Szczecin Podkategoria: Szczecin

 • Adwokat Szczecin

  Adwokat Szczecin »

  W Kancelarii Adwokackiej Adwokat Moniki Nozdrzykowskiej możecie Państwo uzyskać profesjonalną pomoc prawną w sprawach cywilnych i rodzinnych. Aktualne Kancelaria skupia się na tych dziedzinach prawa, stale podnosząc kwalifikacje w tych dziedzinach. Świadczenie pomocy prawnej polega na doradztwie prawnym, sporządzaniu opinii prawnych, przygotowywaniu pism (pozwów, wniosków itp.) i projektów umów, ustalaniu strategii działania w sprawie, reprezentowaniu interesów Klientów, egzekucji wierzytelności. Intencją Kancelarii jest wybór na rzecz Klientów najdogodniejszego dla ich spraw rozwiązania prawnego, aby należycie zabezpieczyć ich interesy. Kancelaria Adwokacka swoją działalność buduje na w oparciu o wysoki poziom świadczonych usług oraz zrozumienie zapotrzebowań Klientów.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie Adwokackie - Szczecin

  Kancelarie Adwokackie - Szczecin »

  Kancelaria sporządza opinie prawne oraz analizy, prowadzi negocjacje oraz reprezentuje Klientów przed sądami, urzędami i instytucjami.Po zapoznaniu się ze stanem faktycznym każdego problemu, tłumaczymy wszystkie możliwości jego rozwiązania oraz obiektywnie oceniamy szanse na osiągnięcie zamierzonego celu.Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz dla klientów korporacyjnych.Koszt prowadzenia całej sprawy zależy od dziedziny prawa z którą jest związana, stopnia jej skomplikowania, a także przewidywanego czasu jej trwania. O kosztach prowadzenia całej sprawy (wysokości opłat sądowych i wynagrodzenia pełnomocnika, możliwości ubiegania się o zwrot kosztów, możliwości ubiegania się o zwolnienie od kosztów sądowych w całości lub części) informujemy każdorazowo klienta przed podjęciem się prowadzenia danej sprawy.Istnieje również możliwość spotkania w Kancelarii w Zielonej Górze.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W sytuacjach nagłych możliwy kontakt natychmiastowy-kom.: 787 767 717.Zapraszamy również na naszą stronę internetową:www.kancelariaszczecin.com, www.adw24.plKancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Kamiński Al. Wojska Polskiego 29/470-473 Szczecin

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka - adwokat Krzysztof Tumielewicz - Szczecin

  Kancelaria Adwokacka - adwokat Krzysztof Tumielewicz - Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest szybko rozwijającą się firmą realizującą usługi związane z kodeksem prawa w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego a także zachodniopomorskiego. Adwokat Tumielewicz zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców oraz innych podmiotów.Nasza kancelaria prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym), procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak - Szczecin

  Kancelaria Adwokacka Agata Klima-Nowak - Szczecin »

  ako adwokat świadczę usługi na rzecz firm i osób prywatnych - zajmuję się między innymi sprawami cywilnymi, gospodarczymi, administracyjnymi (w tym przed urzędami skarbowymi), a także z zakresu prawa handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego i karnego.W mojej pracy stawiam na sprawność i rzetelność działania. Kwestie prawne, z którymi spotkać się mogą w swej pracy mali i średni przedsiębiorcy, poruszam także na moim blogu "Prawo dla przedsiębiorczych" (www.prawodlaprzedsiebiorczych.pl). Zapraszam do lektury i aktywnego komentowania treści bloga.

  Data dodania: 17 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kozlowski - Polsko-niemiecka kancelaria prawna

  Kozlowski - Polsko-niemiecka kancelaria prawna »

  Specjalizujemy się w obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorców działających na rynku polskim i niemieckim. Obsługujemy firmy transportowe, które zajmują się transportem drogowym wykonywanym plandekami, cysternami, transportem towarów niebezpiecznych (ADR), towarów szybkopsujących się (ATP), transportem intermodalnym i nienormatywnym. Zajmujemy się również problemami prawnymi przewozu osób. Kancelaria Kozlowski oferuje polskim eksporterom pełną i profesjonalną obsługę ich działalności w Niemczech. Dla naszych Klientów prowadzimy windykację należności od niesumiennych dłużników. Oferujemy doradztwo i reprezentację w kwestiach związanych z zakładaniem i prowadzeniem spółek osobowych oraz spółek kapitałowych polskiego i niemieckiego prawa handlowego. Oferujemy doradztwo podatkowe dotyczące systemu niemieckiego i międzynarodowego. Oferujemy również prowadzenie bieżącej księgowości dla firm działających w Niemczech. Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach w relacjach ze sprawcą i jego ubezpieczycielem, a także w czasem nieuniknionym postępowaniu cywilnym przed sądem.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szczecin

Szczecin - nowa strona: