Zielona GĂłra Podkategoria: Zielona GĂłra

 • Adwokat Waldemar Giezowski

  Adwokat Waldemar Giezowski »

  Adwokat Waldemar Giezowski po studiach na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze, od 1990 roku prowadzi własną kancelarię. Zajmuje się udzielaniem porad prawnych i prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego, karnego i gospodarczego na terenie miejscowości Nowa Sól, Zielona Góra i okolic.

  Data dodania: 12 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY Świebodzin/SulechĂłw Bernard Krzysztof Dmuch

  KOMORNIK SĄDOWY Świebodzin/SulechĂłw Bernard Krzysztof Dmuch »

  Oficjalna strona Komornika Sądowego Bernarda Krzysztofa DMUCH przy Sądzie Rejonowym w Świebodzinie mieści się w Sulechowie, adres: 66-100 Sulechów, Niepodległości 9, na drugim piętrze budynku Sądu Rejonowego w Świebodzinie, Zamiejscowego Wydziału w Sulechowie. Swoim działaniem Komornik obejmuje obszar następujących miejscowości/gmin województwa lubuskiego: Sulechów, Świebodzin, Babimost, Bojadła, Kargowa, Lubrza, Łagów Lubuski, Skąpe, Szczaniec, Trzebiechów, Zbąszynek. Kancelaria istnieje od 2003 roku. Zatrudnia 15 osób, w tym dwóch wykwalifikowanych i doświadczonych asesorów komorniczych.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katarzyna Hańska Katarzyna Kaczanowska

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Hańska Katarzyna Kaczanowska »

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Hańska Katarzyna Kaczanowska - spółka cywilna w Zielonej Górze

  Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach:

  od 9.30 do 16.30

  Dokonanie czynności o innej porze oraz w innym dniu, w tym w soboty, jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu z notariuszem.

  www.notarialna.eu

  „Ślubuję uroczyście jako notariusz powierzone mi obowiązki wypełniać zgodnie z prawem i sumieniem, dochować tajemnicy zawodowej,w postępowaniu swym kierować się zasadami godności, honoru i uczciwości.” - Art. 15 §1 Prawa o Notariacie

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zielona GĂłra

Zielona GĂłra - nowa strona: