Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Kancelaria Adwokacka Joanny Dominowskiej w Warszawie

  Kancelaria Adwokacka Joanny Dominowskiej w Warszawie »

  Żeby otrzymać fachową poradę adwokacką z prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego, opiekuńczego i spadkowego, można nawiązać kontakt z Kancelarią Adwokacką Joanny Dominowskiej w Warszawie (Kontakt: Al. Niepodległości 124, tel. 606 42 22 66, e-mail joanna.dominowska@adwokatura.pl). W zakres usług Kancelarii, oprócz wszelakiego typu porad jak obniżyć lub podwyższyć alimenty, ustanowić rozdzielność majątkową czy w jaki sposób rozwiązać kwestie spadkowe, wchodzi również reprezentowanie stron przed organami sądowymi (rozwód, alimenty, separacja, przyznanie bądź odebranie praw rodzicielskich). Adwokat Joanna Dominowska ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie w Instytucie Prawa Cywilnego zdobyła tytuł doktora. Aktualnie pełni funkcję adiunkta w Szkole Głównej Handlowej. W swojej działalności podejmuje się przeprowadzania spraw z zakresu ochrony własności intelektualnej oraz prowadzenie sporów dotyczących nieuczciwej konkurencji.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Mroczek & Partnerzy - Warszawa

  Kancelaria prawna Mroczek & Partnerzy - Warszawa »

  Szukasz dobrego prawnika? Specjalizujemy się  w pełnej obsłudze prawnej firm. Oferujemy obsługę korporacji w zakresie prawa pracy oraz innych usług prawnych. Oferujemy porady prawne w Internecie. Mamy również ofertę skierowaną do osób fizycznych. Skontaktuj się z nami -  obsługa prawna . Mamy doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej i doradztwa gospodarczego, a dodatkowo windykacji należności.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa Centrum - Aneta Szkutnik

  Notariusz Warszawa Centrum - Aneta Szkutnik »

  sporządza akty notarialne, ~ sporządza akt poświadczenia dziedziczenia ustawowego lub testamentowego, z wyłączeniem dziedziczenia na podstawie testamentów szczególnych, ~ sporządza poświadczenia: Sporządzenie czynności notarialnej powinno zostać poprzedzone uprzednim kontaktem z notariuszem lub pracownikami Kancelarii. Pozwoli to ustalić jaka czynność ma być dokonana oraz rodzaj dokumentów, które należy przedłożyć w Kancelarii.Wszelkie dokumenty, potrzebne do sporządzenia czynności notarialnej, powinny być dostarczone do Kancelarii wcześniej przed umówionym terminem jej dokonania. Powinny być one złożone w oryginale. Notariusz sprawdzi ich prawidłowość oraz oceni, czy stanowią wystarczającą podstawę do sporządzenia czynności, by zgodnie z treścią art. 80 ustawy Prawo o notariacie czuwać nad należytym zabezpieczeniem praw i słusznych interesów stron czynności notarialnej.Niezbędne jest przedstawienie dowodu osobistego lub paszportu oraz podanie numeru NIP.W zależaności od czynności, jaka ma zostać dokonana, powinni Państwo przedłożyć następujące dokumenty - jeżeli czynność notarialna ma za przedmiot:- działkę budowlaną, nieruchomość zabudowaną lub też niezabudowaną: dokument wskazujący na podstawę nabycia, tj. akt notarialny lub prawomocne postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku czy też wypis notarialnego poświadczenia dziedziczenia,odpis z księgi wieczystej,wypis z rejestru gruntów,zaświadczenie o miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego,jeżeli występują zmiany gruntowe to dodatkowo wyciąg z wykazu zmian gruntowych;- lokal odrębny: dokument wskazujący na podstawę nabycia, tj. akt notarialny lub prawomocne postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku czy też wypis notarialnego poświadczenia dziedziczenia,odpis z księgi wieczystej, wypis z rejestru gruntów i lokali;- spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu: dokument wskazujący na podstawę nabycia, tj. akt notarialny lub prawomocne postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku czy też przydział spółdzielni, odpis z księgi wieczystej, o ile dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu została założona księga wieczysta,stosowne zaświadczenie ze spółdzielni, o przysługującym spółdzielczym prawie do lokalu a także braku zadłużenia; - nabyty w drodze spadku- ponadto niezbędne będzie: prawomocne postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku lub wypis notarialnego poświadczenia dziedziczenia,zaświadczenie z Urzędu Skarbowego wskazujące, że podatek od spadku po zmarłym został uiszczony albo spadkowierca był zwolniony od jego zapłaty;- nabyty w drodze darowizny - ponadto niezbędne będzie: zaświadczenie z Urzędu Skarbowego wskazujące, że podatek od darowizny został uiszczony albo obdarowany był zwolniony od jego zapłaty.W sytuacji, gdy oświadczenie składane będzie przez pełnomocnika, niezbędne jest przedstawienie pełnomocnictwa notarialnego.Umowy majątkowe małżeńskie - wymagany jest odpis aktu małżeństwa.Akty poświadczenia dziedziczenia, które po zarejestrowaniu odnoszą taki skutek prawny

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka adwokat Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa

  Kancelaria Adwokacka adwokat Iwona Zubrzycka-Zięba Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób fizycznych.

  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rzetelnie i profesjonalnie. Kancelaria świadczy obsługę prawną opracowując najkorzystniejsze i najbardziej odpowiednie rozwiązania przy zachowaniu konkurencyjnych cen.  Oferujemy usługi w zakresie:

  * prawa cywilnego, w szczególności: ochrona własności, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania;
  * prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty;
  * prawa karnego, wykroczeń i postępowania wykonawczego;
  * prawa handlowego;
  * prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  * prawa administracyjnego;
  * rejestracji i obsługi spółek;
  * kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych;
  * windykacji należności;
  * postępowania egzekucyjnego.

  Kancelaria sporządza także opinie prawne, udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami. Pomoc prawna świadczona jest w zależności od potrzeb Klienta w siedzibie Kancelarii, w miejscu wskazanym przez Klienta, drogą elektroniczną lub telefoniczną.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

  Rzeczoznawca majątkowy Warszawa »

  Ocena wartości lokali i gruntów, a także obiektów komercyjnych i w trakcie budowy. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą WNMP Nieruchomości Sp. z o.o. Działamy na obszarze całej Aglomeracji Warszawskiej w następujących branżach: szacowanie nieruchomości i wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz wykonywanie badań termowizyjnych. Zajmujemy się również pośrednictwem w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Jednym z najważniejszych powodów aproksymacji wartości przez rzeczoznawcę majątkowego jest ustanowienie hipoteki bankowej. Do pozostałych przyczyn zaliczyć należy: odszkodowanie za wywłaszczenie, ustalenie wysokości wynagrodzenia z tytułu użytkowania wieczystego gruntu, ustalenie ceny nieruchomości oferowanej do sprzedaży, ustalenie ceny wywoławczej do przetargu, oszacowanie wartości dla wniesienia aportu do spółki.
  Zapraszam też na stronę wycena nieruchomości gdzie lepiej poznają Państwo naszą ofertę.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: