Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Onufrzak - kancelaria radcy prawnego - Warszawa

  Onufrzak - kancelaria radcy prawnego - Warszawa »

  Popadłeś w problemy z prawem, toteż zmuszony jesteś do skorzystania z usług wartego polecenia adwokata, jaki pomoże Ci z nich wyjść? Jeżeli poszukujesz prawnika w Łodzi albo stolicy nasza kancelaria będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skąd to przeświadczenie? Wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które posiadamy z całą pewnością pozwolą nam rozwiązać Twą sprawę – bez względu na to, czy dotyczy ona prawa rodzinnego, cywilnego czy administracyjnego. Poznaj naszą ofertę zaglądając na internetową witrynę naszej kancelarii, a przekonasz się, że słowa zapisane wyżej wcale nie są przesadzone. Żeby dowiedzieć się czegoś więcej tyczące się oferowanych przez nas zasad współpracy, bezpośrednio się z nami spotkaj w jednej z naszych kancelarii w Łodzi lub Warszawie.

  Data dodania: 06 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochodzenie Odszkodowań - Kancelaria Ulmer i WspĂłlnicy

  Dochodzenie Odszkodowań - Kancelaria Ulmer i WspĂłlnicy »

  Kancelaria Ulmer i Wspólnicy zapewnia profesjonalną pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych od osób zobowiązanych do naprawienia szkody. Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju skutecznie egzekwując świadczenia nawet za zdarzenia powstałe w 1997 r.. Uzyskujemy również świadczenia nawet w przypadku gdy sprawca zdarzenia nie został ustalony lub nie posiadał ubezpieczenia OC.

  POMAGAMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWAŃ ZA:
  - szkody na osobie (obrażenia ciała),
  - śmierć bliskiego,
  - błędy medyczne,
  - zakaĹźenia szpitalne,
  - szkody w pojeĹşdzie,
  - zniszczony dom lub mieszkanie.

  CO NAS WYRÓŻNIA?
  - brak opłat wstępnych,
  - najniĹźsze honorarium na rynku,
  - odszkodowanie przekazywane jest bezpośrednio na konto Poszkodowanego,
  - wynagrodzenie prowizyjne,
  - profesjonalizm, rzetelność, uczciwość.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii.

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Wiesław Kliś

  Kancelaria Radcy Prawnego Wiesław Kliś »

  Kancelaria Radcy Prawnego Wiesław Kliś świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Warszawie.

  Priorytetem Kancelarii jest zapewnienie Klientom usług wysokiej jakości, a co za tym idzie wysokiej skuteczności podejmowanych na ich rzecz działań. Wiedza, doświadczenie i pełne zaangażowanie w sprawy naszych Klientów to środki, które pozwalają nam sprostać wysokim standardom jakościowym. Obsługujemy najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują rzetelnej, profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej oraz żelaznej konsekwencji w dążeniu do obranych celów. W relacjach z Klientami stawiamy na partnerstwo, otwartość i transparentność. Jesteśmy terminowi i zawsze wywiązujemy się z podjętych zobowiązań.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anita Hnatyszyn Notariusz Warszawa, MokotĂłw, UrsynĂłw, Centrum

  Anita Hnatyszyn Notariusz Warszawa, MokotĂłw, UrsynĂłw, Centrum »

  Anita Hnatyszyn Notariusztel: (22) 404 11 99, 608 322 130, Adres: Aleja Niepodległości 35 lokal 4, Warszawa, e-mail: natyszyn@notariusze.waw.pl, Godziny pracy Kancelarii: pn-czw. 9.00-18.00, zaś w piątki 9.00-17.00.Szybkie terminy, możliwość sporządzenia aktów w godzinach wieczornych, soboty i niedziele. Pełen zakres usług notarialnych, akty notarialne, umowy spółek, spółki jednoosobowe, rygory egzekucji, przewłaszczenie na zabezpieczenie, akty poświadczenia dziedziczenia, testamenty, umowy majątkowe, służebności, poświadczenia, sprzedaże, darowizny, zamiany, zniesienie współwłasności.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa Centrum - M. Grodzicka

  Notariusz Warszawa Centrum - M. Grodzicka »

  Strona informacyjna Kancelarii Marii Grodzickiej, notariusza w Warszawie.
  Kancelaria położona jest w samym centrum Warszawy, pomiędzy dzielnicami Wola i Śródmieście. Notariusz Grodzicka urzęduje w dni powszednie w godzinach 8-18, a w soboty 9-13.
  Na stronie internetowej kancelarii mogą Państwo odszukać informacje o dokonywanych czynnościach, pobieranych podatkach, taksie notarialnej
  oraz o dokumentach potrzebnych do dokonania czynności.
  Maria Grodzicka - notariusz w Warszawie - wykonuje funkcje publiczne i ma możliwość nadawania charakteru urzędowego oświadczeniom osób, a także nadaje takiego charakteru innym czynnościom przewidzianym przez prawo. Zgodnie z treścią ustawy Prawo o notariacie notariusz dokonuje następujących czynności:
  - sporządza akty notarialne
  - sporządza akty poświadczenia dziedziczenia,
  - sporządza poświadczenia,
  - doręcza oświadczenia,
  - spisuje protokoły z czynności,
  - sporządza protesty weksli i czeków,
  - przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  - sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  - sporządza na żądanie stron projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  - sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: