Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Kancelaria Prawna Trajan Szuladziński i Partnerzy. Doradca Podatkowy

  Kancelaria Prawna Trajan Szuladziński i Partnerzy. Doradca Podatkowy »

  Kancelaria Prawna w Warszawie, Doradca Podatkowy Trajan Szuladziński i Partnerzy oferuje kompleksową obsługę prawną i gospodarczą, a także zapewnia obsługę Biegłych Rewidentów, Radców Prawnych Adwokatów, Rzeczoznawców Majątkowych, Rzeczników Patentowych, Księgowych i Notariuszy.

  Zachęcam Państwa do kontaktu osobistego albo poprzez telefon lub e-mail. Szersza informacja o Kancelarii znajduje się na stronach internetowych www.tsp-kancelaria.pl i www.doradcapodatkowyotwock.pl.

  Z powaĹźaniem
  Trajan Szuladziński

  Data dodania: 15 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum

  Kancelaria Notarialna - Notariusz Warszawa Centrum »

  Doświadczony notariusz tzw. osoba zaufania publicznego to gwarancja Twoich transakcji oraz pewność zawartych umów. W dzisiejszych czasach, gdzie prawo stanowi skomplikowaną gałąź życia codziennego odpowiedni wybór zapewni Ci spokój ducha i brak nieprzewidzianych okoliczności. Domeną Naszej Kancelarii Notarialnej jest solidność i rzetelność, poparta nieprzerwanym funkcjonowaniem na rynku od 1994 roku. Nasza doświadczona kadra prawników zadba o Twój interes najlepiej jak tylko możliwe. Zawsze służymy bezpłatną, fachową poradą zarówno w siedzibie Kancelarii jak i Nasi pracownicy pozostają do państwa dyspozycji telefonicznej w godzinach urzędowania Kancelarii.

  Data dodania: 16 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica

  Kancelaria Prawa Medycznego Lex Medica »

  Nasza kancelaria specjalizuje się w prawie medycznym. Pomagamy pacjentom którzy doznali jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu i obiegają się o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Błąd medyczny lub błąd lekarski to zjawiska bardzo powszechne w publicznej i nie publicznej służbie zdrowia. Ich efektem jest często źle wykonany zabieg medyczny bądź źle wykonany zabieg kosmetyczny. Obok takich przypadków nie powinniśmy przechodzić obojętnie, wręcz przeciwnie, powinniśmy ubiegać się odszkodowanie i zadośćuczynienie.

  Pomagamy również lekarzom, pielęgniarkom i położnym, które nie dopuściły się żadnego zaniedbania ani błędu w sztuce medycznej, a zostały oskarżone o narażenie pacjenta na uszczerbek na zdrowiu.

  Nasza kancelaria mieści się w Warszawie na Starym Mokotowie, na ulicy Puławskiej 111A. Wejście znajduje się w klatce B.

  Data dodania: 29 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • CzyĹźewscy Kancelaria Adwokacka

  CzyĹźewscy Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria Adwokacka Czyżewscy oferuje usługi prawne w wielu dziedzinach takich jak np prawo farmaceutyczne, ochrona dóbr osobistych, prawo filmowe czy inne. W wszystkich dziedzinach, na płaszczyźnie których oferujemy nasze usługi posiadamy duże doświadczenie i tak np dla ochrony dóbr osobistych wspieramy naszych klientów we wszystkich sprawach związanych z ich wizerunkiem. Zapewniamy wysoki profesjonalizm naszych usług w celu jak największego zadowolenia klienta, oraz zapewniamy obsługę w pełni dopasowaną do potrzeb klienta.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kuczmowski

  Kancelaria Kuczmowski »

  Kancelaria Kuczmowski Partnerzy specjalizuje się w doradztwie prawnym z zakresu prawa podatkowego, handlowego, ubezpieczeniowego. Mamy duże doświadczenie i sprawdzone sposoby optymalizacji podatkowej m.in. poprzez założenie fundacji prywatnej. Odpowiednio prowadzona fundacja prywatna nie płaci podatku dochodowego od dochodu z prowadzonej działalności gospodarczej. Dodatkowo cały majątek fundacji jest chroniony przed wierzycielami.

  Data dodania: 07 11 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: