Tychy Podkategoria: Tychy

 • Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński

  Kancelaria Adwokacka adw. W. Guja adw. M. Pakuła adw. B. Włosiński »

  Kancelaria Adwokacka Adw. Witolda Guji, Adw. Michała Pakuły i Adw. Bartłomieja Włosińskiego udziela wszechstronnej pomocy prawnej osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Usługi świadczone są zarówno w postępowaniu sądowym i administracyjnym (w szczególności zastepstwo procesowe, sporządzanie pism) oraz w kwestiach pozasądowych (porady prawne, negocjacje, opinie prawne itp).
  Adwokaci świadczą pomoc prawną na najwyższym poziomie, kierując się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w toku swojej wieloletniej praktyki, a jednocześnie przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

  Adwokaci Witold Guja, Michał Pakuła i Bartłomiej Włosiński współpracują ze sobą od kilku lat, tj. od początków aplikacji adwokackiej, tworząc zgrany i sprawdzony zespół, który prowadzi sprawy klientów kompleksowo, analizując je z jak najszerszej perspektywy.

  Adwokat Witold Guja specjalizuje się w prawie cywilnym, procedurze cywilnej, prawie gospodarczym i karnym gospodarczym.

  Adwokat Michał Pakuła zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, sprawami z zakresu prawa karnego (w tym karnego gospodarczego i karnego skarbowego), cywilnego i rodzinnego. Oprócz aplikacji adwokackiej odbył także aplikację prokuratorską.

  Adwokat Bartłomiej Włosiński specjalizuje się w prawie cywilnym i administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw dotyczących nieruchomości. Posiada duże doświadczenie w postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

  Adwokaci odznaczają się szerokimi zainteresowaniami, które przekładają się na duże doświadczenie zdobyte w toku kilkuletniej praktyki. Te cechy umożliwiają poprowadzenie każdej sprawy w sposób jak najbardziej profesjonalny, uwzględniający przede wszystkim interes klienta. Oprócz w/w specjalizacji każdy z Adwokatów posiada umiejętności i doświadczenie umożliwiające prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego (m. in. sprawy odszkodowawcze, o zapłatę, spadkowe itd.), rodzinnego (sprawy rozwodowe, alimentacyjne, o podział majątku wspólnego małżonków i in.). Ponadto, każdy z Adwokatów posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie do pełnienia roli obrońcy lub pełnomocnika w postępowaniu karnym.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Tychy - Adam Palowski - Radca Prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego - Tychy - Adam Palowski - Radca Prawny »

  Działalność naszej kancelarii koncentruje się na kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i sektora publicznego, szczególnie jednostek organizacyjnych samorządu terytorialnego. Świadczymy także usługi pomocy prawnej klientom indywidualnym, głównie w zakresie prawa spadkowego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  Pragniemy, aby relacje z Klientami oparte były na wzajemnym zaufaniu. Przy świadczeniu pomocy prawnej Klient może oczekiwać dochowania należytej staranności wymaganej od radcy prawnego, a także zachowania w tajemnicy wszystkich informacji uzyskanych w związku z świadczeniem pomocy.

  Kierujemy się zasadą, że ochrona interesów Klientów wymaga odpowiedzialnego podejścia i osobistego zaangażowania przy realizacji powierzonego zlecenia. Niezbędna jest do tego poznanie potrzeb Klienta, ale również prowadzonej przez niego działalności i środowiska w jaki funkcjonuje.

  Nasze usługi obejmują udzielanie porad i opinii prawnych, sporządzanie projektów regulaminów lub zarządzeń, projektów umów i innych aktów prawnych, negocjacje oraz zastępstwo przed sądami i urzędami.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Megan Wycena - wycena nieruchomości Pszczyna

  Megan Wycena - wycena nieruchomości Pszczyna »

  Megan Wycena to marka, pod którą pracuje właścicielka firmy i rzeczoznawca majątkowy z Pszczyny, Pani Aleksandra Mizera-Pioskowik. Działalność firmy opiera się przede wszystkim na usługach szacowania nieruchomości, nie mniej zajmuje się ona również doradztwem i analizami rynku nieruchomości. W ujęciu przestrzennym firma skupia się przede wszystkim na obsłudze powiatów pszczyńskiego, tyskiego, bielskiego, żorskiego i oświęcimskiego. Obiektywizm i profesjonalizm są wyznacznikami misji przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka NBN Tychy

  Kancelaria adwokacka NBN Tychy »

  Kancelaria adwokacka NBN w Tychach to połączenie dwóch praktyk Adwokat Katarzyny Nycz oraz Adwokat Soni Nowak – Buckiej. Kancelaria rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku. W ofercie posiada szeroki zakres usług prawniczych a także szkoleniowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą zamieszczoną na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tychy

Tychy - nowa strona: