Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Trzaska - Start

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Karol Trzaska - Start »

  Kancelaria świadczy usługi na terenie Warszawy i okolic. Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: - prawo cywilne (m.in. sprawy o zapłatę, wydanie, odszkodowanie, ochronę dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów) - prawo korporacyjne (m.in. zakładanie i rejestrowanie spółek w sądzie rejestrowym, sporządzanie i zmiana umów spółek, przekształcanie spółek, podnoszenie kapitału zakładowego, podejmowanie uchwał przez organy spółek) - prawo obrotu nieruchomościami (m.in. sprawy o zasiedzenie, naruszenie posiadania, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasność, ustalenie zgodności treści księgi wieczystej z rzeczywistym stanem prawnym, inne sprawy własnościowe) - prawo rodzinne i osobowe (m.in. sprawy o rozwód lub separację, alimenty, zaprzeczenie i ustalenie ojcostwa, władzę rodzicielską, podział majątku, unieważnienie małżeństwa, ubezwłasnowolnienie) - prawo spadkowe (m.in. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zabezpieczenie spadku, zachowek, przyjęcie bądź odrzucenie spadku, podważenie testamentu) - postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające (m.in. udział w postępowaniu egzekucyjnym, sprawy o przybicie i przysądzenie własności nieruchomości, skargi na czynności komornika) - prawo pracy (m.in. sprawy o przywrócenie do pracy, odszkodowanie, mobbing, opiniowanie umów o pracę) - prawo karne i karno-skarbowe (m.in. reprezentacja podejrzanego w postępowaniu przygotowawczym, obrona oskarżonego w postępowaniu karnym przed sądem, udział w postępowaniu wykonawczym) - prawo wykroczeń (m.in. obrona obwinionego w postępowaniu w sprawach o wykroczenia)

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna adwokat radca prawo warszawa - SQLegal

  Kancelaria prawna adwokat radca prawo warszawa - SQLegal »

  Kancelaria prawna SQLegal - Specjalizujemy się w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Nasi klienci to głównie duże renomowane korporacje, ale także małe i średnie przedsiębiorstwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą internetową!

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawa Gospodarczego

  Kancelaria Prawa Gospodarczego »

  Szanowni Państwo!

  Mamy przyjemność zaoferować Państwu usługi Kancelarii Prawno – Informacyjnej Sp. z o.o., która od kilku lat wspomaga przedsiębiorców w obrocie gospodarczym.
  Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło nam na stworzenie ogólnoeuropejskiej struktury.

  Poprawianie płynności finansowej jest podstawowym zadaniem naszej firmy.

  Skuteczność naszego zespołu wynika z pełnego koncentrowania się na podjętym zadaniu, gdyż naszym celem jest zadowolenie Klienta. W wielu przypadkach zachowanie sztywnych form w warunkach umowy jest niemożliwe, dlatego jesteśmy gotowi do podjęcia bezpośrednich rozmów w celu lepszego dostosowania naszych usług do Państwa indywidualnych potrzeb. Mamy możliwość zaproponować Państwu współpracę w zakresie:

  - Kontrola i pomiar nieruchomości
  - Cesja wierzytelności i not odsetkowych
  - Windykacji polubownej
  - Windykacji sądowej
  - Wspomagania egzekucji komorniczej
  - Porady prawnej
  - Ochrony prawnej ubezpieczonych
  - Pełnomocnictwa procesowego
  - Służebność przesyłu (np. słupy elektryczne na działkach)
  - Stałej obsługi prawnej przedsiębiorstwa.


  ATUTY NASZEJ KANCELARII:


  1. Minimalne opłaty wstępne (możliwość negocjacji z klientem).
  2. Oferta kompleksowej obsługi prawnej.
  3. Wszechstronna funkcja mediacyjna Kancelarii.
  4. Możliwość zawarcia zarówno stałej jak i jednostkowej umowy współpracy.
  5. Skuteczność naszej Kancelarii (85% prowadzonych spraw) zapewnia doborowy zespół specjalistów.
  6. Możliwość prowadzenia windykacji wierzytelności zarówno w Polsce jak i w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, na Litwie, Białorusi i Ukrainie.


  Szczegółowych informacji z chęcią udzielę Państwu podczas indywidualnego spotkania lub telefonicznie.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa rozwĂłd

  Adwokat Warszawa rozwĂłd »

  Adwokat Artur Glass- Brudziński - wyspecjalizowane usługi prawne teoretycznie z każdej dziedziny prawnej dla osób i działalności gospodarczej. Dostarczamy prawną pomoc w czasie sprawy sądowej, doradztwie prawnym na każdym etapie procesu sądowego oraz we wszystkich instancjach. Zajmujemy się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, międzynarodowym. Przychodzimy z pomocą w sprawach odszkodowawczych oraz prawach autorskich. Kompleksowe usługi prawnicze wykonywane przez naszych specjalistów cieszą się ogromnym powodzeniem wśród klientów. U nas w kancelarii prawnej zatrudnieni są znani prawnicy. Założyciel kancelarii prawnej Artur Glass- Budziński ukończył wydział prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Nasi specjaliści biegle posługują się językami obcymi, co daje nam możliwość pomocy obcokrajowcom. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Warszawa

  Kancelaria Prawna Warszawa »

  Kancelaria Radców Prawnych Stępniewska, Rola-Pawłow Sp.P działa aktywnie pomagając w tym czasie wielu podmiotom gospodarczym a także pojedynczym osobom. Radcy owej Kancelarii prowadzą sprawy rodzinne, cywilne, doradztwo podatkowe etc. Współpracują z firmami zarówno większymi jak i tymi dopiero zaczynającymi swą działalność na rynku gospodarczym. Informacje na temat kancelarii, chociażby zakres działalności radców oraz lista firm, które powierzyły swoje sprawy kancelarii dostępne są na stronie internetowej. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: