Szczecin Podkategoria: Szczecin

 • Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie

  Bim-Plus - biuro rachunkowe w szczecinie »

  Biuro Rachunkowe Bim-Plus rozlicza podatników o różnej specyfikacji działalności gospodarczej głównie na terenie Szczecina. Pozwoliło nam to zdobyć wysokie doświadczenie w kompleksowym i profesjonalnym obsługiwaniu Klientów, z których każdy zajmuje się innego rodzaju działalnością. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu firm zajmujących się:
  kompleksowym prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów.
  Rozwiązanie to pozwala Państwu zaoszczędzić tak cenny w dzisiejszym życiu czas a nam prawidłowo i rzetelnie rozliczyć dany miesiąc pod względem księgowym!

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Niemcy

  Adwokat Niemcy »

  Kancelaria Adwokacka Goldenstein & Partner zapewnia sprawną i profesjonalną obsługę prawną średniej i drobnej przedsiębiorczości oraz reprezentację osób fizycznych przed sądami w Polsce i w Niemczech. Goldenstein & Partner to zespół doświadczonych niemieckich adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa jak i doradców podatkowych, którzy służą pomocą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Nasi klienci mają pełną gwarancję zachowania w tajemnicy wszystkiego, czego adwokat dowiedział się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej nie może być ograniczony w czasie. Adwokata nie można zwolnić od obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej co do faktów, o których dowiedział się udzielając pomocy prawnej lub prowadząc sprawę.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin, Radca Prawny Szczecin

  Adwokat Szczecin, Radca Prawny Szczecin »

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych w Szczecinie oferuje profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Adwokaci w Szczecinie - Dariusz Jan Babski, Krzysztof Tumielewicz oraz Radca Prawny w Szczecinie - Łukasz Dautin.
  Prowadzimy sprawy głownie z zakresu: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa handlowego, prawa gospodarczego, prawa pracy. Możliwe jest także zastępstwo procesowe w sprawach karnych, gospodarczych i cywilnych. Prowadzimy także windykację należności.

  Nasza Kancelaria oferuje pomoc prawną klientom indywidualnym i korporacyjnym.

  Honorarium: ustalane indywidualnie z Klientem. Możliwa jest także bezpłatna porada prawna po wcześniejszym umówieniu. Przeciętny koszt porady prawnej waha się od 50zł do 150zł netto.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Kanonicznego Mateusz Łątkowski

  Kancelaria Prawa Kanonicznego Mateusz Łątkowski »

  Posiadająca wymagane zezwolenia Kancelaria Prawa Kanonicznego założona została przez adwokata kościelnego i zarazem aplikanta adwokackiego. Kancelaria posiada szerokie uprawnienia otrzymane od hierarchów Kościoła katolickiego. Adwokat kościelny Mateusz Łątkowski świadczy kompleksową pomoc przy prowadzeniu przez strony wszelkich spraw należących do właściwości sądów kościelnych w całej Polsce, w tym także zastępstwo procesowe przed wybranymi sądami biskupimi, m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie, Kaliszu, Włocławku, Łowiczu, Siedlcach, Legnicy.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin

  adwokat Dorota Lasota - Kancelaria Adwokacka Szczecin »

  Kancelaria Adwokacka w Szczecinie - adwokat Dorota Lasota świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych, spadkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sprawach egzekucyjnych i sprawach administracyjnych, w tym w szczególności w postaci :- reprezentowania osób fizycznych i prawnych przed stroną przeciwną, sądami, organami administracji publicznej oraz organami ścigania- opracowywania i opiniowania umów, - opracowywania opinii prawnych i pism procesowych- udzielania porad prawnych- udziału w negocjacjach- obsługi przedsiębiorców

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szczecin

Szczecin - nowa strona: