Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Polskie spółki - zakładanie, przekształcenia

  Polskie spółki - zakładanie, przekształcenia »

  W ramach swojej działalności Kancelaria świadczy pełny zakres usług związanych z powoływaniem i rejestracją spółek, prawa handlowego i osobowych, a ponadto oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców. W zależności od potrzeb Klienta świadczymy usługi w następującym zakresie: * udzielanie porad i konsultacji prawnych; * reprezentacja przed sądami i urzędami, w tym przed sądami administracyjnymi, Sądem Najwyższym, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz organami administracji i innymi instytucjami, * obsługa prawna podmiotów gospodarczych, * sporządzanie:- opinii i informacji prawnych w zakresie zleconym przez klienta, w tym o charakterze profilaktycznym, jak i odnoszącym się do już zaistniałych sytuacji,- aktów wewnętrznych związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego, w tym projektów uchwał zgromadzenia wspólników, rady nadzorczej i zarządu,- wszelkiego rodzaju umów, w tym związanych z obrotem cywilnym i gospodarczym, ich negocjowanie i opiniowanie,- wszelkiego rodzaju pism, zarówno na etapie przedsądowym, jak i pism procesowych, w tym środków zaskarżenia * rejestracja i pomoc prawna przy zakładaniu spółek prawa handlowego,* rejestracja fundacji,* kompleksowa pomoc prawna przy przekształcaniu formy prawnej podmiotów gospodarczych, * sprawne, racjonalne i optymalne cenowo przekształcenie przedsiębiorstwa osoby fizycznej (wpis do ewidencji) w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością,* połączenia (fuzje), inkorporacje, likwidacje, upadłości,* kompleksowa pomoc prawna w zakresie obrotu udziałami spółek oraz zbywaniu przedsiębiorstw,* uczestnictwo i prowadzenie negocjacji,* pomoc prawna w pozasądowym rozwiązywaniu sporów.Zapraszamy na stronę: www.spolki.org.pl

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SKW Warszawa

  Kancelaria Prawna SKW Warszawa »

  Kancelaria Prawna SK&W z siedzibą w Warszawie to zespół prawników świadczących kompleksowe doradztwo prawne. Specjalizacja Kancelarii to głównie prawo cywilne i gospodarcze. Pracujemy dla Osób Fizycznych, Przedsiębiorców i Spółek Prawa Handlowego. Zapewniamy reprezentacje przed Sądami.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus - Warszawa

  Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus - Warszawa »

  Biuro Rachunkowo-Prawne Abicus. Sp. z o.o. od lat prowadzi kompleksowe usługi dla firm oraz osób prywatnych. Wszelkie procesy księgowe dostosowane są indywidualnie do potrzeb klienta, co obniża sumpty, jak i wzmacnia skuteczność. Znaczącym walorem biura jest kompleksowość oferty - zarówno usługi rachunkowe, jak i prawne. Przez co proponuje kompleksowe usługi outsourcingowe dla instytucji. Tak więc, nie tylko księgowość, ale i pomoc przy zakładaniu spółek i wiele innych czynności wykonać może za Ciebie i Twoją firmę Biuro Abicus. Przekonaj się również i Ty ile zyskasz dzięki współpracy z Abicus.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Lexcarta— Wskazujemy właściwy kierunek

  Kancelaria prawna Lexcarta— Wskazujemy właściwy kierunek »

  KANCELARIA PRAWNA LEXCARTA to kancelaria radców prawnych posiadających bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych. Kancelaria prawnicza LEXCARTA założona została w 2007 r. przez radcę prawnego Piotra Zakrzewskiego jako odpowiedź na zapotrzebowanie na doradztwo prawne ze strony kontrahentów biznesowych. Od momentu założenia Kancelaria stale się rozwija pozyskując nowych klientów oraz zwiększając obszary praktyk prawa, w których się specjalizuje.

  MISJA KANCELARII naszą misją jest świadczenie pomocy prawnej idealnie dopasowanej do potrzeb naszych klientów. Zaletą decydującą o przewadze naszej oferty jest znakomite rozumienie procesów rządzących biznesem i dostosowywanie proponowanych przez nas rozwiązań prawnych do potrzeb naszych klientów, z uwzględnieniem aspektów ekonomicznych i marketingowych. Nasze doświadczenie umożliwia nam oferowanie porad prawnych idealnie dopasowanych dla celów biznesowych naszych klientów. Oprócz kompleksowego doradztwa prawnego, dla naszych klientów przygotowujemy stałą informację o zmianach w prawie, tak aby w porę dostosować działalność firmy do wymogów prawa.

  JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG Radcowie prawni pracujący dla naszej Kancelarii prawniczej zrzeszeni są w samorządzie zawodowym – Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz Krajowej Izbie Radców Prawnych, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług doradztwa prawnego. Przede wszystkim dlatego, iż przynależność naszych radców prawnych do samorządu zawodowego uwarunkowana była odbyciem 3,5 letniej aplikacji radcowskiej starannie przygotowującej do wykonywania zawodu radcy prawnego. Ponadto nasi prawnicy stale podnoszą swoje kwalifikację, pogłębiając i uzupełniając wiedzę prawniczą i dostosowując ją do potrzeb zmieniającego się świata. Przynależność do samorządu radców prawnych, to także obowiązek przestrzegania najwyższych standardów etycznych świadczenia pomocy prawnej, zawartych w Kodeksie Etyki Radcy Prawnego.

  ZASADY WSPÓŁPRACY i WYNAGRADZANIA Oferujemy stałą obsługę prawną stosownie do Państwa potrzeb opartą na zasadzie ryczałtu miesięcznego bądź opłaty za faktyczną ilość pracy prawnika. W projektach specjalnych oraz sprawach sądowych możliwe jest ustalenie wynagrodzenia na zasadzie premii za sukces. Naszą dewizą jest ustalenie wynagrodzenia za usługi w taki sposób aby nie stanowiło nadmiernego obciążenia, a było ekwiwalentem za korzyści jakie osiągnie klient w ramach naszego doradztwa.Przy dużej ilości spraw możliwe jest ustalenie jeszcze korzystniejszych stawek indywidualnych. W szczególności posiadamy atrakcyjną ofertę kompleksowych usług windykacyjnych. Ostateczne warunki wynagrodzenia ustalane są indywidualnie zgodnie z zasadą – najwyższa jakość za rozsądną cenę. Oferujemy także nowoczesną pomoc prawną online dla klientów preferujących obsługę prawną przez internet.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Borowiec Kancelaria

  Borowiec Kancelaria »

  Kancelaria kieruje swoje usługi do przedsiębiorców, klientów instytucjonalnych oraz do osób fizycznych. Celem działalności Kancelarii jest stworzenie profesjonalnego zaplecza dla biznesu oraz skuteczne reprezentowanie interesów osób fizycznych. Pomagamy w sprawach skomplikowanych, wymagających dużego nakładu pracy i środków, jak również w sprawach dotyczących sfery osobistej.

  Poszukujemy optymalnych rozwiązań dla naszych Klientów. Znamy potrzeby biznesu oraz rozumiemy różne sytuacje życiowe. O ile leży to w interesie naszego Klienta, negocjujemy rozwiązania polubowne zamykające spór. Dzięki współpracy Kancelarii z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami oraz specjalistami z różnych branż, jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić całość Państwa spraw biznesowych (tzw. usługi „one stop shop”).

  Kancelaria ma swoją siedzibę w Warszawie oraz biuro w Połańcu. Świadczymy obsługę w języku polskim, angielskim oraz francuskim.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: