Szczecin Podkategoria: Szczecin

 • Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie

  Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie »

  Adwokat Szczecin Jakub Usielski Kancelaria Adwokacka w Szczecinie. Obrońca, sprawy karne, rozwód, alimenty, podział majątku, spadkowe, cywilne, porady prawne, rejestracja podmiotów w KRS, dochodzenie odszkodowań.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Aleksander Bolko i Adam Ostaszewski Sp.P. Radcowie Prawni

  Kancelaria Prawna Aleksander Bolko i Adam Ostaszewski Sp.P. Radcowie Prawni »

  Kancelaria Prawna Bolko i Ostaszewski oferuje obsługę prawną podmiotów instytucjonalnych oraz indywidualnych. W swojej ofercie nasi radcowie prawni posiadają reprezentację przed sądem, redagowanie pism, porady prawne oraz wiele innych usług. Specjalizujemy się w wywłaszczaniu nieruchomości oraz unieważnieniu małżeństwa.

  Data dodania: 06 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman

  Adwokat Szczecin - Kancelaria Adwokacka Natalia Lechman »

  Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej w pełnym zakresie dziedzin to Mecenas Natalia Lechman proponuje rzetelne usługi oparte na długoletnim doświadczeniu w branży. Nawet bardzo zagmatwane sprawy znajdą swój pożądany finał o ile zostaną adekwatnie powierzone. W ramach działalności oferujemy zarówno pomoc doraźną jak i stałą obsługę prawną. Siedziba Kancelarii i filii jest zasadniczym miejscem obsługi prawnej. Najważniejszy kontakt i forma komunikacji z Klientem to poczta elektroniczna i telefon. Wyczerpujące informacje dostępne są w witrynie internetowej kancelarii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową treścią witryny www i nawiązania współpracy.

  Data dodania: 08 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Szczecin - Adwokat Michał Skwira

  Kancelaria Prawna Szczecin - Adwokat Michał Skwira »

  Kancelaria prawna Skwira jest prędko rozwijającą się w branży kancelarią adwokacką prowadzącą niezwykle obfity zakres oferowanych usług w doradztwie.

  Usługi świadczy w identycznych proporcjach dla firm oraz osób prywatnych co doskonale pokazuje niezwykle obfita oferta owej kancelarii.

  Główną gałęzią firmy jest doradztwo w zakresie jakim jest prawo morskie oraz prawo cywilne również w kwestii sporów rozwodowych i testamentów.

  Dodatkowe usługi wchodzące w część oferty to także doradztwo z zakresu prawa karnego, rodzinnego, a także i ochrona prawna ecommerce.

  Budynek adwokatów znajduje się w Szczecinie, nadmorskim mieście w którym doradztwo w temacie praw morza obarczone jest niezwykle dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szczecin

Szczecin - nowa strona: