RzeszĂłw Podkategoria: RzeszĂłw

 • Adwokat RzeszĂłw - Kancelaria A7

  Adwokat RzeszĂłw - Kancelaria A7 »

  Główną działalnością kancelarii jest obsługa prawna firm i instytucji z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, podatkowego. Firma zajmuje się także pomocą prawną z zakresu prawa karnego i cywilnego skierowaną do osób fizycznych.Do każdego projektu wyznaczany jest adwokat - lider zespołu, który w zależności od potrzeb dobiera sobie zespół, który będzie prowadził sprawy klienta.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jerzy Ryszard Borowiec - Strona główna

  Adwokat Jerzy Ryszard Borowiec - Strona główna »

  Nasza Kancelaria świadczy fachową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym. Przyjmujemy i prowadzimy sprawy z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, karnego, administracyjnego. Zajmujemy się również sprawami z zakresu dochodzenia odszkodowań, wierzytelności oraz windykacji.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria RadcĂłw Prawnych RzeszĂłw

  Kancelaria RadcĂłw Prawnych RzeszĂłw »

  Pilut & Bolek to doświadczona Kancelaria Radców Prawnych, która działa na rynku usług prawnych już od 2007 roku. Główną specjalizacją jest profesjonalna obsługa prawna przedsiębiorców, a dodatkowo w profilu działalności znajduje się miejsce na świadczenie pomocy prawnej także dla osób fizycznych.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci i radcowie prawni - LexMercatoria - RzeszĂłw, Krosno

  Adwokaci i radcowie prawni - LexMercatoria - RzeszĂłw, Krosno »

  LexMercatoria jest kancelarią prawną oferującą usługi radców prawnych i adwokatów. Kancelaria świadczy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym jak również jest w stanie obsługiwać dużych klientów biznesowych.Na stronie lexmercatoria.pl zostały zaprezentowane szczegółowe dane lokalizacyjne każdego z oddziałów i godzin pracy a także informacje o kwalifikacjach pracowników.Dzięki współpracy i doświadczeniu pięciu pracujących w kancelarii prawników możliwa jest obsługa prawna w bardzo szerokim zakresie - m.in prawa rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Aleksandra Jurczak w Rzeszowie

  Kancelaria Notarialna Aleksandra Jurczak w Rzeszowie »

  Notariusz Aleksandra Jurczak oferuje pełne spektrum czynności notarialnych zawartych w Ustawie Prawo o notariacie, do których zalicza się np.: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczenia własnoręczności podpisu, spisywanie protokołów z walnych zgromadzeń organizacji społecznych. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w myśl zasad etyki zawodowej notariuszy. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej www.notariuszjurczak.pl

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: RzeszĂłw

RzeszĂłw - nowa strona: