIEJ Michał Borowski »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Michał Borowski. Adres: ul. Harcerska 17, 63-000 Środa Wielkopolska. Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00. Komornik przyjmuje interesantów w każdy poniedziałek w godz. 10:00-16:00. Telefon kontaktowy: 612819008

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • GĂłrny Przemysław - Komornik w GnieĹşnie. Kancelaria Komornicza Gniezno

  GĂłrny Przemysław - Komornik w GnieĹşnie. Kancelaria Komornicza Gniezno »

  Strona informacyjna Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny. Kancelaria Komornika znajduje się w centrum Gniezna około 200 metrów od dworca PKS i PKP. Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie Przemysław Górny prowadzi postępowania egzekucyjne w szczególności na obszarze swojego rewiru komorniczego, to jest – obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Gnieźnie, składającego się z gmin Gniezno, Trzemeszno, Pobiedziska, Czerniejewo, Łubowo, Kłecko, Kiszkowo, Mieleszyn, Niechanowo. Wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, z wyjątkiem spraw o egzekucję z nieruchomości oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

  Data dodania: 15 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cieślak
  Adwokat to jeden z zawodów prawniczych. Osoby, jakie zdecydują się na taką właśnie przyszłość dla siebie zobligowane są do oferowania pomocy prawnej, w szczególności udzielania prawnych porad. Mogą również pomagać w przygotowywaniu pism procesowych, a także reprezentować swego mocodawcę przed różnymi państwowymi instytucjami jak chociażby urzędy czy sądy o ile będą do tego odpowiednio upoważnieni. Adwokaci swą przygodę z prawem zaczynają od stażów w uznanych kancelariach, gdzie uczą się jak wygląda praca adwokata.
  Każdy adwokat Poznań może otworzyć swoją kancelarię adwokacką. W Polsce szalenie często otwierane są adwokackie zespoły, w jakich pracuje parę osób mających indywidualne kancelarie. Coraz popularniejsze, za sprawą zachodnich seriali stają się również kancelarie, w których wszyscy ich członkowie wkraczają w spółkę. Dzięki spółkom wzrasta prestiż kancelarii powiększając również bazę klientów.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka ACAdwokat - Poznań

  Kancelaria Adwokacka ACAdwokat - Poznań »

  Kancelaria Adwokacka ACAdwokat świadczy usługi prawne dla Klientów indywidualnych (osób fizycznych) oraz podmiotów gospodarczych (firm i spółek). Obsługujemy firmy oraz osoby fizyczne ramach stałej współpracy lub w ramach jednorazowego zlecenia lub zgodnie z życzeniem i indywidualnymi potrzebami Klienta. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.Dziedziny prawa, w których oferujemy nasze działania to w szczególności prawo: administracyjne, cywilne, gospodarcze i handlowe, karne, rodzinne, pracy.Prace, które są nam powierzone realizujemy bardzo starannie o interesy naszych Klientów. Bogate doświadczenie połączone z fachową wiedzą pozwala nam świadczyć skuteczną pomoc prawną.Nasza oferta obejmuje między innymi wiele różnych dziedzin prawa. Posiadamy bardzo duże doświadczenie. Zapraszamy do współprace: http://acadwokat.pl

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poznań

Poznań - nowa strona: