Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Kancelaria Warszawa

  Kancelaria Warszawa »

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą świadczonych przez Kancelarię usług prawniczych.Nasza praktyka koncentruje się świadczeniu pomocy prawnej osobom fizycznym oraz wszelkim podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w ściśle określonych dziedzinach prawa. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, oraz osób fizycznych. Szczególnym obszarem zainteresowań kancelarii są zgadnienia prawa korporacyjnego a, w szczególności problematyka prawa działalności spółek prawa handlowego w tym fuzji, przejęć, podziałów i przekształceń spólek handlowych.Kancelaria zajmuje się także prawem pracy w zakresie niezbędnym do prowadzenia działalności gospodarczej.Świadczymy usługi zarówno w siedzibie kancelarii, jak i w miejscu prowadzenia działalności przez Klientów. Współdziałamy z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi. Klientów w sprawach gospodarczych, cywilnych i rodzinnych reprezentujemy przed sądami powszechnymi oraz organami administracji i sądami administracyjnymi. Zapewniamy wszechstronną pomoc prawną opartą na doświadczeniu i długoletniej praktyce. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa

  Kancelaria Warszawa »

  Kancelaria Adwokacka w Warszawie oferuje pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego i karnego, budowlanego oraz rodzinnego. Kancelaria specjalizuje się w reprezentacji przed sądami powszechnymi i urzędami w sprawach cywilnych i gospodarczych. Kancelarię prowadzi adwokat Katarzyna Radwańska. Adres kancelarii: Ul Hoża 86 lok. 219 00-682 Warszawa tel 022 62 55 944

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń ASK - tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa

  Biuro tłumaczeń ASK - tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa »

  Biuro tłumaczeń ASK (tłumacz przysięgły języka francuskiego Warszawa) oferuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z języka francuskiego na język polski oraz z języka polskiego na język francuski, a także tłumaczenia zwykłe z języka włoskiego na język polski i odwrotnie.
  W naszej pracy liczy się jakość i terminowość.

  Wykonujemy

  * tłumaczenia zwykłe
  * tłumaczenia przysięgłe
  * tłumaczenia dokumentów samochodowych
  * tłumaczenia dokumentów sądowych
  * tłumaczenia medyczne
  * tłumaczenia techniczne
  * i inne

  Właścicielka biura będąca jednocześnie tłumaczem jest absolwentką Filologii Romańskiej,
  posiada dyplom Chambre de Commerce et d'Industrie de Paris (C.C.I.P.) Dîplome de Français des Affaires poświadczający znajomość języka francuskiego finansów i ekonomii.
  Od roku 2006 jest tłumaczem przysięgłym języka francuskiego wpisanym na listę tłumaczy Ministra Sprawiedliwości.
  Od roku 2006 jest członkiem Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krassowski Niemczyk Adwokaci

  Krassowski Niemczyk Adwokaci »

  Krassowski Niemczyk Adwokaci to kancelaria adwokacka, której siedzibą jest Warszawa. Naszą specjalizacją jest prawo karne i prawo cywilne, w tym odszkodowania, prawo autorskie, prawo rodzinne i prawo spadkowe, także prawo gospodarcze i związana z tym biężąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych.

  Jako adwokaci prowadzący indywidualne kancelarie połączyliśmy siły w celu świadczenia pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Doświadczenie zdobywane przez nas na różnych polach pozwoliło skonstruować kompleksową ofertę usług prawnych. Dodatkowymi atutami zespołu są: wzajemne zaufanie, merytoryczne wsparcie oraz ciągła wymiana doświadczeń.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Podchodzimy do potrzeb Klienta w sposób kompleksowy, elastyczny, uwzględniający jego indywidualne potrzeby i oczekiwania.

  Udzielamy porad prawnych, a także przygotowujemy opinie prawne. Jako pełnomocnik lub obrońca występujemy przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, Sądem Najwyższym, jak również przed organami prokuratury, administracji publicznej i samorządowej oraz innymi podmiotami i instytucjami.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa Prawna

  Obsługa Prawna »

  Kancelaria Doradztwa Prawnego Twój Prawnik zapewnia pełną i profesjonalną obsługę prawną w systemie porad prawnych udzielanych w siedzibie kancelarii, siedzibie klientów, przez Internet. Jesteśmy Kancelarią Prawną stworzoną do realizowania Państwa potrzeb. Przedmiotem działalności Kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak również podmiotom instytucjonalnym. Nasza firma łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Zawsze działamy w sposób rzetelny i fachowy. To co nas wyróżnia na rynku to dyskrecja, szybkość działania, profesjonalizm, a wszystko to za przystępną cenę.

  Data dodania: 02 06 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: