Warszawa Podkategoria: Warszawa

 • Biuro księgowe Warszawa

  Biuro księgowe Warszawa »

  Czy jako zleceniodawca chcesz znacznie dużo od wykonawcy usługi? Pragniesz aby wystarczająco koncentracji i dbałości skupiono Twojemu poleceniu? Biuro rachunkowe – Warszawa Centrum – Ewa Korbasińska zaprasza do podjęcia współpracy.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat

  Adwokat »

  Niestety trudno jest zaznać życia bez potrzeby zasięgnięcia rady prawnej. Nie każdy z nas jest oczywiście kryminalistą, natomiast czasem rzeczy toczą się własnym tokiem, lub po prostu musimy udowodnić własną niewinność. Z tegoż także względu mnóstwo istnieje kancelarii świadczących porady prawne. Jakim sposobem się w tym wszystkim połapać? Wartą polecenia jest biuro prawnicze Niwińscy. Specjalizuje się ona w wielu typach prawa, zaś własnym obszarem obejmuje nieomal całe Mazowsze.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.razempozwy.pl

  www.razempozwy.pl »

  Portal obywatelski zrzeszający ludzi oszukanych przez wielkie korporacje, pozwalający im na wspólną walkę z nieuczciwością i matactwem wielu firm. Wyspecjalizowani prawnicy, organizacje i stowarzyszenia chętnie udzielą pomocnych wskazówek i zacięcie będą bronić Twoich praw.Wiele skrzywdzonych osób, które do tej pory mogły liczyć wyłącznie na siebie, dzięki nowości, jaką stanowią pozwy zbiorowe, stają do walki.
  Nowe przepisy znacznie zwiększają nasze możliwości i szanse wygranej w sądzie z silniejszymi prawnie i materialnie organizacjami.
  Skazani na samych siebie wielokrotnie zapominaliśmy o problemach jakie nas dotykają. Machaliśmy ręką na krętactwo i nielojalność wielu instytucji czując się zbyt mali by się temu sprzeciwić. Ale już teraz wystarczy jedynie dziesięcioosobowa grupa osób by skorzystać z mocnego narzędzia jakim jest właśnie pozew zbiorowy.
  Multum korzyści za tak niewiele.

  Warto podkreślić, że zrzeszanie się i integracja jest realną szansą dla ludzi czekających na sprawiedliwy osąd, odszkodowanie, a przede wszystkim odzyskanie wiary we własny potencjał.
  Złożenie wspólnego pozwu przez poszkodowanych częstokroć zwiększa prawdopodobieństwo wygranej sprawy.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego - Warszawa

  Kancelaria Radcy Prawnego - Warszawa »

  Kancelaria Piotr Ciszewski Warszawa ul. Belgradzka 4 Kancelaria Radcy Prawnego. Kancelaria CISZEWSKI działa od kilku lat. Zatrudniamy kadrę wygenerowanych i doświadczonych prawników.
  Oferujemy swoim Klientom całościowy zakres asysty prawnej i najwyższe standardy świadczenia usług. Wiedza merytoryczna, kompetencje i doświadczenie
  kolektywu oraz skuteczność w postępowaniu sprawiają, że realizujemy zarówno złożone projekty zlecane przez duże publiczne i prywatne podmioty gospodarcze, jak również
  zamykamy wszelkie problemy KlientĂłw indywidualnych.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Warszawa

  Porady Prawne Warszawa »

  Warszawska Kancelaria Radcy Prawnego "Veritas" świadczy usługi prawne firmom i Klientom indywidualnym. Opracowujemy wszelkie wnioski i pisma procesowe takie jak sprzeciwy od nakazów zapłaty, pozwy, apelacje, wnioski o wpis w KRS oraz inne. Nasza Kancelaria Prawna zajmuje się również prowadzeniem spraw m.in. w postępowaniu gospodarczym, rejestrowym, cywilnym, upadłościowym i egzekucyjnym jak i także rozwiązywaniem sporów sądowych.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Warszawa

Warszawa - nowa strona: