Wrocław Podkategoria: Wrocław

 • KANCELARIA PRAWNA "MONERE" - obsługa organizacji pozarządowych

  KANCELARIA PRAWNA "MONERE" - obsługa organizacji pozarządowych »

  Kancelaria Prawna MONERE świadczy kompleksową pomoc i obsługę prawną organizacjom pozarządowym, a także osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym tradycyjnie i przez Internet. Istnieje możliwość zamówienia jednorazowej usługi lub zlecenia stałej obsługi prawnej zgodnie z wybranymi abonamentami. Ich wybór uzależniony jest od indywidualnych potrzeb Klientów. Oprócz obsługi prawnej specjalizujemy się w opracowywaniu założeń projektów, sporządzaniu wniosków o ich dofinansowanie, a następnie koordynujemy realizację zgodnie z wymogami konkursowymi

  Data dodania: 04 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Modus - Wrocław

  Kancelaria Prawna Modus - Wrocław »

  Nasza oferta to pomoc prawna Wrocław to kluczowy rejon naszej działalności. Zamiast wpisywać w wyszukiwarce sieciowej hasła „windykacja Wrocław” bądź „prawo rodzinne rozwód Wrocław” warto z miejsca wejść na naszą witrynę modus-kancelaria.pl, a tam odnajdziecie wszystkie wymagane wiadomości z tej domeny. Trzeba podkreślić, że Kancelarię Modus poleca nie jeden dobry adwokat Wrocław ma więc powody do zadowolenia. Bardziej szczegółowe informacje dotyczące najlepszego portalu – modus-kancelaria.pl są zamieszczone na witrynie online. Można tam znaleźć wszelkiego typu rady prawne, każdy odnajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANIEWSKI Kancelaria Doradcy Podatkoweg - Wrocław

  KANIEWSKI Kancelaria Doradcy Podatkoweg - Wrocław »

  Patrząc na wciąż zmieniające się u nas uwarunkowania z kręgu księgowości, podatków oraz zasad prowadzenia własnego biznesu, naturalnym jest fakt, że duża część niewielkich przedsiębiorstw zamiast posiadać własny dział rachunkowości woli zlecić prowadzenie księgowości do biura księgowego. Takie rozwiązanie pozwala na istotne obniżenie kosztów prowadzenia firmy i gwarantuje bezpieczeństwo podczas kontroli skarbowej. Podczas szukania biura rachunkowego należy zwrócić uwagę na wiarygodność kancelarii, opinie innych firm oraz ilość lat na rynku.

  Doradztwo podatkowe KORF.pl Roman Kaniewski działa we Wrocławiu od wielu lat, proponując różnego rodzaju usługi z dziedziny rachunkowości, podatków, controllingu oraz kadr i płac.


  Strona internetowa kancelarii Roman Kaniewski Kancelaria podatkowa Wrocław - www.KORF.pl - przedstawia pełną ofertę naszej kancelarii wraz z danymi adresowymi jak i godzinami przyjęć kancelarii - KORF doradztwo podatkowe Wrocław.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa

  Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  SZUKASZ POMOCY PRAWNEJ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy naszych Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez Kancelarię w formie on-line.KOSZT POMOCY ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  OFERUJEMY KORZYSTNE ABONAMENTY MIESIĘCZNE NA ŚWIADCZONE PRZEZ NAS USŁUGI DLA MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW!

  Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Wrocław - Aleksander Stal

  Radca Prawny Wrocław - Aleksander Stal »

  Kancelaria Prawna z Wrocławia - Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal, posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej dla osób fizycznych i firm. Radca Prawny specjalizuje się w sprawach o odszkodowania powypadkowe i odszkodowania za śmierć osoby bliskiej. Drugą specjalizacją kancelarii prawnej z Wrocławia jest prawo rodzinne - sprawy o rozwód, alimenty, podział majątku i sprawy spadkowe.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wrocław

Wrocław - nowa strona: