Toruń Podkategoria: Toruń

 • Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński

  Adwokat Toruń - Adwokat Jakub Kamiński »

  Kancelaria prawnicza adwokata Jakuba Kamińskiego oferuje kompleksową pomoc prawną klientom indywidualnym, przedsiębiorcom indywidualnym i spółkom prawa handlowego w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, w tym zajmuje się reprezentacją przed sądami. Adwokat Jakub Kamiński zajmuje się także doradztwem prawnym w zakresie prawa spadkowego, prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Toruniu oraz studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu adwokat Jakub Kamiński gwarantuje wysoki poziom merytoryczny usług. Kancelaria współpracuje z innymi biurami adwokatów i radców prawnych z największych miast Polski, w tym Poznania, Gdańska, Warszawy i Katowic, dzięki czemu oferta kancelarii nie ogranicza się wyłącznie do obszaru województwa kujawsko-pomorskiego.
  Kancelaria zajmuje się sprawami dotyczącymi nieruchomości, umowami handlowymi cywilno-prawnymi, umową darowizny, odwołaniem darowizny, kwestią zadatku i zaliczki, umów przedwstępnych sprzedaży nieruchomości, umowami najmu i dzierżawy, służebnościami gruntowymi, a także podziałem majątku małżeńskiego, działem spadku, rozliczeniami wspólników, zniesieniem współwłasności nieruchomości. Kancelaria pomaga także w sprawach o rozwód i separację.

  Data dodania: 19 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń | Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński

  Notariusz Toruń | Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński »

  Notariusz Toruń. Kancelaria Notarialna Marek Kolasiński w Toruniu wykonuje pełen zakres czynności notarialnych. Kancelaria notarialna w Toruniu przy ulicy Szerokiej 43/1 funkcjonuje od 1 stycznia 1993 roku. Początkowo Kancelaria była prowadzona przez notariusz Teresę Kolasińską, a obecnie jest prowadzona przez notariusza prof. UMK, dr hab. Marka Krzysztofa Kolasińskiego.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Mariusz Lewandowski - Toruń

  Kancelaria Mariusz Lewandowski - Toruń »

  Kancelaria adwokacka Mariusz Lewandowski oferuję pełen zakres usług i porad prawnych w tym m.in postępowanie ekstradycjne, wykonawcze, sądowe, a także prawo karne, prawo gospodarcze oraz administracyjne. Nasze porady to także prawo pracy, jak i prawo rodzinne i opiekuńcze. Sprawdź naszą ofertę i odwiedź naszą stronę www.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu

  Kancelaria Adwokacka Ius Cogens w Toruniu »

  Kancelaria Adwokacka Ius Cogens świadczy pomoc prawną z takich dziedzin jak prawo cywilne, rodzinne, spadkowe oraz sprawy karne. Specjalnością Kancelarii są sprawy rozwodowe, podziału majątku i odszkodowawcze. W dziedzinie odszkodowań prowadzi postępowania dotyczące szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie i błędów medycznych. W dziedzinie prawa cywilnego zajmuje się sprawami o rozliczenie nakładów na nieruchomość, zasiedzenie czy zniesienie współwłasności. Z zakresu prawa administracyjnego prowadzi sprawy o opłaty adiacenckie i planistyczne. Doradzamy w sprawach prowadzenia działalności gospodarczej.

  Data dodania: 22 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Cieśla

  Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Cieśla »

  Profesjonalna pomoc prawna, zastępstwo przed sądami, organami administracji publicznej. Doradzamy jak umiejscowić biznes w skomplikowanej rzeczywistości prawnej. Wiemy jak ważne jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci, dlatego każdego dnia staramy się o nie dbać.

  Proponujemy naszym Kontrahentom rozwiązania proste i rzetelne.

  Na rynku wyróżnia nas elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów, a także krótkie terminy realizacji. Nasz obszar działania to województwo kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław i okolice), ale także województwa ościenne.

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Toruń

Toruń - nowa strona: